Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.
Peržiūrų: 68 Answered question

Sveiki,
Dėl dažų tokiai plokštei, rekomenduoju susisiekti su mūsų dažų salono technologu Rolandu. Jis parekomenduos spec. dažus, kurie bus tinkami būten Jūsų atveju. Jo numeris: Tel: +370 634 32335
Sėkmės

Answered question

Laba diena,
Būtų galima pabandyti su THOMPSON produktų kuris skirtas plytoms impregnuoti. Siunčiu Jums nuorodą.

Cementinių ir klinkerinių pavišių impregnantas Thomson’s


Sėkmės.

Answered question
Peržiūrų: 93 Asked question

Laba diena Irena,
Kreidinių dažų splava yra JUODA.

Answered question

Sveiki
Trumpai ir konkrečiai būtų galima atsakyti taip: dažyvė, tai produktas kuris dalinai arba visiškai paslėpia medienos raštą, bei suformuoja plėvelę ant medienos. Impregnantas – neformuoja jokios plėvelės, įsigeria į medieną ir labiau išryškina medienos struktūrą. Tačiau tikrai kartais nėra lengva “susigaudyti” tarp šiandieninės pasiūlos ir vykdomo marketingo. Kartais atsiranda visokių hibridinių produktų, – kaip impregnuojanti dažyvė, impregnuojantys dažai ir t.t.t

Answered question
Peržiūrų: 315 Answered question

Laba diena Visvaldai,
Jei galite atsiųskite nuotrauką man į el.paštą tomas@almarunas.lt Tuomet galėsime labiau įsivaizduoti apie kokią baltą spalvą kalbate. Ačiū.

Answered question
Peržiūrų: 303 Answered question

Laba diena Daiva,
Neobliuotai medienai rekomenduojame ALTAX gamyklos Garden Lasure medienos apsaugos priemonę.  Privalumos jos toks, jog užteks neobliuotą medieną padengti ir vienu sluoksniu. O spalvą rekomenduojame rinktis kuo šviesesnę tuomet, nes bespalvis Jums gali neapsaugoti nuo UV spindulių.
Sėkmės Daiva.

Answered question
Peržiūrų: 293 Answered question

Laba diena Gintai,
Turime tam skirtą produktą. Rrimacol PROTEKTOR. Tik geriausia būtų paskambinti mūsų technologui Rolansui, kuris detaliai pakonsultuos kaip tai daryti. Rolans 863432335.
Sėkmės.

Answered question

Laba diena. Tokiam paviršiui reiktų naudoti medžiui skirtą gruntą. Kuris geriausias negaliu pasakyti. Galite pabandyti Pinotex gruntą.
Sėkmės

Answered question

Laba diena,
Esant galimybei susisiekite su mūsų technologu Rolansu: +370 634 32335.

Answered question
Peržiūrų: 346 Answered question

Laba diena Alvydai,
Susikiete su manimi 868521822, pabandysiu Jums jį rasti arba galite tepti ALTAX aliejų medienai. Jis yra skiediklinis su tungų aliejumi, kuris yra ypač atsparus trinčiai. Bet jei norite vandens pagrindu ir būtent Ronseal Decking oil – paskambinkite man.
Ačiū

Answered question

Laba diena Svajūnai,
Pirčiai galime pasiūlyti natūralų aliejų AMELLO Sauna Bench Protection skirtą būtent gultams, kad jie nekaistų, bei sienom Amello Wood oil. Tačiau su natūraliais linų sėmenų aliejais yra gana sudėtinga dirbti. Reikia kruoščiai dengti, kad nebūtų pertekliaus, taip pat jie ilgiau džiūna, bei turi jaučiama sėmenų aliejau kvapą – kas kai kam nelabai patinka. Taip pat galime pasiūlyti ir labiau gal net rekomenduotume SAUNA WAX, kuris greičiau džiūna, neskleidžia kvapo ir puikiai apsaugos pirties medieną. Dėl šio produkto reiktų susisiekti su mūsų technologu Rolandu: +370 634 32335. Jis Jums viską papasakos ir patrs.
Gero  dienos.

Answered question

Laba diena Deividai.
Kinivarpų naikinimui yra skirtas produktas ALTAX Hylotox plius. O pasikonsultuoti galite su technologu Rolandu. Jo numeris 863432335. Sėkmės.

Answered question

Laba diena Sauliau.
Dėl trobagrybio naikinimo reiktų, kad susisiektumėte su mūsų technologu Rolandu 863432335. Jis suteiks koncultaciją ir parekomenduos tinkamus produktus.
Sėkmės

Answered question
Peržiūrų: 389 Answered question

Laba diena Irma,
Nematome kokia spalva gavosi. Bet realiai viską galima išgelbėti, nei spalvos nebuvo labai ryškios arba labai tamsios. Tiesiog viskas priklauso nuo meistrų. Jei galite atsiųskite nuotraukas į tomas@almarunas.lt  Pasistenksime rasti sprendimą.

Answered question
1 2 3 61 62