Kontakt gruntas

6,49 

Kontakt gruntas naudojamas siekiant padidinti dekoravimo sistemų sukibimą su pagrindu ir rišamąsias jėgas. Preparatas sukimba su sunkiai apdorojamais pagrindais ir sudaro dangą, užtikrinančią gerą sistemos Primacol Decorative gaminių, tokių kaip struktūrinės pastos, travertinas, betono dažai ir pan., sukibimą su pagrindu.

Kategorija:

Aprašymas

Kontakt grunt

naudojamas siekiant padidinti dekoravimo sistemų sukibimą su pagrindu ir rišamąsias jėgas. Preparatas sukimba su sunkiai apdorojamais pagrindais ir sudaro dangą, užtikrinančią gerą sistemos Primacol Decorative gaminių, tokių kaip struktūrinės pastos, travertinas, betono dažai ir pan., sukibimą su pagrindu. Todėl šiuos gaminius galima naudoti ant tokių sunkiai apdorojamų paviršių kaip kai kurių rūšių stiklas ar kitos medžiagos, visai nesugeriančios drėgmės. Gruntą Kontakt grunt galima naudoti visur, kur kyla įtarimų dėl silpno sukibimo.
Naudojimas: Prieš naudojant sumaišyti. Naudoti 5–35 °C temperatūroje. Paviršius turi būti sausas, švarus, neriebaluotas ir stabilus. Preparatą reikia užtepti tolygiai, žiūrėti, kad nenutekėtų. Kadangi neįmanoma išbandyti gaminio ant visų paviršių, gamintojas neprisiima atsakomybės už grunto naudojimą ant kiekvieno paviršiaus. Prieš pradedant darbą su apdorojamu paviršiumi iš pradžių reikia būtinai išbandyti nedideliame plote.

Išeiga: 7 m2/1 kg.

Talpa: 1L