Landora terasų valiklis Terrasstvätt

6,29 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Landora

Talpa

2,5L

Kilmės šalis

Švedija

Aprašymas

Landora terasų valiklis Terrasstvätt yra efektyvi šarminė plovimo priemonė, skirta  medinių lauko terasų, betono ir akmens valymui.  Pašalina nešvarumus, grybelius, pelėsius ir senus medienos aliejaus likučius.

Nenaudokite valiklio kietmedžiui, nes jis gali pakeisti spalva (pvz., tikmedis).

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: 1. Apsaugokite langus, stiklinius elementus ir kitus šarmams jautrius paviršius, tokius kaip aliuminis, nuo ėsdinimo. Taip pat saugokite sodo augalus. 2. Nuplaukite paviršius vandeniu. 3. Priemonę Landora Terrasstvätt tepkite teptuku, šepečiu arba purkštuvu. Leiskite gaminiui veikti 10 minučių, tada nuplaukite vandeniu su šepečiu. 4. Kruopščiai nuplaukite apdorotus paviršius vandeniu. Jei po plovimo bus naudojamas medienos aliejus, bet koks ploviklio likutis gali neigiamai paveikti tolesnius apdorojimo procesus, jei valiklis nebus visiškai pašalintas. Dirbant su kietesniais paviršiais, apdorojimą galima pakartoti.

Specialisto patarimas: gaminys neturėtų būti naudojamas kietmedžiui, nes jis gali pakeisti tokio tipo paviršiaus spalvą.

Nepamirškite apie aplinką: neišpilkite produkto likučių į kanalizaciją. Priemonės likučius ir pakuotes reikia nugabenti į vietinį atliekų perdirbimo centrą / utilizavimo stotį.

Landora terasų valiklis Terrasstvätt