PVA klijai-gruntas Bond it

3,89 7,79 

Didelio našumo klijai-gruntas, gali būti naudojamas kaip dulkių surišėjas. Greitai džiūstantis, patvarus, turi aukštą sukibimo jėgą.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Aprašymas

Didelio našumo klijai-gruntas, gali būti naudojamas kaip dulkių surišėjas. Greitai džiūstantis, patvarus, turi aukštą sukibimo jėgą. PVA klijai-gruntas gali būti naudojamas ant tinko, cemento, medienos, gipso plokščių, medienos ir popieriaus. Klijai yra greitai džiūstantys. Taip pat yra lengvai skiedžiami kaip priedas į skiedinį ir tinką norint pagerinti sukibimą.

Nenaudokite ten kur bus pastovi drėgmė. Nenaudokite ant tinko kol jis nėra visiškai sausas. Nenaudokite esant 5oC ir žemesnei temperatūrai.

Naudojimas:

  • Gruntavimas ir dulkių surišimas: Skieskite 1 dalis PVA prie 4 dalių vandens.
  • Mūras: 1 dalis PVA prie 1 dalies vandens
  • Tinkas: 1 dalis PVA prie 5 dalių vandens
  • Pagrindo paruošimas ir gruntavimas prieš klijavimą: porėtiems paviršiams 1dalis vandens ir 2 dalys PVA , neporėtiems paviršiams naudokite neskiestą PVA
  • Klijavimas: ant vieno paviršiaus naudokite neskiestą PVA ir sudėkite su kitu paviršiumi, suspauskite
  • Mišiniams: PVA pagerina mišinių ir tinkų tinkamumą ir sukibimą

Laikykite sausoje, vėsioje vietoje. Saugokite nuo šalčio.

Atsargumo priemonės: nepavojingas produktas. Nenurykite. Dirbant naudokite apsaugines pirštines, patekus ant odos nuplaukite muiluotu vandeniu. Patekus į akis nedelsiant praplaukite švariu, šaltu vandeniu. Saugokite nuo vaikų.

Papildoma informacija

Talpa

1L, 2,5L