Naujas specializuotas dažų salonas !

Nuo šiol UAB ,,Almarūno Prekyba“ gali JUMS pasiūlyti įsigyti prekių naujai atsidariusiame specializuotame dažų salone COLORIA. Adresas: Sietyno g. 8, Vilnius. 

JUS maloniai aptarnaus ir patarimais dalinsis, ilgametę patirtį turintys profesionalūs konsultantai. Tad niekada nereiks jaudintis ar išsirinkote būtent tą produktą, kurio reikia, ir kaip jį naudoti. Taip pat, tarp išplėsto produktų asortimento, JŪS galėsite rasti dažymo ir glaistymo  įrankius STORCH iš Vokietijos, profesionalias statybines medžiagas iš Vokietijos ARDEX, bei kokybiškus dažus iš Suomijos COLORIA, kuriuos profesionaliai sutonuosime pagal JŪSŲ išsirinktą spalvą.

Žinoma, taip pat rasite ir medienos apsaugos priemones, kuriomis prekiaujame jau daugiau nei 10 metų.  O perkant didesnius kiekius - prekes pristatysime nemokamai, bei susidūrus su klausimais atvyksime pas JUS ir išspręsime problemą. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad rūpinsimės JUMIS nuo produkto išsirinkimo iki jo panaudojimo. O norintiems gilinti žinias apie produktus ir jų pritaikymą – bus rengiami profesionalūs seminarai ir prezentacijos. 

Lauksime JŪSŲ apsilankymo, kurio metu atidarymo proga dalinsime specialias nuolaidas, bei prizus.

                              Iki pasimatymo !!!