Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.
Peržiūrų: 6 Changed status to publish

Sveiki, skambtelkit +370 634 32335 ir gausit išsamią konsultaciją.

 

Changed status to publish
Peržiūrų: 171 Changed status to publish

Laba diena.

4 kg.

Changed status to publish

Sveiki Mantai,

Luxdecor ,,eglė” spalva pagal RAL būtų kažkas panašaus kaip RAL 6011.

Changed status to publish

Sveiki,

Visų pirma norėčiau sužinoti ar tau nauja mediena ar ji jau buvo prieš tai apdirbta kokiais dažais. Jei tai nauja – šlifuoti nereikia. Galite tiesiog pasirinkti medienos impregnantą Altax Greitai Džiūstantis ir nutepti du sluoksnius. Jei tai jau senas paviršius, taip pat, siekinat išvengti sudėtingo medienos šlifavimo, galite rinktis Altax medienos dažus ir juos tepti tiesiai ant senojo paviršiaus. Su medienos priežiūra tikrai yra nemažai niuansu. Tad galėtume padiskutuoti telefonu apie geriausią jums variantą. +37068521822 Tomas.

Sėkmės.

Changed status to publish

Laba diena,

Gerai būtų gauti tikslesnį klausimą apie kokius pigmentus kalbate. Jei galite paskambinkite mums ir atsakysime į klausimą kuo detaliau.

Changed status to publish

Laba diena.

Taip. Dekupažinio papieriaus dar turime prekyboje. O dėl lankstinuku, kaip dirbti su Primacol medžiagomis, tai galite visą tai rasti mūsų puslapyje skultyje ,,Dekorai”.

Changed status to publish

Laba diena Vita,

Jei esate iš Vilniaus, galite atvažiuoti į mūsų dažų ir dekoro parduotuvę (adresas Sietyno g. 8 Karoliniškės UAB Almarūno Prekyba). Pasiūlysime ypač atsparius plovimui dažus Coloria iš Suomijos. Spalvą išsirinksite pati ir mes pagaminsime.

Turime ir kitų variantų. Galime pasiūlyti jau paruoštų spalvų dažus Luxdecor.

Dėl kosultacijos taip pat galite skambinti: 865285519 Gintaras

answered

Sveiki Vygantai,

Produktą pasirinkote teisingai. Įvertinkite tik tai, kad nutepus aliejumi, paviršius patamsės. Skirtumas tarp pušies ir liepos gali dar padidėti.

Taip, šis produktas būtent ir skirtas mediniams paviršiams prie aukštų pirties temperatūrų.

answered

Sveiki reikia nuotrauku is jusu objekto. Jas nusiusime i gamykla technologui, kad tiksliai patartu , kuris produktas geriau tinka. Klausimas labai rimtas, todel nesinori padaryti klaidos.

Nuotraukas atsiuskite : gintaras@almarunas.lt Esamu laikotarpiu darykite skersveji , kad vejas dziovintu patalpas.

answered

Yra keli variantai Jusu problemai spresti. Reiks daug rasyti. Geriau paskambinkite, tel + 370 698 43001 Gintaras. Suteiksime info.

answered

Sveiki Dariau,

Turime tokį produktą. Jums siūlyčiau puikią priemonę medienos apsaugai nuo puvimo, kai paviršius liečiasi su žeme. Tai Vokietijos gamintojo “Ultrament” GmbH, “Medienos apsauga nuo ištrupėjimo”. Smulkesnė info telefonu 869843001.

answered

Sveiki, rekomenduočiau tai padaryti šiais metais. Rudenį ir žiemą lietus, sniegas pateks ant terasos grindų, todėl geriau, kad vanduo nubėgtų, o neįsigertų.

Rekomenduojame ALTAX aliejų. Spalvą išsirinkite pats, aš dažiau “tik” spalva, gražiai atrodo.

Jums reikės vieno 2,5ltr kibiriuko, būtinai tepkite du sluoksnius.

answered

Labas, turite ekologišką namą, tačiau jį dar reikia įsirengti, darbai turi būti atliekami tvarkingai ir kruopščiai. Per dvyliką metų daugeliui panašių klientų esame padėję. Reikėtų labai daug rašyti, kad paaiškinti kaip viską padaryti, todėl prašau paskambinkite man telefonu 869843001 atsakysiu į visus klausimus ir patarsiu.

Gintaras Jauniškis.

answered
1 2 3 56 57