Solid V medienos dažai

12,99 99,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Talpa

0,9L, 2,7L, 9L

Aprašymas

 

SOLID V medienos dažai

Auksčiausios klasės dažai lauko medienai

SOLID V pusiau matiniai dažai vandens pagrindu medienai, pasižymintys didele kokybe ir dengiamumu.

Specialiai sukurti šiaurietiškam klimatui su nauju unikaliu hibridiniu alkido ir akrilo deriniu. Suteikia paviršiams puikų elastingumą, atstumia nešvarumus ir apsaugo paviršių nuo pelėsio net šešėlinėse vietose.

Dažai sukurti unikalių akrilinių rišiklių deriniu ir skirti medienai dažyti lauke. Aukštos kokybės rišiklių ir puikios pigmentacijos derinys suteikia dažomam paviršiui precedento neturintį atsparumą oro sąlygų ir saulės spindulių poveikiui.

SOLID V dažai skirti lauke esantiems naujiems mediniams paviršiams, kurie prieš dažymą nebuvo apdoroti. Taip pat tinka paviršiams padengtiems aliejiniais dažais ar dažais akrilo pagrindu.

SOLID V dažai lengvai užtepami, juose yra biocidų, kurie apsaugo dažus nuo pelėsių ir dumblių. Tinkama dažymo sistema su gruntu medžiui užtikrina tvirtą ir atsparų paviršių daugybei metų.

TECHNINIAI DUOMENYS:

Pritaikymo sritis Skirti naudojimui lauke
Rišiklis Alkidas/akrilatas
Kietųjų medžiagų tūris 36%
Tankis 1,19 g/cm3
Klampa 170 cP
Blizgesys 25 (pusiau matiniai)
Plaunamumas 1 klasė (EN 13300)
Skiediklis/Valymas Vanduo
Medžiagos suvartojimas 6-11 m2/L vienas sluoksnis
Temperatūra dažant Minimali +5°C
Dažymo įrankiai Šepetys, volelis ir purkštuvas
Džiuvimas iki lietimo 1-2 val.
Pakartotinis dažymas po 2-4 val.
Visiškas išdžiūvimas per 24-32val.
Galiojimo laikas nuo pagaminimo datos 2 metai neatidarytoje skardinėje, sandėliuojant be šalčio
Spalva Balta
Degumas Nedegūs
Lakiųjų organinių medžiagų  kategorija (LOJ) (A/d kat.): 130 g/ (2010)

 

Paruošiamieji dažymo darbai

Tai yra svarbu kruopštumui užtikrinti nuo pat pradžios.Gerų įrankių naudojimas ir rūpestingai paruoštas pagrindas prisideda prie sėkmingo rezultato užtikrinimo. Prieš pradėdami dažyti, gerai išmaišykite dažus, pradedant nuo dugno. Aplinkos ir paviršiaus temperatūros taip pat yra svarbios galutiniam rezultatui. Nedažykite, jei temperatūra yra žemesnė kaip +5°C.  Paviršius turi būti švarus, pasižymėti geru sukibimu, būti sausas ir be dulkių. Anksčiau dažytus paviršius nuplaukite  tinkama valymo  priemone, perskalaukite vandeniu ir gerai išdžiovinkite, Esant pelėsiams, paviršių apdorokite tinkama dezinfekcijos priemone.

Užtepkite grunto ant iš anksto neapdorotos medienos, ypač rūpestingai tepdami medienos sandūras ir galines konstrukcijas. Naudokitės tankiu šepečiu ir užtepkite pakankamą kiekį ant medienos. Gruntuokite lauko darbams skirtu gruntu medienai.

Dažymas

Geriausia yra tepti du dažų sluoksnius – po pirmojo sluoksnio užtepimo leiskite jam išdžiūti. Venkite karštų ar saulės nušviestų paviršių dažymo. Šiluma greitai pašalina tirpiklį ir rišiklis  gali nespėti prasiskverbti į medieną, kas gali sąlygoti prastą sukibimą su paviršiumi.

Įrankių valymas: vanduo ir muilas.

Nepamirškite apie aplinką: neišpilkite produkto likučių į kanalizaciją. Dažų likučius, pakuotes ir instrumentų plovimo skysčių likučius reikia nugabenti į vietinį atliekų perdirbimo centrą / utilizavimo stotį.

VENKITE PRODUKTO UŽŠALIMO !!!

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

 

Dažymui rinkitės kokybiškus STORCH teptukus