Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.
Peržiūrų: 39 Answered question

Sveiki. Dėja, mediena mes neprekiaujame. Nebent turite galvoje medienos dažų/impregnanto spalvą…

Answered question

Sveiki. Įdomu kokį tiksliai produktą nusipirkote? Nes galite su to pačio produkto kita spalva maišyti, kad išgautumėte kitą atspalvį. Su kitais pigmentais, nerekomenduočiau eksperimentuoti. Bet jei tai darysite – atkreipkite dėmesį, kad bent jau sutaptų bazė. Turiu galvoje: vandens pagrindu ar skiediklio.

Answered question

Laba diena Ingrida,
Būtų malonu su Jumis susisiekti tiesiogiai ir pasikalbėti apie galimus variantus ir procesus. Būtų malonu, jog paskambintumėte telefonu 868521822 ir galėtume plačiau pasikalbėti.
Sėkmės

Answered question

Sveiki,
Jūsų klausimas reikalajauntis daugiau informacijos, tad rekomenduoju susisiekti su mūsų dažų salono technologu Rolandu. Jis pakonsultuos/parekomenduos darbų eiliškumą ir produktus. Jo numeris: Tel: +370 634 32335

Answered question

Laba diena Egle,
Rekomenduotume naudoti ALTAX aliejų medienai, tik norime įspėti/informuoti, jog ąžuolas turi būti labai gerai išdžiovintas, kitu atveju drėgnas jis gali pradėti juodoti.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Vygandai,
Drasiai galite tepti produktu “Profi Lasure” ALTAX. Detalesnę informaciją rasite čia: https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/fasadas/medienos-impregnantas-dekoratyvine-medienos-apsaugos-priemone/
Sėkmės.

Answered question

Laba diena,
Coloria dažų salonas randasi Sietyno g. 8. Vilnius. Tikslias nuorodas galite rasti skiltyje “Kontaktai”.

Answered question
Peržiūrų: 185 Answered question

Sveiki,
Dėl dažų tokiai plokštei, rekomenduoju susisiekti su mūsų dažų salono technologu Rolandu. Jis parekomenduos spec. dažus, kurie bus tinkami būten Jūsų atveju. Jo numeris: Tel: +370 634 32335
Sėkmės

Answered question

Laba diena,
Būtų galima pabandyti su THOMPSON produktų kuris skirtas plytoms impregnuoti. Siunčiu Jums nuorodą.

Cementinių ir klinkerinių pavišių impregnantas Thomson’s


Sėkmės.

Answered question
Peržiūrų: 181 Asked question

Laba diena Irena,
Kreidinių dažų splava yra JUODA.

Answered question

Sveiki
Trumpai ir konkrečiai būtų galima atsakyti taip: dažyvė, tai produktas kuris dalinai arba visiškai paslėpia medienos raštą, bei suformuoja plėvelę ant medienos. Impregnantas – neformuoja jokios plėvelės, įsigeria į medieną ir labiau išryškina medienos struktūrą. Tačiau tikrai kartais nėra lengva “susigaudyti” tarp šiandieninės pasiūlos ir vykdomo marketingo. Kartais atsiranda visokių hibridinių produktų, – kaip impregnuojanti dažyvė, impregnuojantys dažai ir t.t.t

Answered question
Peržiūrų: 413 Answered question

Laba diena Visvaldai,
Jei galite atsiųskite nuotrauką man į el.paštą tomas@almarunas.lt Tuomet galėsime labiau įsivaizduoti apie kokią baltą spalvą kalbate. Ačiū.

Answered question
Peržiūrų: 408 Answered question

Laba diena Daiva,
Neobliuotai medienai rekomenduojame ALTAX gamyklos Garden Lasure medienos apsaugos priemonę.  Privalumos jos toks, jog užteks neobliuotą medieną padengti ir vienu sluoksniu. O spalvą rekomenduojame rinktis kuo šviesesnę tuomet, nes bespalvis Jums gali neapsaugoti nuo UV spindulių.
Sėkmės Daiva.

Answered question
Peržiūrų: 379 Answered question

Laba diena Gintai,
Turime tam skirtą produktą. Rrimacol PROTEKTOR. Tik geriausia būtų paskambinti mūsų technologui Rolansui, kuris detaliai pakonsultuos kaip tai daryti. Rolans 863432335.
Sėkmės.

Answered question
1 2 3 62 63