Plaunami dažai sienoms COLORIA Remonttimaali (A bazė)

8,99 71,99 

Pusiau matiniai, plaunami dažai vandens pagrindu, skirti renovuojamose patalpose, apkrovą atlaikančių vidaus sienų ir lubų paviršių dažymui (pavyzdžiui: virtuvės, koridoriai, vonios kambariai, garažai, biurai ir laiptinės).

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Aprašymas

NAUDOJIMAS: Pusiau matiniai, plaunami dažai vandens pagrindu, skirti renovuojamose patalpose, apkrovą atlaikančių vidaus sienų ir lubų paviršių dažymui (pavyzdžiui: virtuvės, koridoriai, vonios kambariai, garažai, biurai ir laiptinės). Naudojami paviršiams reikalaujantiems dažno plovimo ir valymo. Tinka tiek pirminiam, tiek remonto dažymui. Produktas atitinka M1 statybinių medžiagų emisijos klasę.
DAŽYMAS: Nauji paviršiai: Šepečiu nuvalykite nuo paviršiaus purvą ir dulkes. Pašalinkite šlifavimo dulkes. Paviršių padenkite Coloria 3 gruntiniais dažais.
Seni dažyti paviršiai: Nuvalykite paviršių įprastu ploviklio tirpalu. Kruopščiai nuplaukite vandeniu po valymo ir leiskite paviršiui išdžiūti. Kieti, blizgūs dažymo paviršiai turi būti nušlifuojami iki matinių. Nuvalykite šlifavimo dulkes. Pašalinkite atšokusius dažus. Prireikus, padenkite Coloria 3 gruntiniais dažais.
Prieš naudojimą dažus gerai išmaišykite. Dažykite voleliu, teptuku arba purkštuvu 1-2 sluoksniais. Dažymo darbų temperatūra daugiau nei +5°C (paviršius ir oras). Santykinė oro drėgmė mažesnė kaip 80%. Dažomas paviršius turi būti sausas. Prireikus skiesti vandeniu 5-10% dažų tūrio.
DARBO PRIEMONIŲ VALYMAS: Dažų perteklius pašalinamas nuo darbo priemonių jas nuvalant ir po to jos nuplaunamos vandeniu su muilu.
DŽIŪVIMAS: Dulkės nelimpa po maždaug 30 minučių,esant 23°C aplinkos temperatūrai ir 50% santykiniam oro drėgnumui. Galima perdažyti po maždaug 2 val., bet prastomis drėgnomis sąlygomis rekomenduojame paviršinį dažymą atlikti tik kitą dieną. Dažų plėvelė visiškai išdžiūsta per 1-2 sav.
SĄNAUDOS: Anksčiau dažytiems paviršiams apie 9-12 m²/l. Lygiems paviršiams apie 7-10 m²/l. Gipso ir betono paviršiams apie 4-8 m²/l.
SPALVA: Balta (A bazė ), galima tonuoti šviesiomis spalvomis. Bazės C dažus (bespalviai) būtina tonuoti.
SKIEDIKLIS: Vanduo.
BLIZGUMO LYGIS: 4-tas. Statybos technikos (suom. RT) klasifikacija, pusiau matiniai.
Aplinkos apsauga: Nepilkite priemonės į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ar dirvą.Tuščias, sausas dažų skardines galima atiduoti perdirbti arba, nesant tokiai galimybei, įprastai į sąvartyną. Skystos dažų atliekos turi būti pristatomos į pavojingų cheminių medžiagų surinkimo vietą, kaip reikalauja šalies įstatymai.
Saugoti nuo vaikų. Saugoti sandariai uždarytoje, originalioje pakuoteje 5-30°C temperatūroje. Saugoti nuo šalčio.
GALIOJIMO LAIKAS: 5 metai nuo pagaminimo datos.
Ribinės lakiųjų organinių junginių (LOJ) reikšmes: ES LOJ ribinė vertė (cat A/e) 75g/l (2007) / 30g/l (2010).
Coloria Remontiimaali dažuose LOJ kiekis yra daugiausiai 30g/l.
Gamintojas: Coloria Oy, Kaakkurintie 8, 37150 Nokia, Suomija,

Papildoma informacija

Talpa

0,9L, 2,7L, 9L