Kiti darbai

Metalinių lauko sūpynių renovacija

Metalinės supynės Altax metalo dažai

Metalinės sodo sūpynės yra neatsiejamas daugelio sodų ir poilsio vietų elementas. Laikui bėgant, reikėtų pasirūpinti, kad tokios sūpynės būtų tinkamai prižiūrimos ir apsaugotos nuo atmosferos reiškinių.

Kaip yra atliekama metalinių lauko sūpynių renovacija?

Pats sūpynių atnaujinimo procesas yra nesudėtingas, tačiau reikalauja šiek tiek padirbėti. Atnaujinimui reikės įsigyti pačias paprasčiausias priemones senų dažų likučiams ar stipresnėms rūdžių dėmėms pašalinti. Šiuo atveju gali pasitarnauti net paprastas švitrinis popierius ir vielinis šepetys. Žinoma, jei turite šlifuoklį ar kitus tokius įrankius, galite naudotis jais. Kruopščiai nuvalykite paviršių, atsikratydami visų nekviestų svečių – nuo metalinio paviršiaus turėtų išnykti visos žiedadulkės, žemės gabaliukai ir augmenija. Metalinės sodo sūpynės turi turėti švarų ir, svarbiausia, lygų paviršių, todėl  pasirūpinkite, kad išvengtumėte galimo darbo broko.

Kaip nudažyti sodo sūpynes?

Rinkoje yra daug produktų, į kuriuos verta atsižvelgti nusprendus atnaujinti sūpynes. Rekomenduojame dėmesį atkreipti į vandens pagrindo emales arba specialius dažus metalui – abu variantai yra vandens pagrindo, neutralaus, neerzinančio kvapo. Norint sutaupyti laiko ir pinigų kruopštesniam paviršiaus paruošimui ir galimam gruntui, galite rinktis Altax dažus tiesiai ant rūdžių. Šie yra atsparūs oro sąlygoms, pasižymi greitu džiūvimo laiku ir patvarumu iki 15 metų.

Kaip dažyti metalą, nepaliekant dryžių?

Metalinių lauko sūpynių renovacija gali būti atlikta naudojant įvairius įrankius. Jei reikia, prieš dažant metalą jį nuriebalinkite. Sūpynes dažyti galite voleliu, teptuku ar purkštuvu, tačiau norint išvengti didesnės dryžių atsiradimo rizikos, verta naudoti tik tiesioginio kontakto priemones. Nepamirškite naudoti ilgus judesius, kad užtikrintumėte tolygų dažų pasiskirstymą. Galima drąsiai naudoti ir volelį, tačiau sujungtus elementus ir sunkiai pasiekiamas vietas ant sūpynių reikėtų nudažyti teptuku.

Neabejotinai, norint pasiekti kokybiškiausią rezultatą verta įdėti kruopštumo ir pastangų. Minėti patarimai leis patiems mažiausiems ir kitiems ilgiau mėgautis šia pramogų ir poilsio vieta. Kiekviena metalinė sūpynių konstrukcija yra veikiama rūdžių ir nepalankių oro sąlygų, todėl raginame apsaugoti prieš metalui prarandant savo sąvybes. Gerai apsaugotos metalinės sodo sūpynės – saugių ir sėkmingų pramogų garantija ilgus metus.

Altax dažai metalui ant rūdžių

19,99 
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

LuxDecor Akrilinė emalė

7,49 23,99 
2.2L
0.75L
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *