Švediški dažai medienai RODFARG

28,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Aprašymas

Švediški dažai medienai RODFARG.

Lauko dažai, skirti neobliuotos medienos arba anksčiau tos pačios rūšies dažais dažytų paviršių perdažymui – fasadams, pertvaroms, tvoroms ir kt. Raudonai rudi dažai su sėmenų aliejumi.

Dažymas ant naujos medienos: Pirmąjį pagrindo sluoksnį dažykite dažais, atskiestais maždaug 10% vandens. Palaukite  mažiausiai 24 val. prieš dažydami tiek pat skiestais dažais antrą kartą. Dažykite kiek įmanoma plonesniu sluoksniu kol išgausite reikiamą tolygų paviršiaus padengimą.

Dažymas/perdažymas ant jau ankščiau dažytų (tos pačios rūšies dažais) paviršių: Nušveiskite (sausu būdu) fasado paviršių, kad neliktu purvo ir pašalinkite atšokusias daleles šepečiu arba vieliniu šepečiu. Baigiamąjame paviršiaus valymo etape pašalinkite dulkes su minkštu šepečiu.

Perdažykite fasadą su neskiestais dažais. Dažykite kiek įmanoma plonesniu sluoksniu kol išgausite reikiamą tolygų paviršiaus padengimą.

Patarimai, kaip išgauti gerą rezultatą: Apdenkite namo pamatus, lietaus latakus ir langus su apsauginiu popieriumi arba plevele. Nedažykite esant tiesioginiams saulės spinduliams, nes tuomet dažai džiūsta per greitai, dėl ko susidaro rizika dažų atsisluoksniavimui. Venkite dažyti kai lauko temperatūra yra žemiau +5 C. Jei įtariate, kad medienoje yra pelėsinių sporų, pirmiausia apdorokite medieną su antipelėsine priemone. Dažykite su specialiu teptuku dažams arba plačiu teptuku. Įtrinkite dažus plonu sluoksniu. Dažykite iš viršaus į apačią. Pirmą kartą dažant, dažai gali „pabėgti“ nuo vinių galvučių, sakų šerdžių ir smalingų vietų. Šie paviršiai gali būti pašiurkštinti su šiurkščiu švitriniu popieriumi. Jei dažai atsisluoksniuotų, nušveiskite visas atsisluoksniavusias daleles ir vėl padažykite šepečiu, naudodami 10% atskiestus vadeniu dažus.

Įrankių plovimas: Šepečius plaukite vandeniu. Dažų sudėtis: 10% pigmento, 8% – sėmenų aliejus ir miltai, geležies sulfatas ir vanduo. Sudėtyje nėra švino junginių.

Dengiamumas: 3m2/l vienu sluoksniu. Rekomenduojama du sluoksniai.

Džiūvimo laikas: apie 1 val. esant +20C lauko temperatūrai. Dažai pagaminti vandens pagrindu ir rekomenduotini naudoti tais pačiais pagaminimo metais.

Saugokite dažus nuo užšalimo.

Maišomi dažai greitai skystėja. LOJ kiekis pagal direktyvą (kat A/d): 130g/l (2010). Produkto sudėtyje yra 0g/l LOJ.

Švediški dažai medienai RODFARG.

 

Dažymui rinkitės kokybiškus STORCH teptukus