Medinių fasadų dažai Coloria Linnea Talomaali Titan (C bazė)

8,99 69,99 

Naujos kartos, 100% akriliniai dažai kartu su aliejumi skirti medinių fasadų dažymui. Dėka puikaus sukibimo ir atsparumo atmosferos poveikui puikiai tinka skandinaviškam ir mūsų klimatui.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Aprašymas

Linnea Titan dažai yra atsparesni už bet kuriuos kitus dažus ultravioletinei radiacijai, taip pat vandens ir šalčio sukeliamiems įtempimams.  Dažai išlaiko savo blizgesį ir spalvą daugelį metų.  Dažai vandens pagrindu. Puikiai tinka dengti tiek neapdorotą paviršių, tiek ir ankščiau dažytą  įvairių rūšių dažais , medienos apsaugos priemonėmis, alkidiniais ar aliejiniais dažais.

Išeiga:  Pirmas sluoksnis (gruntavimui) 5-6 m2/ ltr. Sekantis suoksnis 6-8m2/ltr.

Džiūvimo laikas: Lietui atsparūs po 2 valandų. Kitas sluoksnis po 4-5 valandų, priklausomai nuo oro sąlygų. Esant didelei drėgmei rekomenduojama palaukti kitos dienos prieš padengiant kitu sluoksniu.  Įrankių plovimas: vandeniu.

Paviršiaus paruošimas: Medienos perdažymui: nuplaukite anksčiau dažytą paviršių švariu vandeniu. Nugremžkite atsilupusius dažus, jei tokių yra. Palaukite kol paviršius gerai išdžius. Atidžiai patikrinkite ar nėra medieną pažeisto puvėsio ar apsamanojimo. Jei taip, supuvusią medieną pakeiskite nauja.

Naujai dažomiems paviršiams: Nuvalykite purvą, bei dulkes su šepečiu ir vandeniu. Palaukite kol paviršius gerai išdžius.  Esant medienos pažeidimams ar apsamanojus – pašlifuokite. Pašalinkite sakus.

Naudojimas:  Gerai  išmaišykite prieš dažant. Pirmam sluoksniui praskeiskite 5-10% vandeniu. Sekantį sluoksnį dažykite kitą dieną, tačiau skiesti jau nebereikia.

Naudojimo sąlygos:  Geriausia dažyti esant ne žemesnei oro temperatūrai, nei +5 C ir oro drėgmė yra mažesnė nei  80%.  Medienos drėgmė turi būti mažesnė, nei 20%.  Nedažykite esant tiesioginiams saulės spinduliams. Nedažykite esant lietui arba esant prognozėms, jog jis gali būti dienos bėgyje ar po paviršiaus padengimo dažais.

Dažymo įrankiai: tepti teptuku. Skiediklis: vanduo.

BLIZGUMO LYGIS: 4-tas pusiau matiniai

Aplinkos apsauga: Nepilkite priemonės į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ar dirvą. Tuščias, sausas dažų skardines galima atiduoti perdirbti arba, nesant tokiai galimybei, įprastai į sąvartyną. Skystos dažų atliekos turi būti pristatomos į pavojingų cheminių medžiagų surinkimo vietą, kaip reikalauja šalies įstatymai.Saugoti nuo vaikų. Saugoti sandariai uždarytoje, originalioje pakuoteje 5–30oC temperatūroje. Saugoti nuo šalčio.

Papildoma informacija

Talpa

0,9L, 2,7L, 9L