Kaip išgauti dekoratyvinį efektą su pasta Inspiro

Inspiro Primacol Decorative yra smulkiagrūdė struktūrinė pasta, skirta naudoti pastatų viduje. Gaminys nepaprastai plastiškas, patogus naudoti – užtepti ir formuoti struktūrą su bet kokiais dekoravimo įrankiais.Pastai išdžiūvus susidaro šiurkštus paviršius. Pastą galima spalvinti Primacol Decorative pigmentais, įrengus padengti beicais, laku ir kitais kūrybingam dekoravimui skirtos sistemos Primacol Decorative gaminiais. Gaminys yra saugus naudotojui ir aplinkai. Primacol Decorative pasta Inspiro suteikia neribotas dekoratyvinių efektų kūrimo galimybes. Viskas priklauso nuo dekoruotojo vaizduotės.

Pristatome pasirinkto efekto kūrimą „žingsnis po žingsnio“.

Prieš pradedant kurti efektą reikia atitinkamai paruošti pagrindą. Jis turi būti stabilus, sausas, lygus, be dulkių, dažų ir klijų. Visas silpnai sukibusias dalis reikia pašalinti, ištrupėjusias vietas, jeigu jų yra, užlyginti. Paskui su dažymo voleliu visas paviršius gruntuojamas gruntu Primacol Decorative. Tai paruošta naudoti emulsija, kuria rekomenduojama sutvirtinti pagrindą, kad būtų sumažintas drėgmės absorbavimas ir optimizuotas sukibimas. Gruntuotas sienos paviršius tampa elastingesnis, atsparus įbrėžimams, jo drėgmės absorbavimas sureguliuotas, todėl lengviau sukimba su pastomis ir struktūriniais dažais. Taip paruoštas pagrindas paliekamas džiūti 12 valandų.

Paruošus pagrindą pradedamas kurti efektas. Su venecijietiška mentele ant dekoruojamo paviršiaus užtepama Primacol Decorative pasta Inspiro ir paskirstoma ant paviršiaus. Reikia atsiminti, kad sluoksnis turi būti ne storesnis kaip 3 mm. Pastą reikia paskirstyti ant sienos paviršiaus skirtingomis kryptimis, taip sukuriant numatyto dekoravimo raštas. Baigus darbą siena paliekama džiūti 12 valandų.

Praėjus šiam laikui paviršių reikia švelniai nutrinti švitriniu popieriumi, dulkes nušluostyti kempine.

 

 

 

Atlikus šiuos veiksmus įrengtą sluoksnį galima dažyti. Tam tikslui naudojamas perlamutrinis dekoratyvinis beicas, nudažytas smėlio spalvos pigmentu. Dekoratyvinis beicas yra bespalvė danga, skirta sienos dekoravimui ir apsaugai. Ji saugo paviršių nuo vandens poveikio ir padidina jo atsparumą dilimui. Šis mišinys ant sienos užtepamas teptuku

 

Iš karto po dažymo, kol beicas dar neišdžiūvo, sienos paviršių reikia nušluostyti kempine, taip pašalinamas beico perteklius.

Galutinis dekoravimo efektas gaunamas po 24 valandų.

Pasta suteikia neribotas interjero dekoravimo galimybes.

 

Šiam efektui Jums reikės šių produktų

Primacol Primagrunt Giluminis gruntas, koncentratas 1:1

1,99 13,99 
Prekės ženklas

Primacol

Dengiamumas m²/l

5 – 20

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Talpa

10L, 1L, 5L

Kilmės šalis

Lenkija

Inspiro smulkiagrūdė pasta

5,99 28,39 
Prekės ženklas

Primacol

Dengiamumas m²/l

0,5 – 1,5

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Pakuotė

15kg, 1kg, 7kg

Kilmės šalis

Lenkija

Primacol Dekoratyvinis beicas

10,79 
Prekės ženklas

Primacol

Blizgumas

Matinis, Perlamutrinis

Dengiamumas m²/l

12 – 16

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Talpa

1L

Kilmės šalis

Lenkija

Primacol Kolorant pigmentai

3,29 
Kolorant spalvos

Apelsino (3), Bordinė (1), Citrininė (7), Juoda (15), Karamelinė (4), Kukurūzų (6), Pilka (13), Raudona (2), Ruda (14), Samaninė (9), Smėlio (5), Ultramarino (11), Violetinė (12), Žalia (8), Žydra (10)