RONSEAL FENCE LIFE PLUS Medienos impregnantas

19,99 29,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Fence life plus spalva

Charcoal grey, Country oak, Dark oak, Harvest gold, Medium oak, Slate, Tudor black oak, Warm stone

Talpa

5L, 9L

Aprašymas

RONSEAL FENCE LIFE PLUS Medienos impregnantas

Apsauga pjautinei ir obliuotai  medienai vandens pagrindu

Iki 5 metų išliekanti spalva

• Galima tepti ant drėgnos medienos, todėl puikiai tinka nenuspėjamiems orams

• Apsauga nuo blukimo, (UV) spindulių

• Sudėtyje yra vaško

• Apsauga nuo lietaus, šalčio ir sniego, siekiant išvengti puvimo.

• Greitas džiūvimas – po valandos nudažytas paviršius atsparus lietui. Saugus naudojimas augalų ir naminių gyvūnų apsuptyje. Puikus didelių plotų padengimas. Idealus sudėtingo reljefo paviršiams.

KAS YRA RONSEAL FENCE LIFE PLUS Medienos impregnantas? Jis suteikia spalvą ir apsaugą medienai vienu sluoksniu. Vašku praturtinta sudėtis puikiai apsaugo nuo neigiamo vandens ir atmosferos poveikio.
KUR JIS TURĖTŲ BŪTI NAUDOJAMAS? Idealiai tinka naudoti bet kuriems pjautinės ir obliuotos medienos gaminiams. Netinka horizontaliems mediniams paviršiams, pavyzdžiui: terasoms ir sodo baldams.

DŽIŪVIMO TRUKMĖ. Po 1 valandos paviršius atsparus lietui.

IŠEIGA:  6-10 m²/l  vienu sluoklsniu. Šiurkščiai pjautinei medienai reikia 2 sluoksnių, lygiai obliuotai medienai 3 sluoksniai.

PARUOŠIMAS: Patikrinkite, ar mediena yra švari ir sausa. Kietu šepečiu pašalinkite nuo jos bet kokį purvą, kerpes, samanas, grybelius. Rekomenduojama naudoti kartono ar plastiko lakštus dažomiems paviršiams apsaugoti nuo produkto pertekliaus tepant.

DENGIMAS: Prieš naudojimą kruopščiai išmaišykite produktą. Kruopščiai maišykite produktą prieš naudojimą ir jo metu. Užkabinkite teptuku kuo daugiau produkto. Užtepkite tirštą lygų sluoksnį, kad būtų tolygus atspalvis. Nepaskleiskite produkto per daug plačiai.

Saugos priemonės: Laikyti užrakintą vaikams neprieinamoje vietoje. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Purškiant naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Neįkvėpti purškiamos medžiagos ar jos garų. Saugokite nuo šalčio. Nedirbkite esant žemesniai kaip +10°C temperatūrai ar didelei drėgmei. LOJ kiekis šiai produktų kategorijai [cat A/e]: 130 g/l. Produkte esama ne daugiau kaip 25 g/l lakiųjų organinių medžiagų (LOJ).