Magnetiniai dažai Primacol

16,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol Decorative

Spalva

Pilka

Dengiamumas m²/l

5

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Talpa

0.75L

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Magnetiniai dažai Primacol

Magnetiniais dažais nudažyta siena įgyja tokių pačių savybių kaip šaldytuvo paviršius – traukia magnetus. Naudojant šiuos dažus galima paprastu būdu papuošti sienas ar lubas plakatais, paveikslėliais, nuotraukomis ir pan., nereikia smeigtukų, klijų ir savilipių juostų, kurios pažeidžia ir teršia paviršių. Šis sprendimas puikiai tinka vaikų kambariams, biurų patalpose vietoj skelbimų lentos ir daugelyje kitų vietų. Tai gruntiniai dažai, pilkos spalvos – kad būtų išgautas dekoratyvinis efektas, sieną, padengtą magnetiniais dažais, dar reikia nudažyti norimos spalvos dažais. Šį gaminį galima naudoti dažant visus paviršius, kurie tinka dažyti emulsiniais dažais.

Namų meno galerija – vieną vaikų kambario sieną nudažykite magnetiniais dažais. Dabar su magnetais galite paversti ją savo vaikų darbų arba nuotraukų galerija. Be to, darbams pasirašyti bus galima naudoti klijuojamas raides – magnetus. Galimybės tikrai neribotos.

Skelbimų lenta – magnetiniais dažais nudažykite sienos fragmentą, pvz., stačiakampio formos. Paskui galėsite jį nudažyti ta pačia spalva kaip ir likusią sienos dalį. Šį išskirtą sienos fragmentą galėsite naudoti kaip skelbimų lentą, tvirtindami pranešimus kambario draugams, nuotraukas, priminimus, korespondenciją, sąskaitas ir pan.

Biurai – konferencijų ir mokymo salėse dažnai reikia naudoti daug medžiagos, brėžinių, sulyginimų. Tokiose patalpose nudažius sieną magnetiniais dažais gaunamas didelis ir praktiškas darbo plotas su neribotomis taikymo galimybėmis. Pristatymas tampa efektyvesnis ir efektingesnis.

Namai – vidaus puošyba: sieną, nudažytą magnetiniais dažais, lengva dekoruoti plakatais, paveikslėliais, puošybos elementais, kuriuos galima pakeisti akimirksniu, o sienos nereikia remontuoti, perdažyti ar užtaisyti skylių, likusių nuo vinių.

Parduotuvė – dažni pristatymai, prekių dienos, perkainojimai, asortimento keitimai? Visa su tuo susijusi informacija turi būti įskaitomai pateikiama klientams. Panaudojus magnetinius dažus parduotuvėje ar prekybos salone galima maksimaliai paspartinti ir palengvinti šią užduotį.

Naudojimo būdas:

Dažus prieš naudojant reikia kruopščiai sumaišyti. Neskiesti ir nemaišyti su kitais dažais.

Prieš dažant visada reikia išmėginti nedideliame plote, kad būtų galima susipažinti su dažymo technika.

Optimalus rezultatas gaunamas dažant kambario temperatūros patalpose. Magnetiniais dažais rekomenduojama dažyti tiktai plokščius paviršius. Dažai užtepami dažytojo voleliu ar teptuku ir paliekami 4 valandas džiūti, paskui užtepamas antras sluoksnis arba paviršiniai dažai. Paviršius turi būti dažomas emulsiniais akriliniais arba lateksiniais dažais. Rekomenduojama dažyti 2–3 magnetinių dažų sluoksniais, o jeigu magnetai traukiami per silpnai, reikia įrengti dar kelis sluoksnius. Galutinis rezultatas priklauso nuo kelių veiksnių, be kita ko, sluoksnių storio, įrengimo technikos, įrankių.

Dėmesio! Reikia būtinai išmėginti nedideliame paviršiaus plote, naudojant tuos pačius paviršinius dažus, kad būtų galima patikrinti, kaip galiausiai atrodys danga ir kokia bus pritraukimo jėga. Su kai kuriais dažais šio efekto išgauti neįmanoma. Jei magnetai pernelyg sunkūs ar dažų sluoksnis per plonas, pritraukimo jėga gali būti per silpna.

Magnetiniais dažais galima dažyti ir plonus (nereljefinius); šiuo atveju rekomenduojama dažyti 3–4 sluoksniais.

Saugoti nuo vaikų.

Kenksmingas sveikatai nurijus. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Kaskart panaudojus sandariai uždaryti skardines.

Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti pakuotę arba etiketę. Patekus į akis: netrinti akių, skalauti dideliu kiekiu vandens. Vengti kontakto su oda ir kvėpavimo takais. Gaminys atitinka Europos standarto PN-EN 71-3 „Žaislų sauga“ reikalavimus.

Džiūvimo laikas, liečiant: apie 2 val., kito sluoksnio užtepimas – po 4–6 val.,

visiškas išdžiūvimas: po 12–24 val.

Įrankių plovimas: vandeniu.

Laikymas: uždarytose originaliose pakuotėse, 5–35 °C temperatūroje.

Tinkamumo naudoti laikas – 2 metai.

Išeiga:  5 m2/ l (1 sluoksnis)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Magnetiniai dažai Primacol”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.