Lakas vidaus darbams Ronseal Interior Varnish

5,49 10,99 

Skirtas interjero medienai ir baldams lakuoti ir apsaugoti, sekantis sluoksnis užtepamas jau po 1 valandos. Patvari, spalvota apdaila.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Kodėl verta rinktis Ronseal Interior Varnish?

Galima liesti jau po 20 minučių.
Skirtas interjero medienai ir baldams lakuoti ir apsaugoti.
Sekantis sluoksnis užtepamas tik po 1 valandos.
Patvari, graži spalvota apdaila.
Silpnas kvapas.
Teptukus galima plauti vandeniu.
Spalvos: bespalvis ir spalvotas.

Kaip jį naudoti? Jis tinka bet kurioms lakuotoms ir neapdirbtoms medinėms namų konstrukcijoms, įskaitant duris, baldus, stelažus, grindjuostes, kamštį, medienos plaušo ar drožlių plokštes. Medinėms grindims naudokite Ronseal Diamond Hard spalvotą grindų laką.

Kam skirtas? Ronseal greitai džiūstantis spalvotas lakas yra skirtas interjero medienai apsaugoti ir pagražinti kuo greičiau ir lengviau. Jis suteikia medienai natūralaus grožio ir apsaugo ją nuo susidėvėjimo.

Kieki sluoksnių? Paprastai pakanka dviejų sluoksnių, bet neapdorotai medienai gali prireikti 3-jų dangų.

Džiūvimo trukmė: Leiskite kiekvienai dangai džiūti 20 min., bet naują sluoksnį tepkite po vienos valandos.

Išeiga: 6 m2/l, tepant dviem sluoksniais.

Paruošimas: Vaitspiritu sudrėkinta šluoste pašalinkite nuo visų paviršių vaško, riebalų ir alyvos dėmes. Neapdorota mediena: lengvai pašlifuokite smulkiu švitriniu popieriumi. Nenaudokite plieninės vilnos. Dulkes šalinkite drėgna šluoste. Lakuota mediena: pašalinkite nebetinkamo lako likučius. Pašlifuokite vidutinio grūdėtumo švitriniu popieriumi ir išvalykite vaitspiritu. Leiskite visiškai išdžiūti.

Užnešimas: Kruopščiai maišykite produktą prieš naudojimą ir jo metu. Dirbkite šiltoje ir gerai vėdinamoje patalpoje. Naudokite sintetinio plaušo teptuką; užtepkite 2 ar 3 sluoksnius. Tepkite tolygiai ir medienos struktūros kryptimi. Naują sluoksnį tepkite po vienos valandos, tačiau tam tikromis sąlygomis lakas gali džiūti truputį ilgiau.

Teptuko valymas: Pašalinkite, kiek įmanoma, lako likučius nuo teptuko, po to išvalykite jį šiltu vandeniu su valymo priemone.

Pastaba: Etiketėje nurodyta spalva yra orientacinė. Visuomet išbandykite spalvą mažame nepastebimame plotelyje. Jeigu per 2-3 dienas nuo lako užtepimo paviršius atsitiktinai aptaškomas vandeniu, atsargiai nušluostykite jį minkštu audeklu. Netrinkite paviršiaus.

Nedirbkite esant žemesnei kaip +10oC temperatūrai ar didelei drėgmei.

Papildoma informacija

Talpa

0,25L, 0,75L

Lako spalvos

Antikinė pinia, Ąžuolas, Baltas uosis, Bespalvis blizgus, Bespalvis pusiau matinis, Riešutas, Tamsus ąžuolas, Tikas