Naujas specializuotas dažų salonas !

Nuo šiol UAB ,,Almarūno Prekyba“ gali JUMS pasiūlyti įsigyti prekių naujai atsidariusiame specializuotame dažų salone COLORIA. Adresas: Sietyno g. 8, Vilnius. 

JUS maloniai aptarnaus ir patarimais dalinsis, ilgametę patirtį turintys profesionalūs konsultantai. Tad niekada nereiks jaudintis ar išsirinkote būtent tą produktą, kurio reikia, ir kaip jį naudoti. Taip pat, tarp išplėsto produktų asortimento, JŪS galėsite rasti dažymo ir glaistymo  įrankius STORCH iš Vokietijos, profesionalias statybines medžiagas iš Vokietijos ARDEX, bei kokybiškus dažus iš Suomijos COLORIA, kuriuos profesionaliai sutonuosime pagal JŪSŲ išsirinktą spalvą.

Žinoma, taip pat rasite ir medienos apsaugos priemones, kuriomis prekiaujame jau daugiau nei 10 metų.  O perkant didesnius kiekius - prekes pristatysime nemokamai, bei susidūrus su klausimais atvyksime pas JUS ir išspręsime problemą. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad rūpinsimės JUMIS nuo produkto išsirinkimo iki jo panaudojimo. O norintiems gilinti žinias apie produktus ir jų pritaikymą – bus rengiami profesionalūs seminarai ir prezentacijos. 

Lauksime JŪSŲ apsilankymo, kurio metu atidarymo proga dalinsime specialias nuolaidas, bei prizus.

                              Iki pasimatymo !!!

 

Vokiški statybiniai mišiniai ARDEX

Daugiau nei 60 metų ARDEX diktuoja kokybės standartus visai statybinės chemijos pramonei, gamindama ir tiekdama nepriekaištingus ir patikimus produktus. ARDEX buvo ir išliko nepriklausoma šeimos kompanija. Šeimos kompanijos vertybių dėka, pastoviai siekdami orientuotų į rinką inovacijų, sugebėjo išsaugoti savo pačią svarbiausią tradiciją - nepriekaištingą kokybę, kurią garantuoja įdiegtos naujausios ir griežčiausios kokybės užtikrinimo procedūros. Neatsitiktinai ARDEX yra pripažinta aukščiausios kokybės partnere statybinės chemijos sektoriuje.

Pasaulinės rinkos lyderė

Šiandien (pagal 2012 m. duomenis) dėl aktyvios plėtros ir reikšmingų strateginių tarptautinių investicijų ARDEX grupę sudaro 39 patronuojamosios bendrovės, kuriose dirba 2000 darbuotojų daugiau kaip 50-yje valstybių visuose žemynuose, o pagrindinėje Europos rinkoje - beveik visose valstybėse. ARDEX grupė pasiekė bendrą per 485 mln. eurų metinę apyvartą, kurios 70 proc. - už Vokietijos ribų. Todėl ARDEX tikrai galima vadinti viena iš aukščiausios kokybės specialiųjų cheminių statybinių medžiagų rinkos lydere visame pasaulyje.

Efektyvūs ir taupūs sisteminiai sprendimai prekybai

Jau daugelį metų Ardex šiame versle, todėl puikiai žino keliamus praktinius reikalavimus. Didžiulė produktų gamybos ir darbo metodų kūrimo patirtis, bei pastovus dialogas su profesionalais yra Ardex pagrindinis įkvėpimo šaltinis. Dėl profesionalaus požiūrio kuo geriau patenkinti profesionalų poreikius, produktų sisteminiai sprendimai yra plačiai pripažinti pasaulyje. ARDEX sistemos yra optimaliai suderintos, efektyvios ir taupančios resursus dėl lengvo ir greito produktų naudojimo bei ekonomiškumo. 

Universali hidroizoliacinė juosta TU

Labai elastinga hidroizoliacinė juosta montuojama kartu su hidroizoliacija. Skirta patvariam ir lanksčiam jungčių sandarinimui, kurioms gresia įtrukimų atsiradimas, pvz. sandarinant sujungimus tarp sienos ir grindų arba vidiniams kampams. Naudojama voniose, tualetuose gipso-kartono plokščių kampuose arba sujungimuose kartu su hidroizoliacija. Hidroizoliacinė juosta yra atspari praskiestoms rugštims, šarmams ir druskų tirpalams.

NAUDOJIMAS: Hidroizoliacinė juosta TU skirta sandarinti konstrukcines jungtis. Dėl didelies jėgos puikiai tinka naudoti išorėje: balkonai ir teresos. Gali būti naudojama drėgnose patalpose, virtuvė, vonios kambarys, skalbykla. Siūlome naudoti juostą kartu su Hidroizoliacija Primacol.

Plačiau >>>

Dažai tiesiai ant rūdžių!!!

Ronseal No Rust aukštos kokybės, tvirti dažai. Dažus galima naudoti tiesiai ant rūdžių. Lengva naudoti ir suteikia ilgalaikę apsaugą metaliniams paviršiams. Po nudažymo įgauna kaldinto efekto arba lygaus blizgaus paviršiaus išvaizdą.

  • Galima tepti tiesiai ant rūdžių
  • Trys viename. Gruntas, dažai ir apsauginis sluoksnis
  • Greitai džiūstantys, galima liesti po 1 valandos
  • Sustabdo koroziją
  • Nevarva
  • Sąnaudos 4-5m2/ltr

Plačiau >>>

 

Nualiejuok terasą 5 kartus greičiau!

Apsaugo ir išryškina medieną. Komplekte yra įdėtas specialus tepimo šepetys, kuris palengvina, ir tuo pačiu pagreitina aliejavimo darbą. Šepetys nepalieka nutekėjimų, leidžia aliejui geriau įsigerti į medį, bei nepalieka šerių ir dryžių.

RONSEAL Perfect Finish Decking Oil ULTIMATE PROTECTION aliejus suteikia puikią, natūraliai atrodančią ilgalaikę apsaugą. Unikali formulė leidžia aliejui giliau įsiskverbti į medieną ir dar labiau ją apsaugoti. Dvigubai atsparesnis atmosferos poveikiui (krituliai ir pan.) ir trinčiai nei kiti standartiniai aliejai.  Tinka naudoti kietmedžiui ir minkštam medžiui. Išeiga 4-5m2 tepant dviem sluoksniais. Atsparus lietui jau po 90 minučių. Antras sluoksnis gali būti tepamas jau po 4 valandų. Pilnas išdžiūvimas po 24 valandų.  

Plačiau >>>