UAB Almarūno Prekyba Kontaktai

Adresas

Sietyno g. 8, LT04304

Vilnius, Lietuva

Vibruojantis telefonas

Administracija

prekyba@almarunas.lt

+370 524 57451

Vibruojantis telefonas

Dažų salonas

salonas@almarunas.lt

+370 652 85519

Rekvizitai ir bankas

Įmonės kodas: 120176035 | PVM kodas: LT201760314

Luminor Bank AS: LT044010042400446409 | Kodas: 40100

Mūsų komandos kontaktai

Gintaras Jauniškis
Direktorius

Tel: +370 698 43001
El.paštas: gintaras@almarunas.lt

Almantas Parnavas
Komercijos direktorius

Tel: +370 699 25240
El.paštas: almantas@almarunas.lt

Dainora Blaževičienė
Vyr. Buhalterė

Tel: (85) 2706672
El.paštas: dainora@almarunas.lt

Tomas Daraškevičius
Mažmeninės prekybos vadovas

Tel: +370 685 21822
El.paštas: tomas@almarunas.lt

Loreta Buinauskienė
Apskaitininkė – administratorė

Tel: +370 640 30008
El.paštas: prekyba@almarunas.lt

Romas Petrauskas
Aukštaitijos regiono vadovas

Tel: +370 650 20023
El.paštas: romas@almarunas.lt

Monika Amšiejūtė
Buhalterė

Tel: +370 693 12663
El.paštas: monika@almarunas.lt

Eduardas Mažeika
Žemaitijos regiono vadovas

Tel: +370 652 70842
El.paštas: eduardas@almarunas.lt

 

 

 

Milda Reklaitienė
Skolų administravimas

Tel: +370 68543716
El.paštas: milda.reklaitiene@almarunas.lt

Marius Kraujalis
Dzūkijos – Suvalkijos regiono vadovas

Tel: +370 656 61333
El.paštas: Marius@almarunas.lt

Mindaugas Vareika
Vilniaus regiono vadovas

Tel: +370 699 40111
El.paštas: mindaugas@almarunas.lt

Rolans Miškins
Projektų vadovas – technologas

Tel: +370 634 32335
El.paštas: rolans@almarunas.lt

Gintaras Gabrius
Dažų salono vadybininkas

Tel: +370 652 85519
El.paštas: salonas@almarunas.lt

Julius Parnavas
Vadybininkas

Tel: +370 636 03195
El.paštas: Julius@almarunas.lt