Landora aliejus terasai Terrasslasyr V

19,99 

Gra/šviesiai pilka
Svart/juoda

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Landora

Spalva

Gra/šviesiai pilka, Svart/juoda

Dengiamumas m²/l

10 – 12

Vidaus / lauko darbams

Lauko

Talpa

2,5L

Kilmės šalis

Švedija

Aprašymas

Landora aliejus terasai Terrasslasyr V. Terasų aliejinė danga, puikiai tinkanti lauko mediniams paviršiams apsaugoti. Terasos, turėklai, sodo baldai ir kitos lauko medinės konstrukcijos. Aliejinė danga tinka daugumai paviršių, įskaitant slėginiu būdu impregnuotą medieną. Apsaugo paviršius nuo UV spindulių poveikio. PASTABA! Nerekomenduojama maumedžio medienai apsaugoti. Produktą reikia tepti ant paviršiaus tinkamomis oro sąlygomis. Oras turi būti sausas ir pakankamai šiltas.

Naudojimo instrukcija: Gerai išmaišykite prieš naudojimą ir jo metu. 1. Įsitikinkite, kad apdorojamas paviršius yra tvirtas. Pašalinkite dulkes ir nešvarumus, purvą, pažeistą medieną. 2. Nuvalykite paviršių valymo priemone. Leiskite visiškai išdžiūti. 3. Užtepkite 1 sluoksnį Landora Terrasslasyr V. Lentas apdorokite išilgai po 1-2 lentas vienu metu. Nenaudokite aliejinės dangos daugiau, nei sugeria mediena. Ant paviršiaus neturi susidaryti plėvelė. 4. Po kelių minučių kempine ar skudurėliu nuvalykite produkto perteklių, kad nesusidarytų plėvelė. 5. Jei reikia, pakartokite apdorojimą, kai paviršius visiškai išdžius.

Specialisto patarimas: visada stenkitės, kad danga būtų tepama ant sausos ir kietos medienos. Visada nuvalykite produkto perteklių audiniu, kad nesusidarytų plėvelė.

TECHNINIAI DUOMENYS: Produkto sąnaudos: apie 10-12 m² / l, priklausomai nuo sugeriančių medienos savybių. Džiūvimo laikas esant 20°C temperatūrai: apie 20 valandų.

Naudojimas: teptuku arba kempine.

Įrankių valymas:  vanduo ir muilas.

Nepamirškite apie aplinką: neišpilkite produkto likučių į kanalizaciją. Dažų likučius, pakuotes ir instrumentų plovimo skysčių likučius reikia nugabenti į vietinį atliekų perdirbimo centrą / utilizavimo stotį.

VENKITE PRODUKTO UŽŠALIMO !!!

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE

Landora aliejus terasai Terrasslasyr V