Solid V medienos dažai, A bazė

12,99 99,99 

0,9L
2,7L
9L

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Hagmans Nordic

Dengiamumas m²/l

6 – 11

Blizgumas

Pusiau matinis

Vidaus / lauko darbams

Lauko

Talpa

0,9L, 2,7L, 9L

Kilmės šalis

Švedija

Aprašymas

Išskirtinės sąvybės:

  • Sukurti ir išbandyti atšiauriomis sąlygomis Švedijoje;
  • Pusiau matiniai, vandens pagrindu;
  • Unikalus alkidinių ir akrilinių rišiklių derinys;
  • Ilgalaikė apsauga ir neprilygstamas patvarumas.

SOLID V yra pusiau matiniai medienos dažai vandens pagrindu, pasižymintys aukšta kokybe ir dengiamumu. Šie dažai buvo specialiai sukurti šiaurietiškam klimatui su nauju unikaliu hibridiniu alkido ir akrilo deriniu. Suteikia paviršiams puikų elastingumą, atstumia nešvarumus ir apsaugo paviršių nuo pelėsio net šešėlinėse vietose.

Dažai sukurti unikalių akrilinių rišiklių deriniu ir skirti medienai dažyti lauke. Aukštos kokybės rišiklių ir puikios pigmentacijos derinys suteikia dažomam paviršiui precedento neturintį atsparumą oro sąlygų ir saulės spindulių poveikiui. SOLID V dažai skirti lauke esantiems naujiems mediniams paviršiams, kurie prieš dažymą nebuvo apdoroti. Taip pat tinka paviršiams padengtiems aliejiniais dažais ar dažais akrilo pagrindu.

SOLID V medienos dažai yra  lengvai tepami, juose yra biocidų, kurie apsaugo dažus nuo pelėsių ir dumblių. Tinkama dažymo sistema su gruntu medžiui užtikrina tvirtą ir atsparų paviršių daugybei metų.

Dažų tonavimas

Šie dažai yra balti ir skirti tonavimui. Tonavimas gali būti atliktas mūsų dažų salone, esančiame Sietyno g. 8E. Daugiau informacijos telefonu: +370 652 85519 arba +370 634 32335. Tonavimas į dažų kainą neįskaičiuotas. Kaina priklauso nuo norimos spalvos ir sunaudotų pigmentų.

Naudojimas

Paruošiamieji dažymo darbai: Tai yra svarbu kruopštumui užtikrinti nuo pat pradžios. Gerų įrankių naudojimas ir rūpestingai paruoštas pagrindas prisideda prie sėkmingo rezultato užtikrinimo. Prieš pradėdami dažyti, gerai išmaišykite dažus, pradedant nuo dugno. Aplinkos ir paviršiaus temperatūros taip pat yra svarbios galutiniam rezultatui. Nedažykite, jei temperatūra yra žemesnė kaip +5°C.  Paviršius turi būti švarus, pasižymėti geru sukibimu, būti sausas ir be dulkių. Anksčiau dažytus paviršius nuplaukite  tinkama valymo priemone, perskalaukite vandeniu ir gerai išdžiovinkite, Esant pelėsiams, paviršių apdorokite tinkama dezinfekcijos priemone.

Užtepkite grunto ant iš anksto neapdorotos medienos, ypač rūpestingai tepdami medienos sandūras ir galines konstrukcijas. Naudokitės tankiu teptuku ir užtepkite pakankamą kiekį ant medienos. Gruntuokite lauko darbams skirtu gruntu medienai.

Dažymas: Geriausia yra tepti du dažų sluoksnius – po pirmojo sluoksnio užtepimo leiskite jam išdžiūti. Venkite karštų ar saulės nušviestų paviršių dažymo. Šiluma greitai pašalina tirpiklį ir rišiklis  gali nespėti prasiskverbti į medieną, kas gali sąlygoti prastą sukibimą su paviršiumi.

Įrankių valymas: vanduo ir muilas.

Nepamirškite apie aplinką: neišpilkite produkto likučių į kanalizaciją. Dažų likučius, pakuotes ir instrumentų plovimo skysčių likučius reikia nugabenti į vietinį atliekų perdirbimo centrą / utilizavimo stotį.

VENKITE PRODUKTO UŽŠALIMO IR LAIKYKITE VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

swan-ecolabel
ecolabel

Techniniai duomenys

Pritaikymo sritisSkirti naudojimui lauke
RišiklisAlkidas/akrilatas
Kietųjų medžiagų tūris36%
Tankis1,19 g/cm3
Klampa170 cP
Blizgesys25 (pusiau matiniai)
Plaunamumas1 klasė (EN 13300)
Skiediklis/ValymasVanduo
Medžiagos suvartojimas6-11 m2/L vienas sluoksnis
Temperatūra dažantMinimali +5°C
Dažymo įrankiaiŠepetys, volelis ir purkštuvas
Džiuvimas iki lietimo1-2 val.
Pakartotinis dažymas po2-4 val.
Visiškas išdžiūvimas per24-32val.
Galiojimo laikas nuo pagaminimo datos2 metai neatidarytoje taroje
SpalvaBalta
DegumasNedegūs
Lakiųjų organinių medžiagų  kategorija (LOJ)(A/d kat.): 130 g/ (2010)