Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.
Peržiūrų: 18 Answered question

Laba diena Danguole,
ALTAX Hylotox Q veiklioji medžiaga yra Permetrinas.

Answered question
Peržiūrų: 75 Answered question

Laba diena Sigita.
Išeiga apie 10-15 m2, priklausomai kaip storai tepsite. Galite tepti ir su baze, bet rezultatą sunku apibūdinti, nes nežinau koks sienos paruošimas. Geriausia pabandykite ant mažo ploto ir įsitikinsite koks bus rezultatas.
Sėkmės.

Answered question

Laba diena Asta,
Verniksą galite tiesiog tepti kaip dažus – su voleliu arba teptuku. Tiesiog nuo to priklausys efektas, bet neženkliai. Jo vandeniu skiesti nereikia, tiesiog “skeidiklis vanduo” reiškia, jog jis vandens pagrindu. Išeiga apie 8-12 m2 tepant vienu sluoksniu. Jei efektas tenkina – užtenka ir vieno. Jei norite intensyvesnės spalvos – tepkite 2.
Sėkmės.

Answered question

Sveiki. Jei tepsite viduje – galite. Lauke – nerekomenduojame, dėl to, jog nežinome kokia bus apsauga nuo UV spindulių. Jei dėsite – būtinai gerai išmaišykite, nes Luxdecor impregnantas labai tirštas. Tad geriausia būtų mechaniniu būdu (makita ir pan.)
Sėkmės.

Answered question
Peržiūrų: 88 Answered question

Sveiki. Dėja šį produktą jau esame išpardavę ir neplanuojame jo tiekti. Turime kito gamintojo Luxdecor Woodstain. https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/baldai-lauko-darbai/medienos-dazyve-luxdecor-woodstain/
Galite drąsiai rinktis šį produktą.

Answered question
Peržiūrų: 91 Answered question

Laba diena Romai,
Ąžuoliniam stalvišiui rekomenduotume Altax aliejų medienai. Tik reikia tikrai patikrinti ar ąžuolas gerai išdžiūvęs – kitu atveju gali pajuoduoti.

Answered question

Laba diena Kristina,
Apie šiuos dažus negaliu daug kalbėti, nes tai ne mūsų produktas. Tačiau galiu pasakyti, jog nusipirkote ne tą produktą. Šie pinotex dažai neskirti terasoms, tad jie ilgai ir džiūna. Bei ateityje jie greitai turėtų nusilupti… Taip pat gal per daug nutepėte. Rekomenduočiau susisiekti su atstovais arba kas Jums pardavė.

Answered question

Sveiki,
Dėl įsigyjimo Klaipėdos krašte, susisiekite su šio regiono vadovu Eduardu Tel: +370 652 70842. Jis Jus tuo pačiu ir pakonsultuos apie savybes.
Sėkmės

Answered question

Laba diena,
Dėja ši spalva visur išpirkta. Galime pabandyti užsakyti, tačiau laukimo terminas gali būti ilgas. Jei galėsite susisiekite 868521822 Tomas.

Answered question
Peržiūrų: 149 Answered question

Laba diena,
Labai įdomu būtų žinoti, kodėl sugalvojot tokį variantą? Ir ko siekiate tai padarius?

Answered question

Laba diena,
Šio produkto neturime gal jau 10 metų…  Turime antiseptiką Primacol Protector, tačiau internetinėje parduotuvėje nėra. Galite jį įsigyti tik susisiekus su mūsų technologu Rolandsu: Tel: +370 634 32335 El.paštas: rolans@almarunas.lt
Sėkmės

Answered question
Peržiūrų: 130 Answered question

Labas rytas. Adresas yra kontaktuose.
Adresas
UAB ,,Almarūno prekyba”
Sietyno g. 8, 04304 Vilnius, Lietuva

Answered question

Sveiki,
Atsakymas būtų, jog TAIP. Nes aliejus suteiks apsaugą nuo drėgmės, kuri gali pūdinti medieną. Žinoma – lauke greitai drėgmę ir išdžiovina vėjas, bei saulutė. Tačiau tikrai blogiau nebus.
Siūlyčiau rinktis šį produktą:
https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/linu-semenu-aliejus-su-pusu-derva-10-ir-terpentinu-amello/
Sėkmės

Answered question
Peržiūrų: 173 Answered question

Turi turėti. Tiekimas vyko.
Galite atvykti pas mus ir nusipirkti.

Answered question
Peržiūrų: 159 Answered question

Vilniuje galite įsigyti Moki Veži ir Ermitažo parduotuvėse. O dėl 17:30 – reikia kas paskambintumėte prieš važiuodama, nes sunku atsakyti.

Answered question
Peržiūrų: 231 Unselected an answer

Laba diena,
Dirbame nuo Pirmadienio iki Penktadienio. Nuo 8 val ryto iki 17 valandos. Dažnai būname ir ilgiau. Penktadieni pasitaiko kad iki 16 valandos.

Unselected an answer
1 2 3 59 60