Aliejus pirties sienų ir lubų impregnavimui ir apsaugai Amello

17,39 75,39 

Aliejus pirties sienų ir lubų impregnavimui ir apsaugai Amello. Wood oil yra šalto spaudimo tungų aliejus. Tai 100% natūralus produktas. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo drėgmės ir purvo, sudarydamas nelaidų vandeniui sluoksnį. Jis tinka naudoti patalpose, kur padidinta drėgmė. Pvz.: saunų, pirčių garinių sienoms ir luboms. Mediena tampa atspari aukštoms temperatūroms. Wood oil sudėtyje nėra cheminių ingredientų, todėl jį galima saugiai naudoti vaiko arba vonios kambario sienų ir lubų apsaugai.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Aliejus pirties sienų ir lubų impregnavimui ir apsaugai Amello

Naudojimo sritys: Saunų, garinių sienos ir lubos. Vonios kambario sienos ir lubos. Mediniai interjero paviršiai. Termiškai apdorota mediena.

Paviršiaus paruošimas: Apdorotini mediniai paviršiai turi būti sausi. Seni mediniai paviršiai turi būti nuvalomi nuo purvo, grybelio, lako, dažų ir kitų pašalinių medžiagų, kurias galima pašalinti (pavyzdžiui, švitriniu popieriumi).

Naudojimo būdas: Prieš naudojimą suplakite. Šepetėliu ar audeklu užtepkite ant paviršiaus ploną Wood Oil sluoksnį ir leiskite jam įsigerti. Ne vėliau kaip po 30 min. pašalinkite nuo paviršiaus visą neįsigėrusį aliejų. Leiskite sluoksniui džiūti ne mažiau kaip 24 val. prieš užtepdami sekantį sluoksnį; nušlifuokite paviršių prieš užtepdami sekantį sluoksnį. Sluoksnių skaičius turi būti 1- 3, priklausomai nuo reikalaujamos kokybės ir medinio paviršiaus paskirties. Ypač kruopščiai turi būti apdorojami paviršiaus galai. Wood oil nenaudotinas lakuotiems ar dažytiems paviršiams. Aliejaus naudojimas kitiems tikslams arba pažeidžiant nurodymus nerekomenduojamas.

Įspėjimas: 1.Wood Oil gali sąlygoti kai kurių medienos rūšių tamsėjimą. Patartina prieš pradedant darbą išbandyti mažame plote. 2. Po impregnavimo sauną ar garinę gerai iškaitinkite.

Džiūvimo trukmė: užtepus ploną sluoksnį – 1-2 paros, priklausomai nuo oro sąlygų ir medienos rūšies.

Spalva: skaidri

Darbo įrankių plovimas: pušų terpentinu

Išeiga: 8 – 10 m2 /l (pilnam impregnavimui)

Sauga: Medžio drožlės arba drabužiai, kurie kontaktavo su šiuo produktu, yra degūs, todėl jie prieš sunaikinimą turi būti mirkomi uždarame kanistre su vandeniu arba nedelsiant sudeginami. Tuščios sausos pakuotės gali būti naikinamos kartu su kitomis buitinėmis šiukšlėmis.

Saugojimas: Gali būti saugojama vėsioje vietoje.

Kiekis: 1 l, 5 l.

Aliejus pirties sienų ir lubų impregnavimui ir apsaugai Amello

Papildoma informacija

Talpa

1L, 5L