Kalio silikato skystas stiklas 1L

4,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Level+

Dengiamumas m²/l

5 – 20

Vidaus / lauko darbams

Vidaus ir lauko

Spalva

Bespalvis

Talpa

1L

Kilmės šalis

Vokietija

Aprašymas

Kalio silikato skystas stiklas yra tirpalas maišomas į betoną, kad sustiprintų jo sąvybes. Tai yra kalio, o ne natrio skystas stiklas, todėl šis nereaguoja su betono viduje esančiomis kalkėmis ir laikui bėgant, neatsiranda baltų nubėgimų ant paviršių. Pagrindinės skysto stiklo ypatybės:

 • Sustiprina ir sandarina betoną;
 • Sumažina betono įgeriamumą;
 • Padidina atsparumą žemai temperatūrai;
 • Padidina sukibimą;
 • Skirtas naudoti viduje ir išorėje.

Kalio silikato skysto stiklo naudojimas

Skystas kalio stiklas LEVEL+, tai grynas 100 proc. vandeniu neskiestas kalio silikatų mišinys. Be kita ko, gali būti naudojamas kaip sandarinimo priedas su betono ir cemento skiediniais. Naudojant skystą kalio stiklą pagreitėja pradinis betono ir cemento skiedinių kietėjimas. Skystas kalio stiklas taip pat naudojamas kaip impregnavimo priemonė siekiant apriboti ir sumažinti betoninių elementų drėgmės sugeriamumą, taip sustiprinant betoninius paviršius ir padidinant jų atsparumą oro sąlygoms, drėgmei bei žemai temperatūrai. Impregnavus betoninius ir medinius paviršius apribojamas jų gebėjimas palaikyti degimo procesą. Rekomenduojama skystu kalio stiklu impregnuoti betono ir cemento tinkus prieš dažant juos silikatiniais dažais, klojant parketlentes, įrengiant grindų ir sienų plokštes, tiesiant kilimus, klijuojant tapetus ir naudojant klijus bei cemento skiedinius. Produktą galima naudoti ant drėgno pagrindo. Galima impregnuoti vertikalius ir horizontalius paviršius, tiek patalpose, tiek lauke. Produkto sudėtyje nėra tirpiklių, jam išdžiūvus nesusidaro danga, vyksta pagrindo silikatinimas. Produktas laidus garams.

NENAUDOTI ANT STIKLO, STIKLINIŲ IR GLAZŪRUOTŲ PAVIRŠIŲ, KLINKERIO ARBA NATURALAUS AKMENS. NENAUDOTI ANT KLINKERIO IR KERAMINIŲ PLYTŲ. NENAUDOTI ANT DEKORACINĖS MEDIENOS, KURI YRA GALUTINĖ PAVIRŠIAUS APDAILA. DARBO METU UŽDENGTI VISUS STIKLINIUS PAVIRŠIUS, PVZ., LANGŲ STIKLUS, VITRINAS IR PAN.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus, be dulkių, riebalų, senų dažų, smulkių elementų, kurie galėtų sumažinti preparato įsigėrimą ir surišimą. Teršalus ir silpnai prikibusius sluoksnius reikia pašalinti ir tas vietas užtaisyti tinkama medžiaga.

Produkto paruošimas

Prieš naudojant skystą kalio stiklą reikia sumaišyti talpykloje. Atsižvelgiant į naudojimą  produktas gali būti skiedžiamas vandeniu.

Dengimo būdas

Produktą reikia užtepti teptuku, voleliu, minkšto audinio skiaute arba užpurkšti. Impregnavimo darbus atlikti tada, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra yra nuo +5 °C iki +25 °C. Vieno sluoksnio džiūvimo laikas – nuo 2 iki 12 valandų. Jeigu pagrindas labai stipriai sugeria drėgmę, jį galima gruntuoti du kartus. Žiūrėti, kad ant impregnuojamo paviršiaus neužsistovėtų skystas kalio stiklas, jo perteklių reikia nedelsiant pašalinti. Dėl skirtingų cemento ir betono rūšių bei nevienodos pagrindo būklės kaskart prieš naudojant preparatą reikia atlikti technologinį bandymą ir pažiūrėti, koks bus efektas. Dirbant lauke impregnuotą paviršių reikia apsaugoti nuo saulės spindulių, kritulių ir šalčio. Išeiga priklauso nuo pagrindo sugerties, ją reikia nustatyti remiantis atliekant individualius to naudojimo bandymus. Tolesnius statybos darbus reikia atlikti tada, kai sandariklis išdžiūsta.

Techniniai duomenys

 • Spalva – bespalvis
 • Konsitencija – labai tirštas skystis
 • pH – 11,0 – 13,0
 • Tankis – 1,25–1,26 g/cm³
 • Sluoksnių skaičius – 1–2
 • Išeiga – nuo 5 m²/l iki 20 m²/l
 • Oro ir pagrindo temp. darbo metu – nuo +5 °C iki +25 °C
 • Džiūvimo laikas – nuo 2 iki 12 valandų
 • Naudojimas – su teptuku, voleliu arba užpurškiant
 • Galiojimo laikas – 24 mėnesiai nuo pagaminimo dienos.
 • Įrankių valymas – įrankius reikia plauti vandeniu iš karto baigus darbą; taip pat iš karto darbo metu ar jį baigus reikia nuplauti visus nepageidaujamus teršalus.

Laikymas ir transportavimas

Kalio silikato skystas stiklas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, laikomas atokiai nuo šilumos šaltinių ir atviros liepsnos. Produktas jautrus neigiamai temperatūrai. Gabenti ir laikyti originaliose uždarytose pakuotėse, sausoje vietoje, aukštesnėje negu +5 °C temperatūroje.

PASTABOS

Darbus reikia atlikti laikantis techninių sąlygų, gamintojo instrukcijų, standartų ir taikomų darbų saugos taisyklių. Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą atitinka sąlygas, kai oro temperatūra yra 25 °C ± 2 °C, santykinis oro drėgnumas – 55–60 proc. Kitomis sąlygomis gali pakistu džiūvimo ar surišimo laikas. Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu produkto patektų į akis, nedelsiant išplauti jas, gausiai pilant vandenį ir kreiptis į gydytoją.  Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl to, kad produktas buvo laikomas netinkamai arba neatsižvelgiant į jo naudojimo paskirtį. Prieš naudojant perskaityti išsamią informaciją apie produkto naudojimo sąlygas.

Atliekų kodas: 060299, 150102. Plastikinės pakuotės. DĖMESIO: Perdirbti galima tiktai  visiškai ištuštintas ir išvalytas pakuotes!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kalio silikato skystas stiklas 1L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.