LIKUČIŲ IŠPARDAVIMAS Luxdecor Njord – impregnuojantys dažai.

8,99 25,79 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Spalva

Fjordo giluma, Šiaurinis elnias

Talpa

0,75L, 2,5L

Aprašymas

Luxdecor Njord – impregnuojantys dažai.

Pilnai dengiantys, elastingi, paliekantys matomą medienos raštą. Gerai įsigeriantys ir leidžiantys medienai „kvėpuoti“. Nudažytas paviršius neskilinėja, nesusidaro puslės, dažai nesilupa nuo paviršiaus. Skirti dažyti  fasadams, stoginėms, pavėsinėms, tvoroms it t.t.  Gaminys tinka naudoti apdorojant vertikalius paviršius. Tinka obliuotai ir pjautinei medienai. Nerekomenduojama dažyti grindų, parketo, terasų, stogų . Njord sudaro labai patvarų paviršių, atsparų atmosferos poveikiui, užkerta kelią pelėsiams, grybams ir drėgmei. Nudažytas paviršius tampa pusiau matinis.

 

Paviršiaus paruošimas: Mediena turi būti sveika, sausa (drėgnumas maks. 15%). Paviršius turi būti sausas, neriebaluotas ir nušlifuotas. Įtrūkimus reikia užglaistyti tinkamu glaistu. Jeigu mediena anksčiau nebuvo impregnuota nuo biokorozijos , ją iš pradžių reikia apdoroti  biocidiniu preparatu.

 

Naudojimas: Dažoma tada, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra yra +10 – +30 oC. Prieš naudojant produktą reikia kruopščiai išmaišyti. Užtepti pirmą sluoksnį ir gerai išvedžioti. Rekomenduojama užtepti du kartus, o dažant šviesiomis spalvomis patartina užtepti ir trečią sluoksnį.  Galutinė nudažyto paviršiaus spalva priklauso nuo medienos kokybės ir rūšies, taip pat nuo užteptų sluoksnių skaičiaus ir storio.

 

Rekomendacijos: Dažant pirmą sluoksnį, dažus, esant reikalui, galima praskiesti vandeniu iki 5 % tūrio, o antras sluoksnis užtepamas neskiestu produktu. Nepatartina dažyti paviršiaus iš egzotinių rūšių medienos. Siekiant išvengti skirtingų atspalvių, visą apdorojamą paviršių rekomenduojama dažyti dažais su tuo pačiu gamybos serijos numeriu, o jei partijos numeriai skirtingi, dažus rekomenduojama sumaišyti vienoje didelėje taroje.

Laikymas: Gaminį laikyti +5 – +30 oC temperatūroje, sausoje vietoje, sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Galiojimo data nurodyta ant pakuotės. Gaminį laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtyje yra 5-chlor-2-metil-2H-izotiazol-2-ono ir 2-metil-2H-izotiazol-3-ono mišinys (3:1); yra 3-jod-2-propinil-butilkarbamato. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Techniniai duomenys:
įrankis: teptukas, voliukas arba purkštuvas
sluoksnių skaičius: 2 (3 rekomenduojama, kai dažoma šviesiomis spalvomis)
antro sluoksnio užtepimas:  po 4 val.
džiūvimo laikas: liečiant – po 2 val.
visiškai išdžiūsta: per 24 val.
įrankių plovimas: šiltu vandeniu su detergentu

skiediklis: vanduo
išeiga: 10 – 12 m2/l – vienam sluoksniui obliuotai ir anksčiau dažytai medienai.

6 – 8 m2/l – vienam sluoksniui pjautinei medienai.

* iki 9 metų apsauga (priklausomai nuo eksploatavimo sąlygų ir darbų atlikimo kokybės).