COLORIA Saunasuoja lakas pirčiai

9,49 

Vandens pagrindu akrilinis lakas, skirtas pirties patalpų apsaugai.

Talpa: 0,9L

Kategorija:

Aprašymas

NAUDOJIMAS: Šis produktas nesudaro storos plėvelės, todėl leidžia medienai kvėpuoti ir taip pat atsparus karščiui. Naudojamas saunose, garinėse pirtyse, lubų ir sienų panelių apsaugai.Šis produktas nėra tinkamas pirčių gultų apsaugai, taip pat gali būti naudojamas betoninių paviršių dulkių surišimui ir akytiems paviršiams, siekiant pagerinti atsparumą vandeniui.

LAKAVIMAS: Lakuojama ant švaraus neapdoroto paviršiaus , kad lakas įsiskverbtų į medžio poras ir tepama taip, kad lako plėvelės nesimatytu. Tinkamai atlikus lakavimą ant paviršiaus nesusidaro lako dangos. Darbus atlikite teptuku arba purkštuvu. Lakavimo temperatūra daugiau nei +5 ° C ( paviršius, oras). Santykinė oro drėgmė mažesnė kaip 80%.

DARBO PRIEMONIŲ VALYMAS: Lako perteklius pašalinamas nuo darbo priemonių jas nuvalant ir po to jos nuplaunamos vandeniu su muilu.

DŽIŪVIMAS: Dulkės nelimpa po maždaug 30 minučių ir išdžiūsta po 1-2 val., esant 23° C aplinkos temperatūrai ir 50% santykiniam oro drėgnumui. Rekomenduojamas lakavimas kitą dieną.

SĄNAUDOS: 12-15 m²/l ,dengiant vienu sluoksniu.

SKIEDIKLIS: Vanduo. Skiesti nerekomenduojama.

Aplinkos apsauga: Nepilkite priemonės į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ar dirvą.Tuščias, sausas lako skardines galima atiduoti perdirbti arba, nesant tokiai galimybei, įprastai į sąvartyną. Skystos lako atliekos turi būti pristatomos į pavojingų cheminių medžiagų surinkimo vietą, kaip reikalauja šalies įstatymai.

Saugoti nuo vaikų. Saugoti sandariai uždarytoje, originalioje pakuoteje 5 – 30 °C temperatūroje. Saugoti nuo šalčio.

GALIOJIMO LAIKAS: 5 metai nuo pagaminimo datos.