Akcija!

Aliejus pirties gultų impregnavimui ir apsaugai Amello

11,24 

Aliejus pirties gultų impregnavimui ir apsaugai. Aliejus giliai įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo purvo bei drėgmės. Neleidžia pirties, saunos gultams įkaisti, ypač atsparus trinčiai. Sauna Bench Protection yra šalto spaudimo linų sėmenų aliejus. Tai yra 100% natūralus produktas, naudojamas patalpų viduje. Aliejus giliai įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo purvo bei drėgmės. Neleidžia pirties, saunos gultams įkaisti, ypač atsparus trinčiai.

Talpa: 1 litras

Aprašymas

Aliejus pirties gultų impregnavimui ir apsaugai Amello

Naudojimo sritys: Pirties, saunos gultai

Paviršiaus paruošimas: Nuvalykite paviršių nuo purvo ir ingredientų, likusių po ankstesnio plovimo ar šlifavimo.

Naudojimo būdas: Skiesti nereikia. Prieš naudojimą suplakite. Šepetėliu ar audeklu užtepkite ant paviršiaus ploną Sauna Bench Protection sluoksnį ir leiskite jam įsigerti. Aliejus įsigeria į medieną iš karto. Paviršių padenkite du kartus. Po to įkaitinkite sauną ir nušluostykite aliejaus perteklių. Sluoksnių skaičius turi būti 1- 4, priklausomai nuo reikalaujamos paviršiaus kokybės. Nušlifuokite paviršių tarp sluoksnių.

Džiūvimo trukmė: apie 1 parą, priklausomai nuo medienos poringumo.

Spalva: skaidri.

Darbo įrankių plovimas: muilu ir vandeniu.

Išeiga: – 8 – 10 m2 /l (pilnam impregnavimui)

Sauga: Medžio drožlės arba drabužiai, kurie kontaktavo su šiuo produktu, yra degūs, todėl jie prieš sunaikinimą turi būti mirkomi uždarame kanistre su vandeniu arba nedelsiant sudeginami. Tuščios sausos pakuotės gali būti naikinamos kartu su kitomis buitinėmis šiukšlėmis.

Aliejus pirties gultų impregnavimui ir apsaugai