Naudojant šiuos dažus galima paprastu būdu papuošti sienas ar lubas plakatais, paveikslėliais, nuotraukomis ir pan.

Nereikia smeigtukų, klijų ir savilipių juostų, kurios pažeidžia ir teršia paviršių. Šis sprendimas puikiai tinka vaikų kambariams, biurų patalpose vietoj skelbimų lentos ir daugelyje kitų vietų. Tai gruntiniai dažai, pilkos spalvos – kad būtų išgautas dekoratyvinis efektas, sieną, padengtą magnetiniais dažais, dar reikia nudažyti norimos spalvos dažais. Šį gaminį galima naudoti dažant visus paviršius, kurie tinka dažyti emulsiniais dažais.

Namų meno galerija – vieną vaikų kambario sieną nudažykite magnetiniais dažais. Dabar su magnetais galite paversti ją savo vaikų darbų arba nuotraukų galerija. Be to, darbams pasirašyti bus galima naudoti klijuojamas raides – magnetus. Galimybės tikrai neribotos.

Skelbimų lenta – magnetiniais dažais nudažykite sienos fragmentą, pvz., stačiakampio formos. Paskui galėsite jį nudažyti ta pačia spalva kaip ir likusią sienos dalį. Šį išskirtą sienos fragmentą galėsite naudoti kaip skelbimų lentą, tvirtindami pranešimus kambario draugams, nuotraukas, priminimus, korespondenciją, sąskaitas ir pan.

Biurai – konferencijų ir mokymo salėse dažnai reikia naudoti daug medžiagos, brėžinių, sulyginimų. Tokiose patalpose nudažius sieną magnetiniais dažais gaunamas didelis ir praktiškas darbo plotas su neribotomis taikymo galimybėmis. Pristatymas tampa efektyvesnis ir efektingesnis.

Namai – vidaus puošyba: sieną, nudažytą magnetiniais dažais, lengva dekoruoti plakatais, paveikslėliais, puošybos elementais, kuriuos galima pakeisti akimirksniu, o sienos nereikia remontuoti, perdažyti ar užtaisyti skylių, likusių nuo vinių.

Parduotuvė – dažni pristatymai, prekių dienos, perkainojimai, asortimento keitimai? Visa su tuo susijusi informacija turi būti įskaitomai pateikiama klientams. Panaudojus magnetinius dažus parduotuvėje ar prekybos salone galima maksimaliai paspartinti ir palengvinti šią užduotį.

Džiūvimo laikas, liečiant: apie 2 val., kito sluoksnio užtepimas – po 4–6 val., visiškas išdžiūvimas: po 12–24 val.

 

Išeiga: 5 m2/ l (1 sluoksnis)