Akcija!

Prailginto džiūvimo lubų dažai Coloria Sisakatto

10,99 63,63 

Visiškai matiniai ir visiškai neatspindintys, prailginto džiūvimo dažai luboms.

Išvalyti

Aprašymas

NAUDOJIMAS: Visiškai matiniai, visiškai neatspindintys, labai aukšto dengiamumo dažai luboms, užtikrinantys stiprų ir išskirtinai lygų paviršiaus padengimą. Puikiai tinka dideliems lubų plotams dažyti patalpose kur daug natūralios šviesos ir kai reikia išvengti dažymo įrankių paliekamų netolygumų. Dažų sudėtyje yra nedidelis kiekis alkido, kuris nesausina dažų taip greitai ir prailgina jų džiūvimą lyginant su įprastiniais lubų dažais. Gali būti spalvinami šviesiais atspalviais. Produktas atitinka M1 statybinių medžiagų emisijos klasę.

DAŽYMAS: Nedažytas paviršius turi būti švarus ir sausas. Rekomenduojama paviršių nuvalyti namų ūkyje įprastai naudojamais sintetiniais ploviklių tirpalais. Po valymo paviršių kruopščiai nuplaukite vandeniu. Plyšius ir nelygumus nuglaistykite tinkamu glaistu, išdžiuvusį paviršių nušlifuokite, pašalinkite šlifavimo dulkes. Anksčiau dažytus paviršius pašlifuokite iki matiškumo ir pašalinkite atšokusius dažus. Nuo paviršių turi būti nuvalytas purvas ir dulkės. Prieš naudojimą dažus kruopščiai išmaišykite. Minimali dažymo  temperatūra daugiau nei +5°C (paviršius ir oras), santykinė oro drėgmė mažesnė kaip 80%.  Dažykite voleliu, teptuku arba purkštuvu 1-2 sluoksniais.

DARBO PRIEMONIŲ VALYMAS: Dažų perteklius pašalinamas nuo darbo priemonių jas nuvalant ir po to jos nuplaunamos vandeniu su muilu.

DŽIŪVIMAS: Dulkės nelimpa  maždaug po 30 minučių, esant 23oC aplinkos temperatūrai ir 50% santykiniam oro drėgnumui. Galima perdažyti maždaug po 2 val.

SĄNAUDOS: Lygūs paviršiai apie 7-10 m²/l, sugeriantys paviršiai apie 4-6 m²/l.

SKIEDIKLIS: Vanduo.

BLIZGUMO LYGIS: 6–tas. Statybos technikos (suom. RT) klasifikacija, visiškai matiniai.

Aplinkos apsauga: Nepilkite priemonės į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ar dirvą. Tuščias, sausas dažų skardines galima atiduoti perdirbti arba, nesant tokiai galimybei, įprastai į sąvartyną. Skystos dažų atliekos turi būti pristatomos į pavojingų cheminių medžiagų surinkimo vietą, kaip reikalauja šalies įstatymai.

Saugoti nuo vaikų. Saugoti sandariai uždarytoje, originalioje pakuoteje 5–30oC temperatūroje. Saugoti nuo šalčio.

Ribinės lakiųjų organinių junginių (LOJ) reikšmes: ES LOJ ribinė vertė (cat A/e) 30g/l (2010). Coloria Sisäkatto dažuose LOJ kiekis yra daugiausiai 30g/l.

Papildoma informacija

Talpa

0,9L, 2,7L, 9L