Primacol Dekoratyvinis beicas

10,79 

Matinis
Perlamutrinis

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol Decorative

Blizgumas

Matinis

,

Perlamutrinis

Dengiamumas m²/l

12 – 16

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Talpa

1L

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Dekoratyvinis beicas yra dvejopo poveikio gaminys: dekoratyvinis ir apsauginis (apsaugo dekoratyvines dangas nuo vandens veikimo ir apsaugos padidina atsparumą nuplovimui). Beicas pateikiamas paruoštų spalvų ir kaip bespalvė bazė, kurią galima dažyti norima spalva, pvz., su dažikliais Primacol. Beicas gali būti matinis ir perlamutrinis. Juo galima beicuoti tinką, glaistą, gipskartonio plokštes, dangas, įrengtas iš specialaus tinko ir dekoratyvinių pastų, pvz., Anticco ar Inspiro (Nenaudokite ant tokių pastų kaip Modern Stone ar Dekoratyvinio betono). Užtepant beicą įvairiais dekoravimo įrankiais (teptukais, paprastais ir struktūriniais voleliais, kempinėmis ir kt.), technikomis (dažymo, trynimo šepečiu, frotažo), taip pat naudojant su kitais sistemos Primacol Decorative gaminiais galima išgauti daugybę efektų.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas, kurį dengsite dekoratyviniu beicu, turi būti švarus, stabilus ir nuriebalintas. Naujų kalkinių tinkų atveju, palaukite 3-4 savaites prieš dengdami dekoratyvines dangas. Dekoratyvinį beicą galima naudoti aukštesnėje nei +6°C temperatūroje. Esant stipriai sugeriantiems pagrindams, rekomenduojama juos gruntuoti Primacol gruntu.

Naudojimo būdas

Prieš naudojimą dekoratyvinis beicas turi būti gerai išmaišytas. Prieš pradedant dirbti su norimu padengti paviršiumi, būtina jį išbandyti ant nedidelio paslėpto ploto, kad įsitikintumėte galutiniu gautu efektu. Sieną dekoruoti nedideliais, maždaug 1kv/m ploteliais. Pasiekę norimą efektą tam tikroje paviršiaus dalyje, pereiname prie kitos, kol siena bus visiškai padengta. Rekomenduojama dėvėti apsauginius drabužius, nes dėl beico atsiradusias dėmes sunku pašalinti. Baigę darbą vėdinkite kambarį, kol kvapas išnyks.

Pastaba: Vienos gamybos partijos produktus rekomenduojama naudoti visam paviršiui padengti. Kitu atveju visų pakuočių turinį reikia sumaišyti viename inde. Dėl spausdinimo technologijos apribojimų ant pakuotės nurodyta spalva gali skirtis nuo tikrosios spalvos ir nesudaro pagrindo skųstis. Norėdami tiksliai patikrinti spalvą, paprašykite pardavėjo pateikti pavyzdį su tikromis spalvomis. Gamintojas neatsako už netinkamą gaminio naudojimą.

Anticco stambiagrūdė dekoravimo pasta

Techniniai duomenys

  • Išeiga: 12–16 m2/l (vienas sluoksnis)
  • Galima liesti po: 1–3 val.
  • Visiškas išdžiūvimas: 12–24 val.
  • Skiediklis: vanduo
  • Įrankių plovimas: vanduo su detergentu
  • Naudojimo temperatūra: aukštesnė negu 5°C
  • Laikymas: Laikyti sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje 5-30°C temperatūroje. Saugoti nuo vaikų.
  • Galiojimo laikas: Galiojimo laikas ir gamybos partijos numeris nurodyti ant pakuotės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Primacol Dekoratyvinis beicas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.