Landora dumblių valiklis Alg- och mögelbort

5,59 

Dumblių ir pelėsių valiklis. Talpa 2,5 litro

Aprašymas

Veiksmingas valiklis, kuris nuvalo ir apsaugo paviršių nuo dumblių ir pelėsių. Taip pat galima naudoti samanų ir kerpių valymui. Tinka daugumai lauko paviršių, kuriuos visiškai ar iš dalies užpuola dumblių ir samanų augimas. Prieš apdorojimą išbandykite ant mažesnio ploto ir nenaudokite ant saulėje įkaitintų paviršių.

Naudojimo instrukcija: 1. Įsitikinkite, kad ant paviršiaus nėra lapų, šakelių ir samanų gabalėlių. 2. Apsaugokite langus, stiklo profilius ir kitas šarmams jautrias medžiagas (pvz., Aliuminį).  Taip pat saugokite sodo augalus. 3. Tepkite teptuku, šepečiu arba purkštuvu ant apdorojamo paviršiaus. Palikite, tegul veikia maždaug 1 dieną. 4. Valymo priemonės likučius pašalinkite aukšto slėgio plovikliu su vandeniu arba šepečiu.

Specialisto patarimas: norėdami pasiekti geriausią rezultatą, valykite, kai lauke oras sausas ir geras kelioms dienoms.

Techniniai duomenys: Paruoštas naudoti tirpalas .

Sąnaudos: apie 5-10 m² / l. Naudojimas: purkšti arba teptuku.

Nepamirškite apie aplinką: neišpilkite produkto likučių į kanalizaciją. Valiklio likučius, pakuotes ir įrankių plovimo skysčių likučius reikia nugabenti į vietinį atliekų perdirbimo centrą / utilizavimo stotį.  VENKITE PRODUKTO UŽŠALIMO !!! LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.