Medienos klijai Bond-it D3 klasės

3,49 9,49 

125ml
250ml
500ml
1L

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Bond-it

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Spalva

Balta

Talpa

125ml, 250ml, 500ml, 1L

Kilmės šalis

Jungtinė Karalystė

Aprašymas

Duo Wood Adhesive medienos klijai buvo sukurti naudojant naujausias PVA technologijas. Greitai džiūstantys, atsparūs vandeniui, stipresni už patį medį. Tinka naudoti kur bus drėgna ar kartais paklius vandens (virtuvė, langų, durų rėmai, grindys, laiptai). Tinka naudoti patalpų viduje ir išorėje, ant minkšto ar kieto medžio, medžio drožlių, laminato ir daugelio kitų medienos gaminių ar baldų gamyboje. Klijuojami paviršiai turi būti švarūs, sausi ir be dulkių.

  • D3 kategorija pagal EN204 ir BS4071;
  • Greitai džiūstantys;
  • Aukšta sukibimo galia;
  • Galima naudoti kur yra drėgmė.

Naudojimas

Klijus tepkite tik ant vieno klijuojamo paviršiaus, tada 1 valandai suspauskite klijuojamus paviršius. Klijų perteklių galite pašalinti drėgnu skudurėliu. Medienos klijai pilnai sustingsta per 24 valandas. Nenaudokite paviršiams, kurie bus panardinami į vandenį. Nenaudokite esant mažiau nei +4 oC temperatūrai.

Pakuotę laikykite vėsioje, sausoje vietoje, +5 – +25 oC temperatūroje. Saugokite nuo šalčio ir tiesioginių saulės spindulių.

Atsargumo priemonės: produktas nepavojingas. Dirbant naudokite apsaugines pirštines, patekus ant odos nuplaukite muiluotu vandeniu.