Sveiki,
Dėl dažų tokiai plokštei, rekomenduoju susisiekti su mūsų dažų salono technologu Rolandu. Jis parekomenduos spec. dažus, kurie bus tinkami būten Jūsų atveju. Jo numeris: Tel: +370 634 32335
Sėkmės

(Commenting: OFF)

Sveiki
Trumpai ir konkrečiai būtų galima atsakyti taip: dažyvė, tai produktas kuris dalinai arba visiškai paslėpia medienos raštą, bei suformuoja plėvelę ant medienos. Impregnantas – neformuoja jokios plėvelės, įsigeria į medieną ir labiau išryškina medienos struktūrą. Tačiau tikrai kartais nėra lengva “susigaudyti” tarp šiandieninės pasiūlos ir vykdomo marketingo. Kartais atsiranda visokių hibridinių produktų, – kaip impregnuojanti dažyvė, impregnuojantys dažai ir t.t.t

(Commenting: OFF)

Laba diena Visvaldai,
Jei galite atsiųskite nuotrauką man į el.paštą tomas@almarunas.lt Tuomet galėsime labiau įsivaizduoti apie kokią baltą spalvą kalbate. Ačiū.

(Commenting: OFF)

Laba diena Daiva,
Neobliuotai medienai rekomenduojame ALTAX gamyklos Garden Lasure medienos apsaugos priemonę.  Privalumos jos toks, jog užteks neobliuotą medieną padengti ir vienu sluoksniu. O spalvą rekomenduojame rinktis kuo šviesesnę tuomet, nes bespalvis Jums gali neapsaugoti nuo UV spindulių.
Sėkmės Daiva.

(Commenting: OFF)

Laba diena Gintai,
Turime tam skirtą produktą. Rrimacol PROTEKTOR. Tik geriausia būtų paskambinti mūsų technologui Rolansui, kuris detaliai pakonsultuos kaip tai daryti. Rolans 863432335.
Sėkmės.

(Commenting: OFF)