Akcija!

Dažyvė neobliuotai medienai vienu sluoksniu RONSEAL One Coat

6,49 

Šiuolaikinė medienos apsaugos priemonė, su vašku, tvoroms ir pavėsinėms. Vienu sluoksniu apsaugo visus išorinės pjautinės medienos paviršius. Galima purkšti arba tepti.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , ,

Aprašymas

Ronseal One Coat Fence Life, tai šiuolaikinė dekoravimo ir apsaugos priemonė su vašku tvoroms ir pavėsinėms. Vienu sluoksniu apsaugo visus nelygius išorinės pjautinės medienos sodo konstrukcijų paviršius nuo atmosferos poveikio, žalingų UV spindulių. Medienos paviršiuje nesudaro plėvelės. Produktas lengvai naudojamas ir vienas sluoksnis sudaro neblunkančią ir atsparią drėgmei apdailą. Sudėtyje esantys specialūs, atsparūs šviesai pigmentai ir vaškai užtikrina apsaugą nuo kenksmingų  (UV) saulės spindulių. Šie pigmentai atsparūs blukimui, todėl tvora ar pavėsinė patraukliai atrodys ilgą laiką. Vaškai ir derva sudaro barjerą, neleidžiantį vandeniui patekti (įsigerti) į medieną, todėl ji išlieka sausa ir apsaugota nuo puvimo.

Naudojimas: Vienas šio produkto sluoksnis – tai viskas ko Jums reikia jautriai medienai apsaugoti nuo atmosferos poveikio ir suteikti jai norimą spalvą.

Pastaba: kitus sluoksnius galite tepti, jeigu pageidaujate sodresnės spalvos arba norint papildomos apsaugos nuo oro sąlygų. ,,Fencelife“ yra ideali priemonė medinių sodo konstrukcijų (pavėsinių, tvorų, grotelių vijokliniams augalams, vartelių, šiltnamių konstrukcijų ir tt ) apsaugai. Neapdorotą medieną prieš dažymą rekomenduojame papildomai apsaugoti nuo pelėsio ar pelėsinio grybo.

Paruošimas: Mediena turi būti švari ir sausa. Šepečiu pašalinkite purvą, samanas, grybelius ir kerpes. Produktą gerai išmaišykite prieš naudojimą ir nauojimo metu. Gausiai užkabinkite produktą šepečiu,  užtepkite lygų tankų sluoksnį, užtikrindami vienalytę spalvą. Stenkitės netaškyti produkto. Paprastai pakanka vieno sluoksnio, bet, jei pageidaujate, jų gali būti ir daugiau. Dėmesio ! Produkto negalima purkšti. Netepkite, kai oras yra drėgnas arba  džiuvimo metu yra tikimasi lietaus. Netepkite, kai oro temperatūra yra žemesnė kaip +10°C. ,,Fencelife“ netinka naudoti horizontaliems mediniams paviršiams ( stogo/grindų plokštėms arba sodo baldams ).

Dengiamumas: 1 litras/ 6 m2 apdailai ir apsaugai. 5-ių litrų šios pakuotės užteks 30 m2.

Džiūvimo laikas: Jau po 1-2 valandų paviršių galima liesti. Įprastomis oro sąlygomis antrajį sluoksnį, esant reikalui, galima tepti po 4 valandų.

 Sausa ,,Fencelife“ yra nekenksminga augalams ir gyvūnams. Jeigu tepant, aptaškomi yra augalai, paprasčiausiai nuvalykite juos drėgna šluoste.

Išfasavimas: 5l,  9l.

Įrankių valymas: valoma vandeniu su valymo priemonėmis.

Laikymas: 3 metai nuo pagaminimo datos.  Originalioje pakuotėje vertikalioje padėtyje. Saugoti nuo šalčio !

Įspėjamieji ženklai nustatantys saugaus naudojimo sąlygas: S2 Saugoti nuo vaikų S24/25 Vengti patekimo ant odos ir į akis. S26 Patekus į akis nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. S28 Patekus ant odos, nedelsiant gerai nuplauti vandeniu ir odos valymo priemone.

Papildoma informacija

Talpa

5L, 9L

Spalva

Žalias