Hidroizoliacinė juosta Primacol

12,99 109,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Pagalba

Naudojantis produktu

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Pakuotė

50m, 5m

Aprašymas

Hidroizoliacinė juosta Primacol

Labai elastinga hidroizoliacinė juosta montuojama kartu su hidroizoliacija. Skirta patvariam ir lanksčiam jungčių sandarinimui, kurioms gresia įtrukimų atsiradimas, pvz. sandarinant sujungimus tarp sienos ir grindų arba vidiniams kampams. Naudojama voniose, tualetuose gipso-kartono plokščių kampuose arba sujungimuose kartu su hidroizoliacija. Hidroizoliacinė juosta yra atspari praskiestoms rugštims, šarmams ir druskų tirpalams.

Naudojimas: Hidroizoliacinė juosta TU skirta sandarinti konstrukcines jungtis. Dėl didelies jėgos puikiai tinka naudoti išorėje: balkonai ir teresos. Gali būti naudojama drėgnose patalpose, virtuvė, vonios kambarys, skalbykla. Siūlome naudoti juostą kartu su Hidroizoliacija Primacol.

Naudojimo būdas: Hidroizoliacinė juosta TU yra įspaudžiama į hidroizoliacinę dangą ir sudaro puikų, elastingą vertikalios ir horizontalios izoliacijos sujungimą. Po to galima dengti sekantį hidroizoliacijos sluoksnį.

Techniniai duomenys: Juostos plotis 120mm. Elastomerinės vendens nepraleidžiančios juostos plotis 70mm. Juostos storis 0,6mm.

Hidroizoliacinė juosta Primacol.

Rekomenduojama naudoti kartu su:

Primacol hidroizoliacija

Primacol hidroizoliacija X-fibre