Primacol Hidroizoliacija

6,99 59,99 

1.5kg
15kg
4.5kg
7kg

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas Primacol
Dengiamumas m²/l 0,8
Vidaus / lauko darbams Vidaus ir lauko
Talpa 1.5kg , 15kg , 4.5kg , 7kg
Kilmės šalis Lenkija

Aprašymas

Hidroizoliacija Primacol yra paruošta naudojimui, elastinga sandarimo masė. Naudoti patalpų viduje ir išorėje ant sienų ir grindų. Po užnešimo sukuria elastingą ir gero sukibimo paviršių. Galima tepti ant gipso-kartono plokščių, medžio drožlių plokštėms, betoniniams tinkams, betoniniams paviršiams ir ant kitų paviršių. Ypač rekomenduojama vonių kambariams, tualetams, virtuvėms ir kitoms drėgnoms patalpoms. Panaudota masė po išdžiuvimo nepraleidžia vandens. Sumažina galimybę atsirasti apdailos medžiagų įtrukimams. Ne naudoti paviršiams, kurie yra veikiami vandens spaudimo (pvz. baseinai).

Hidroizoliacijos naudojimas

Paviršiaus paruošimas: Paviršius turi būti lygus, kibus, stiprus ir sausas, neturi būti įtrūkimų ir dryžių, dulkių ir riebalų. Paviršius pagamintus iš poringos medžiagos reikia užgruntuoti su giliai įsiskverbiančiu gruntu. Įdubas ir įtrūkimus reikia kruopsčiai užglaistyti. Kampus reikia sustiprinti su elastinga sanitarine juosta. Šviežiai atlikti paviršiai pvz. tinką galima sandarinti po mažiausiai 28 dienų nuo jo atlikimo.

Naudojimo būdas: Darbo temperatūra: paviršiaus ir oro temperatūra +5C iki +30C, taip pat džiuvimo laikui. Prieš naudojant pakuotės turinį kruopščiai išmaišyti. Hidroizoliacijos neskiesti ir nenaudoti su kitais produktais. Po to užtepti masę ant paruošto paviršiaus su teptuku arba šepečiu dviem sluoksniais. Antrą sluoksnį tepti po 4 valandų, kai išdžius prieš tai teptas. Tepti skersai prieš tai teptam sluoksniui.

Paviršiai po hidroizoliacijos užtepimo, iki plytelio išdeliojimo momento, turi būti saugomi nuo vandens poveikio ir mechaninių pažeidimų. Rekomenduojama naudoti kartu su: Hidroizoliacinė juosta Primacol

Saugojimas: vėsioje ir sausoje vietoje, kurios temperatūra didesnė negu +5C, tik originalioje, sandariai uždarytoje pakuotėje. Hidroizoliacija turi būti saugoma nuo šalčio.

Galiojimo laikas: 2 metai nuo pagaminimo datos pateiktos ant pakuotės.

Techniniai duomenys

  • Sluoksnio storis: Minimalus sluoksnio storis: 1,5mm. Optimalus sluoksnio storis: 1,5mm – 2,5mm.
  • Laikas skirtas išsaugoti produkto darbines funkcijas: 30 minučių. Dirbant su produktu jis išsaugo savo savybes tik 30 minučių, todėl reikia išimti iš indo tik tokį kiekį, kuris bus panaudotas per tą laiką. Likusį kiekį reikia laikyti sandariai uždarytoje pakuotėje.
  • Išeiga: apie 1,5 kg/m2.
  • Plytelių dėliojimas: po 24 val.
  • Naudoti kartu su klijais: C2.
  • Spalva: šviesiai žydra.
  • Įrankių valymas: vandeniu, jeigu dar nesudžiuvusi medžiaga, išdžiuvus medžiaga yra sunkiai pašalinama.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Primacol Hidroizoliacija”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.