Akcija!

Ronseal 10 Year Wood Stain

7,99 39,99 

Wood Stain – pusiau skaidri greitai džiūstanti dažyvė (gali lyti praėjus 1 val. po užtepimo ), puikiai išryškinanti medienos struktūros grožį ir suteikianti spalvą.

Išvalyti

Aprašymas

MEDIENOS DAŽYVĖ (nereikia grunto)

Wood Stain – pusiau skaidri greitai džiūstanti dažyvė (gali lyti praėjus 1 val. po užtepimo ), puikiai išryškinanti medienos struktūros grožį ir suteikianti spalvą. RONSEAL 10 YEAR WOODSTAIN, tai aukščiausios kokybės dažyvė medienos apdailai, nudažius sudaro labai elastingą, netrūkinėjantį sluoksnį leidžiantį medienai kvėpuoti.  Naudojama minkštos medienos ir kietmedžio dažymui. Galima dažyti visus vertikalius šlifuotus ir obliuotus medienos paviršius esančius lauke: fasadai, pavėsynės, langai, durys ir kt.. Netinka grindims, terasoms ir visiems horizontaliems paviršiams. Savo unikalioje sudėtyje, turinti vandeniu skiedžiamų dervų ir vaško mišinį su geležies oksido pigmentais puikiai apsaugo paviršių nuo atmosferos poveikio, ultravioletinių spindulių ir drėgmės.  Dažyvės WOOD STAIN 10 YEAR eksploatacinės savybės buvo ištirtos Didžiosios Britanijos Aprobavimo laboratorijoje (BBA).10 metų garantijos testas (sertifikatas Nr. 96/3303).

Naudojimo sritys: Visi glotnūs vertikalūs išoriniai paviršiai iš statybinės medienos, spygliuočių medienos ir kietmedžio – fasadai,pavėsynės, durys, langų rėmai, architektūrinio dekoro paviršiai.

Tinkamumas: Tinka švariai ar anksčiau dažyve (skiediklio ar vandens pagrindu) padengtai medienai.

Apdaila: Labai glotni ir pusiau blizgi.

Sąnaudos: Iki 18 m2 iš litro. 2,5 litro pakanka 40-50 kvadratinių metrų plotui dengiant vienu sluoksniu.

Džiūvimo trukmė: Liesti galima po 1 valandos, tepti kitą sluoksnį – po 4 val.

Valymas: Šepečius plaukite vandeniu su valymo priemone.

Ilgalaikė apsauga nuo vandens: WOOD STAIN medienos dažyvė užtikrina ilgalaikę atsparią drėgmei apdailą.

Wood Stain dažyvė gaminama vandens pagrindu: Nauja technologija vandens pagrindu užtikrina geresnes už įprastų dažyvių savybes – atsparumą vandeniui, greitą džiuvimą (paviršius atsparus lietui praėjus 1 val. po užtepimo) ir lengvą įrankių valymą.

Paviršiaus paruošimas:  Nereikia grunto,  Ronseal Wood Stain medienos dažyvė yra viskas, ko reikia lauko medienai apsaugoti ir dekoruoti. Mediena turi būti švari ir sausa. Lengvai pašlifuokite medienos pluošto atplaišoms pašalinti ir vaitspiritu nuvalykite purvą, dulkes bei riebalus.Neapdorotą medieną būtinai impregnuokite antiseptiku nuo biokorozijos poveikio (pelėsių,pelėsinių grybų, vabždių) . Jeigu mediena yra anksčiau dažyta ar paveikta meteorologinių sąlygų, ją reikia nušlifuoti, po to nuplauti vaitspiritu ir palaukti kol išdžiūs. Šlifuodami neįkvėpkite dulkių – naudokitės atitinkama veido kauke. Prieš naudojant dažyvę, seną apdailą, pavyzdžiui, laką ar dažus, reikia visiškai pašalinti. Geriausiems rezultatams užtikrinti naudokitės geros kokybės šepečiais, skirtais dažyvėms ar impregnantams vandens pagrindu. Etiketėje nurodytas atspalvis tėra apytikris. Visuomet išbandykite tikrąjį atspalvį mažame nepastebimame plotelyje.

Užtepimas: Prieš tepdami, gerai išmaišykite. Užtepkite tolygų dangos sluoksnį medienos struktūros kryptimi. Užtepkite 3 dangos sluoksnius, darydami 4 val. pertrauką po kiekvieno sluoksnio užtepimo. Prieš užtepdami paskutinį sluoksnį, paviršių lengvai pašlifuokite. Esant šiltam ir sausam orui, geriausiems rezultatams užtikrinti pirmąjį dangos sluoksnį praskieskite vandeniu iki 10%. Netepkite veikiant tiesioginiams saulės spinduliams. Atmosferos veiksnių paveiktos medienos padengimas gali būti kiek lėtesnis. Padengimas priklauso ir nuo medienos ypač kietmedžio sugeriamųjų savybių. Prieš įrankių valymą maksimaliai pašalinkite nuo jų dažyvę. Šepečius nedelsiant išplaukite vandeniu su valymo priemone. Neišpilkite produkto į drenažo sistemą ar vandentiekį.

Paviršiaus priežiūra: Priežiūra gan lengva, tiesiog po 5 metų gali tekti uždėti papildomą sluoksnį. Kai kurioms minkštosios medienos rūšims bei labai atviriems paviršiams ši operacija gali būti atliekama dažniau.

SVARBU: Pieš tepant Wood Stain dažyvę, visada įsitikinkite patys arba pasikonsultuokite su medienos pardavėju dėl medienos kokybės ir ar ji apsaugota nuo biokorozijos poveikio. Sudėtyje yra 1,2-benzizotiazol-3(2H)-onas ir mišinys: 5-chlor-2-metil-2H-izotiazol3-ono [EB Nr. 247-500-7]; 2-metil-2H-izotiazol-3-ono [EB Nr. 220-239-6] (3:1).  Gali sukelti alerginę reakciją. Papildoma informacija dėl sandėliavimo sąlygų.  Laikykite sausoje, vėsioje gerai vėdinamoje vietoje. Saugokite nuo karščio ir tiesioginės saulės šviesos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą.Saugoti nuo vaikų. Saugoti nuo ugnies šaltinių. Tara, kuri buvo atidaryta,reikia hermetiškai uždaryti ir laikyti vertikaliai, kad iš jos neišsilietų medžiaga. ES nustatytas ribinis lakiujų organinių junginių kiekis šios kategorijos(cat.A/e)produktams: 130g/l (2010). Produkto sudėtyje max 36g/l LOJ.

Papildoma informacija

10Y spalvos

Antique pine, Dark oak, Natural oak, Teak, Walnut

Talpa

0,75L, 2,5L

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ronseal 10 Year Wood Stain”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *