UAB “Almarūno prekyba” įkurta 1990m. Tai privataus kapitalo bendrovė, vykdanti didmeninę statybinės chemijos produktų prekybą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. UAB “Almarūno prekyba” šiuo metu yra viena didžiausių medienos apsaugos produktų importuotoja Lietuvoje, prekiaujanti aukštos kokybės dažyvėmis, natūraliais aliejais, priemonėmis terasų apsaugai, priemonėmis nuo pelėsio ir grybo atsiradimo, lakais grindims ir interjerui. Tačiau įmonė neapsiriboja tik medienos apsaugos srityje. Kiekvienais metais augant, besivystant ir analizuojant vartotojų poreikius UAB “Almarūno prekyba” siūlomų produktų asortimente atsirado kokybiškos ir profesionalios valymo priemonės, dažymo įrankiai, namų dekoravimo medžiagos, bei įvairios statybinės medžiagos kurios leidžia spręsti vartotojui iškilusią problemą namuose susijusią su dažymu, drėgme ir t.t.

Kokybė

Visi tiekiami produktai atitinka griežčiasius Europos Sąjungos keliamus reikalavimus, gaminami pagal naujausias technologijas, todėl patenkina pačius reikliausius klientų reikalavimus, bei poreikius. Taip pat įmonės UAB “Almarūno prekyba” kolektyvas, ieškodamas geriausio sprendimo susidariusiai problemai, skiltyje ,,Klausk specialisto” gyvai bendrauja ir konsultuoja vartotojus, bei pasiūlo geriausią produktą tinkantį būtent jam individualiai. Būtent šis, profesionalus komandos darbuotojų požiūris į vartotoją, produktų parinkimas, analizė, sprendimo būdai, bei galutinis rezultatas, lėmė puikų kompanijos vystymasi bei augimą bent kokiomis ekonominėmis sąlygomis.

Prekių ženklai

Tad kruopštaus, ilgamečio ir tikslingo darbo dėka užsitarnavome užsienio partnerių pasitikėjimą, todėl esame išskirtiniai šių prekių ženklų atstovai:

ALTAX (Lenkija)
Sherwin Williams grupės narys (JAV) – medienos apsaugos produktai (dažyvės, aliejai, impregnantai).

RONSEAL (Anglija)
Shervin Williams grupės narys (JAV) – lakai, dažai, aliejai, terasų apsaugos priemonės, glaistai.

UNICELL Poland (Lenkijos- Olandijos)
Medienos impregnantai, dažyvės, emalės, hidroizoliacija, dažai, interjero dekoravimo produktai, klijai.

ASTONISH (Anglija)
Buitiniai valikliai, grindų valymo priemonės, skalbimo priemonės, automobilio valymo produktai.

AMELLO (Estija)
Natūralūs aliejai medienos apsaugai ir priežiūrai.

151 (Anglija)
Klijai, hermetikai, klijavimo juostos, sandarinimo priemonės.

BOND it (Anglija)
Betono plastifikatoriai, mineralinių paviršių valikliai, trinkelių dažai, klijai, hermetikai.

COLORIA (Suomija)
Aukščiausios kokybės dažai sienom, lubom. Lakai vidaus darbam, pirčiai.

WIRQUIN (Prancūzija)
Santechnikos įranga. Klozetų bakelių mechanizmai, vandens nuleidimo trapai, vonios ir dušo nuotekų sistemos (sifonai).

Bendradarbiavimas

Pristatytų gamyklų produktai yra puikus daugiamečių tyrimų ir bandymų rezultatas. Jie pasižymi naujoviškumu, bei aukšta technologine pažanga ir yra lengvai naudojami kiekvienam iš Jūsų. Kviečiame kreiptis ir užtikrinsime puikias bendradarbiavimo sąlygas.