Landora terasų aliejus skeidiklio pagrindu

34,99 

ALIEJUS TERASOMS. Rudas. 2,5 litro

 

Kategorijos: ,

Aprašymas

„Landora Terrasslasyr“ terasų aliejus  yra apsauginis produktas, skirtas lauko terasoms apsaugoti nuo atmosferos poveikio. Gali būti naudojamas sodo baldams ir lauko medinėms konstrukcijoms  taip pat slėginiu būdu impregnuotai medienai apsaugoti. Sustiprintas silikonu. Sudėtyje yra giliai įsiskverbiančių aliejų, įskaitant kinišką medienos aliejų ir UV spindulius apsaugančių medžiagų. Aliejus suteikia terasos paviršiui vidutiniškai rudą ar rudą atspalvį, priklausomai nuo medienos rūšies ir pagrindo spalvos.

Naudojimo instrukcija: Labai gerai išmaišykite prieš naudojimą ir naudojimo metu permaišykite, kad pigmentas pasiskleistu. 1. Įsitikinkite, kad apdorojamas paviršius yra tvirtas. Pašalinkite dulkes ir nešvarumus, purvą, pažeistą medieną. 2. Nuvalykite paviršių valymo priemone. Leiskite visiškai išdžiūti. 3. Užtepkite 1 sluoksnį Landora Terrasslasyr aliejaus . Lentas apdorokite išilgai po 1-2 lentas vienu metu. Nenaudokite aliejinės dangos daugiau, nei sugeria mediena. Ant paviršiaus neturi susidaryti plėvelė. 4. Po kelių minučių kempine ar skudurėliu nuvalykite produkto perteklių, kad nesusidarytų plėvelė. 5. Jei reikia, pakartokite apdorojimą, kai paviršius visiškai išdžius.

Specialisto patarimas:  Dažykite tinkamu oru, jis turėtų būti pakankamai sausas ir šiltas, visada stenkitės, kad danga būtų tepama ant sausos ir kietos medienos. Visada nuvalykite produkto perteklių audiniu, kad nesusidarytų plėvelė.

TECHNINIAI DUOMENYS: Produkto sąnaudos: apie 6-10 m² / l vienu sluoksniu, priklausomai nuo sugeriančių medienos savybių.

Džiūvimo laikas esant 20°C temperatūrai: apie 20 valandų.

Naudojimas: teptuku arba kempine.

Įrankių valymas: vaitspiritas.

Nepamirškite apie aplinką: neišpilkite produkto likučių į kanalizaciją. Dažų likučius, pakuotes ir instrumentų plovimo skysčių likučius reikia nugabenti į vietinį atliekų perdirbimo centrą / utilizavimo stotį. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.