Bendra informacija

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes laikomės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) nuostatų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų bei kituose teisės aktuose numatytų taikytinų reikalavimų. Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato privatumo sąlygas Jums naudojantis interneto svetaine almarunoprekyba.lt (toliau – Svetainė).

Prašome atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, iš kur juos gauname, kokias turite teises. Privatumo politika yra taikoma visiems asmenims, kurie naudojasi Svetaine.

 • Jeigu naudojatės Svetaine, vadinasi, Jūs perskaitėte ir sutikote su šia Privatumo politika ir joje nurodytais Jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslais, būdais bei tvarka.
 • Jeigu Jūs nesutinkate su Privatumo politika, mobiliąja programėle ir Svetaine naudotis negalite.

Domenų www.almarunoprekyba.lt ir www.almarunas.lt valdytoja yra UAB „Almarūno Prekyba” (toliau – mes). Duomenų valdytojo informacija:

 • UAB „Almarūno Prekyba”
 • Juridinio asmens kodas: 120176035
 • Adresas: Sietyno g. 8e, LT-04304 Vilnius
 • El. paštas: prekyba@almarunas.lt

Informacijos rinkimo principai

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes:

 • Laikysimės galiojančių ir taikomų teisės aktų, tame tarpe ir BDAR, reikalavimų;
 • Tvarkysime Jūsų asmens duomenis teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu;
 • Rinksime Jūsų asmens duomenis nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir toliau netvarkysime su tais tikslais nesuderinamu būdu, išskyrus tiek, kiek tai leidžia teisės aktai;
 • Imsimės visų pagrįstų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys, kurie nėra tikslūs ar išsamūs, atsižvelgiant į jų tvarkymo tikslus, būtų nedelsiant ištaisomi, papildomi, sustabdomas jų tvarkymas arba sunaikinami;
 • Laikysime juos tokia forma, kad Jūsų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi;
 • Neteiksime asmens duomenų tretiesiems asmenims ir nepaviešinsime jų, išskyrus atvejus, nurodytus Privatumo politikoje ar taikytinuose teisės aktuose;
 • Užtikrinsime, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo.

Informacijos rinkimo tikslai

Užsakant prekes internetinėje parduotuvėje privalome žinoti Jūsų vardą, pavardę, adresą, el. paštą ir telefoną. Šie duomenys yra privalomi, kad galėtume išrašyti sąskaitą ir sėkmingai pirkinį perduoti kurjeriui pristatyti. Duomenys saugomi sistemoje 2 metus. Norint savo duomenis ištrinti, parašykite laišką į prekyba@almarunas.lt.

Slapukai

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Tinklalapiuose, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Tinklalapiuose vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Tinklalapių aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu.

Būtinieji slapukai. Šie slapukai yra būtini norint užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Jie leidžia Jums naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pvz. prisijungimas prie naudotojo paskyros, prekių įdėjimas į krepšelį bei apmokėjimas už jas Bendrovės internetinėje parduotuvėje ir pan. Būtinieji slapukai nerenka jokių asmens duomenų.

Analitiniai slapukai. Mes naudojame analitinius slapukus, kad suprastume, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, kaip jie sąveikauja su skirtingais puslapiais. Ši informacija padeda mums tobulinti svetainės veikimą ir pasiūlyti geresnę patirtį lankytojams.

Jūs galite valdyti arba ištrinti slapukus savo naršyklėje. Paprastai slapukų valdymo nustatymai randami naršyklės nustatymų arba parinkčių meniu. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų valdymą, galite pasinaudoti naršyklės pagalba arba aplankyti www.allaboutcookies.org svetainę.