Ilgametė patirtis

UAB “Almarūno prekyba” įkurta 1990m. Tai privataus kapitalo bendrovė, vykdanti didmeninę statybinės chemijos produktų prekybą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. UAB “Almarūno prekyba” šiuo metu yra viena didžiausių medienos apsaugos produktų importuotoja Lietuvoje, prekiaujanti aukštos kokybės dažyvėmis, natūraliais aliejais, priemonėmis terasų apsaugai, priemonėmis nuo pelėsio ir grybo atsiradimo, lakais grindims ir interjerui. Tačiau įmonė neapsiriboja tik medienos apsaugos srityje. Kiekvienais metais augant, besivystant ir analizuojant vartotojų poreikius UAB “Almarūno prekyba” siūlomų produktų asortimente atsirado kokybiškos ir profesionalios valymo priemonės, dažymo įrankiai, namų dekoravimo medžiagos, bei įvairios statybinės medžiagos kurios leidžia spręsti vartotojui iškilusią problemą namuose susijusią su dažymu, drėgme ir t.t.

Kokybė

Visi tiekiami produktai atitinka griežčiasius Europos Sąjungos keliamus reikalavimus, gaminami pagal naujausias technologijas, todėl patenkina pačius reikliausius klientų reikalavimus, bei poreikius. Taip pat įmonės UAB “Almarūno prekyba” kolektyvas, ieškodamas geriausio sprendimo susidariusiai problemai, skiltyje ,,Klausk specialisto” gyvai bendrauja ir konsultuoja vartotojus, bei pasiūlo geriausią produktą tinkantį būtent jam individualiai. Būtent šis, profesionalus komandos darbuotojų požiūris į vartotoją, produktų parinkimas, analizė, sprendimo būdai, bei galutinis rezultatas, lėmė puikų kompanijos vystymasi bei augimą bent kokiomis ekonominėmis sąlygomis.

Bendradarbiavimas

Mūsų astovaujamų gamyklų produktai yra puikus daugiamečių tyrimų ir bandymų rezultatas. Jie pasižymi naujoviškumu, bei aukšta technologine pažanga ir yra lengvai naudojami kiekvienam iš Jūsų. Kviečiame kreiptis ir užtikrinsime puikias bendradarbiavimo sąlygas.

300+
Nudažyta km²
30+
Metų patirtis
50+
Prekybos vietų Lietuvoje

Prekių ženklai

Kruopštaus, ilgamečio ir tikslingo darbo dėka, užsitarnavome partnerių pasitikėjimą, todėl esame išskirtiniai šių prekių ženklų atstovai Lietuvoje.

Aleco Campi biotualetų skysčiai
Altax logotipas
Amello logotipas
Ardex logotipas
Bielbet logotipas
Bond it logotipas
Coloria logotipas
Drainy logotipas
Gori logotipas
Landora logotipas
Level+ logotipas
LuxDecor logotipas
Marten logotipas
biožidinių bioetanolis, mrm chemicals bioskystis
Primacol logotipas
Primacol Decorative logo
Ronseal logotipas
SAE logotipas
Stora drain logotipas
Storch logotipas
Tec7 logo