Kaip išgauti vėjo pustomo smėlio efektą su dažais Silver Sand

Silver Sand Primacol Decorative yra struktūriniai dažai, skirti dekoratyvinių efektų kūrimui. Šiais dažais nudažytas paviršius, ant kurio krinta šviesa, mainosi blykčiodamas perlamutriniais atspindžiais, taip sukuriamas trimatės gelmės įspūdis. Puikūs vizualiniai efektai išgaunami ir esant dirbtinei, ir natūraliai šviesai. Dažų Silver Sand Primacol Decorative sudėtyje yra specialių struktūrinių priedų, iš kurių įrengimo metu susidaro savitas raštas, primenantis vėjo išpustytą smėlį. Gaminys skirtas naudoti pastatų viduje, dažyti sienoms ir luboms.

Šie dažai parduodami ir jau nuspalvinti, ir kaip aukso bei sidabro spalvos bazė, kurią taip pat galima spalvinti bet kokiais pigmentais. Dažai parduodami ir paruošti – septynių spalvų, ir kaip sidabro spalvos bazė, kurią taip pat galima spalvinti bet kokiais pigmentais.

Pristatome vėjo pustomo smėlio efekto kūrimą „žingsnis po žingsnio“.

Prieš pradedant kurti efektą reikia atitinkamai paruošti pagrindą. Jis turi būti stabilus, sausas, lygus, be dulkių, dažų ir klijų. Visas silpnai sukibusias dalis reikia pašalinti, ištrupėjusias vietas, jeigu jų yra, užlyginti. Paskui su dažymo voleliu visas paviršius gruntuojamas gruntu Primacol Decorative. Tai paruošta naudoti emulsija, kuria rekomenduojama sutvirtinti pagrindą, kad būtų sumažintas drėgmės absorbavimas ir optimizuotas sukibimas. Gruntuotas sienos paviršius tampa elastingesnis, atsparus įbrėžimams, jo drėgmės absorbavimas sureguliuotas, todėl lengviau sukimba su pastomis ir struktūriniais dažais. Taip paruoštas pagrindas paliekamas džiūti 12 valandų.

Paruošus pagrindą pradedamas kurti efektas. Ant sauso paviršiaus su dažymo voleliu užtepamas sluoksnis dažų Decobase, kurių spalva artima išgaunamo efekto spalvai (informacija apie dažų Decobase numerį pateikta ant dangtelio). Šie vandeniu skiedžiami dažai pateikiami 16 spalvų ir skirti naudoti kaip pagrindas kuriant dekoratyvinius efektus. Jiems būdingas labai geras padengimas, o dažams išdžiūvus susidaro dilimui atspari plėvelė. Taip paruošta siena paliekama džiūti 12 valandų.

Praėjus šiam laikui pakuotės turinys kruopščiai sumaišomas ir su teptuku užtepamas pasirinktos spalvos dažų Silver Sand sluoksnis. Dažus reikia tepti taip, kad susidarytų mažesnės ir didesnės grūdelių sankaupos bei liktų lygūs plotai be grūdelių.
Dėmesio: jei norima sukurti taisyklingą reljefinį raštą, iš pradžių jį reikia gerai suplanuoti.

 

Galutinis dekoravimo efektas gaunamas po 24 valandų.

Šiam efektui Jums reikės šių produktų