Sveiki,
Tauragėje esančioje Moki Veži galite užsisakyti, kad Jums užsakytų norimą Silver Sand dažų kiekį arba tiesiog užsisakyti iš mūsų internetinės parduotuvės.

(Commenting: OFF)

Sveiki,
rekomenduojame Solid V dažus ( https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/fasadas/hagmans-solid-v-medienos-dazai ). Šie dažai tonuosis Jūsų pageidautina spalva ir geriausiai apsaugos medieną.

(Commenting: OFF)

Sveiki,
patikslinkite, kurią/kurias pavėsinės vietas norite dažyti? Visai pavėsinei reiktų skirtingų produktų dažant skirtingas jos vietas. Pvz. pavėsinės pertvaroms, kitiems elementams rekomenduotume LuxDecor Woodstain, pavėsinės grindims – Altax aliejų, vertikaliems paviršiams – Altax Garden-Lasure.

(Commenting: OFF)

Sveiki,
turime tam laką, jei norite lakuoti plonu sluoksniu (https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/vidaus-darbai/grindys/grindu-lakas-ronseal-diamond-hard/). Tačiau rekomenduotume atvykti į mūsų dažų saloną, kuriame galime pagaminti Jums beicą ir pasiūlyti storesniu sluoksniu besitepantį laką grindims. Čia esantis kolektyvas mielai pakonsultuos bei pasiūlys tinkamiausią sprendimą.

(Commenting: OFF)

Sveiki. Dėja, mediena mes neprekiaujame. Nebent turite galvoje medienos dažų/impregnanto spalvą…

(Commenting: OFF)

Sveiki. Įdomu kokį tiksliai produktą nusipirkote? Nes galite su to pačio produkto kita spalva maišyti, kad išgautumėte kitą atspalvį. Su kitais pigmentais, nerekomenduočiau eksperimentuoti. Bet jei tai darysite – atkreipkite dėmesį, kad bent jau sutaptų bazė. Turiu galvoje: vandens pagrindu ar skiediklio.

(Commenting: OFF)

Laba diena Ingrida,
Būtų malonu su Jumis susisiekti tiesiogiai ir pasikalbėti apie galimus variantus ir procesus. Būtų malonu, jog paskambintumėte telefonu 868521822 ir galėtume plačiau pasikalbėti.
Sėkmės

(Commenting: OFF)

Sveiki,
Jūsų klausimas reikalajauntis daugiau informacijos, tad rekomenduoju susisiekti su mūsų dažų salono technologu Rolandu. Jis pakonsultuos/parekomenduos darbų eiliškumą ir produktus. Jo numeris: Tel: +370 634 32335

(Commenting: OFF)

Laba diena Egle,
Rekomenduotume naudoti ALTAX aliejų medienai, tik norime įspėti/informuoti, jog ąžuolas turi būti labai gerai išdžiovintas, kitu atveju drėgnas jis gali pradėti juodoti.
Sėkmės

(Commenting: OFF)

Laba diena Vygandai,
Drasiai galite tepti produktu “Profi Lasure” ALTAX. Detalesnę informaciją rasite čia: https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/fasadas/medienos-impregnantas-dekoratyvine-medienos-apsaugos-priemone/
Sėkmės.

(Commenting: OFF)