Royal Silk Primacol Decorative yra dekoratyviniai dažai, skirti naudoti pastatų viduje. Jų sudėtyje yra specialių perlamutrinių priedų, dėl kurių ant dekoruoto paviršiaus susidaro dangos, turinčios tauraus žvilgesio. Blykčiojantys atspindžiai yra dinamiški ir mainosi priklausomai nuo kampo, kuriuo krinta šviesa. Šie dažai parduodami ir jau nuspalvinti, ir kaip aukso bei sidabro spalvos bazė, kurią taip pat galima spalvinti bet kokiais pigmentais. Nudažius sieną šiais dažais išgaunamas šilko efektas. Pristatome pasirinkto efekto kūrimą „žingsnis po žingsnio“.

Prieš pradedant kurti efektą reikia atitinkamai paruošti pagrindą. Jis turi būti stabilus, sausas, lygus, be dulkių, dažų ir klijų. Visas silpnai sukibusias dalis reikia pašalinti, ištrupėjusias vietas, jeigu jų yra, užlyginti. Paskui su dažymo voleliu visas paviršius gruntuojamas gruntu Primacol Decorative. Tai paruošta naudoti emulsija, kuria rekomenduojama sutvirtinti pagrindą, kad būtų sumažintas drėgmės absorbavimas ir optimizuotas sukibimas. Gruntuotas sienos paviršius tampa elastingesnis, atsparus įbrėžimams, jo drėgmės absorbavimas sureguliuotas, todėl lengviau sukimba su pastomis ir struktūriniais dažais. Taip paruoštas pagrindas paliekamas džiūti 12 valandų.

Paruošus pagrindą pradedamas kurti efektas. Ant sauso paviršiaus su dažymo voleliu užtepamas sluoksnis dažų Decobase, kurių spalva artima išgaunamo efekto spalvai (informacija apie dažų Decobase numerį pateikta ant dangtelio). Šie vandeniu skiedžiami dažai pateikiami 16 spalvų ir skirti naudoti kaip pagrindas kuriant dekoratyvinius efektus. Jiems būdingas labai geras padengimas, o dažams išdžiūvus susidaro dilimui atspari plėvelė. Taip paruošta siena paliekama džiūti 12 valandų.

Praėjus šiam laikui su venecijietiška mentele ant dekoruojamo paviršiaus užtepama dažų Royal Silk. Jų sluoksnis turi būti ne storesnis kaip 1 mm. Dažyti reikia nedidelį plotą ir skirtingomis kryptimis, taip sukuriant dekoravimo raštą. Baigus darbą siena paliekama džiūti 12 valandų.

Prieš dažams išdžiūstant, praėjus apie 20 sekundžių nuo užtepimo, su švarios venecijietiškos mentelės kraštu reikia išlyginti visą paviršių. Dėl šios procedūros išgaunami šiam gaminiui būdingi metaliniai blyksniai. Taip įrengta danga paliekama džiūti 4 valandas.

Jeigu reikia, užtepamas antras dažų Royal Silk Primacol Decorative ir atliekami tie patys veiksmai kaip įrengiant pirmą sluoksnį. Baigus darbus siena paliekama džiūti.

Galutinis dekoravimo efektas gaunamas po 24 valandų.

Šiam efektui Jums reikės šių produktų