Linų sėmenų aliejus Amello

8,92 36,48 

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Linų sėmenų aliejus Amello

Naudojimo sritys: Pjaustymo lentos, mediniai indai, mediniai žaislai, baldai, termiškai apdorota mediena

Paviršiaus paruošimas: Apdorotini mediniai paviršiai turi būti sausi, maksimali medienos drėgmė neturi viršyti 15%, o santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė kaip 80%. Seni mediniai paviršiai turi būti nuvalyti nuo purvo, grybelių ir kitų pašalinių medžiagų, kurias galima pašalinti (pavyzdžiui, švitriniu popieriumi).

Naudojimo būdas: Užtepkite priemonę šepečiu ar audeklu ir leiskite įsigerti. Pašalinkite nuo paviršiaus visą neįsigėrusį aliejų ne vėliau kaip po 1 val. Prieš tepdami sekantį sluoksnį nušlifuokite paviršių. Sluoksnių skaičius turi būti 1- 4, priklausomai nuo reikalaujamos kokybės ir medinio paviršiaus paskirties. Ypač kruopščiai turi būti apdorojami paviršiaus galai. Apdorotas medinis paviršius gali būti vaškuojamas medienai skirtu vašku. Esant reikalui, po metų galima atlikti kosmetinį apdorojimą. Linseedoil nenaudotinas lakuotiems ar dažytiems paviršiams. Aliejaus naudojimas kitiems tikslams arba pažeidžiant nurodymus nerekomenduojamas.

Džiūvimo trukmė: užtepus ploną sluoksnį – 24 valandos (20ºC ) Spalva: skaidri.

Dėmesio: produktas gali pakeisti medienos spalvą, todėl prieš pradedant darbus išbandykite mažame plote.

Darbo įrankių plovimas: muilu ir vandeniu.

Pastaba: Po kiekvieno paviršiaus apdorojimo medienos kokybė tik gerėja.

Sauga: Medžio drožlės arba drabužiai, kurie kontaktavo su šiuo produktu, yra degūs, todėl jie prieš sunaikinimą turi būti mirkomi uždarame kanistre su vandeniu arba nedelsiant sudeginami. Tuščios sausos pakuotės gali būti naikinamos kartu su kitomis buitinėmis šiukšlėmis.

Saugojimas: Saugoti šiltoje patalpoje.

Linų sėmenų aliejus Amello

Papildoma informacija

Talpa

1L, 5L