Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.

Sveiki Mantai,

Luxdecor ,,eglė” spalva pagal RAL būtų kažkas panašaus kaip RAL 6011.

Changed status to publish

Sveiki,

Visų pirma norėčiau sužinoti ar tau nauja mediena ar ji jau buvo prieš tai apdirbta kokiais dažais. Jei tai nauja – šlifuoti nereikia. Galite tiesiog pasirinkti medienos impregnantą Altax Greitai Džiūstantis ir nutepti du sluoksnius. Jei tai jau senas paviršius, taip pat, siekinat išvengti sudėtingo medienos šlifavimo, galite rinktis Altax medienos dažus ir juos tepti tiesiai ant senojo paviršiaus. Su medienos priežiūra tikrai yra nemažai niuansu. Tad galėtume padiskutuoti telefonu apie geriausią jums variantą. +37068521822 Tomas.

Sėkmės.

Changed status to publish

Laba diena,

Gerai būtų gauti tikslesnį klausimą apie kokius pigmentus kalbate. Jei galite paskambinkite mums ir atsakysime į klausimą kuo detaliau.

Changed status to publish

Laba diena.

Taip. Dekupažinio papieriaus dar turime prekyboje. O dėl lankstinuku, kaip dirbti su Primacol medžiagomis, tai galite visą tai rasti mūsų puslapyje skultyje ,,Dekorai”.

Changed status to publish

Laba diena Vita,

Jei esate iš Vilniaus, galite atvažiuoti į mūsų dažų ir dekoro parduotuvę (adresas Sietyno g. 8 Karoliniškės UAB Almarūno Prekyba). Pasiūlysime ypač atsparius plovimui dažus Coloria iš Suomijos. Spalvą išsirinksite pati ir mes pagaminsime.

Turime ir kitų variantų. Galime pasiūlyti jau paruoštų spalvų dažus Luxdecor.

Dėl kosultacijos taip pat galite skambinti: 865285519 Gintaras

answered

Sveiki Vygantai,

Produktą pasirinkote teisingai. Įvertinkite tik tai, kad nutepus aliejumi, paviršius patamsės. Skirtumas tarp pušies ir liepos gali dar padidėti.

Taip, šis produktas būtent ir skirtas mediniams paviršiams prie aukštų pirties temperatūrų.

answered

Sveiki reikia nuotrauku is jusu objekto. Jas nusiusime i gamykla technologui, kad tiksliai patartu , kuris produktas geriau tinka. Klausimas labai rimtas, todel nesinori padaryti klaidos.

Nuotraukas atsiuskite : gintaras@almarunas.lt Esamu laikotarpiu darykite skersveji , kad vejas dziovintu patalpas.

answered

Yra keli variantai Jusu problemai spresti. Reiks daug rasyti. Geriau paskambinkite, tel + 370 698 43001 Gintaras. Suteiksime info.

answered

Sveiki Dariau,

Turime tokį produktą. Jums siūlyčiau puikią priemonę medienos apsaugai nuo puvimo, kai paviršius liečiasi su žeme. Tai Vokietijos gamintojo “Ultrament” GmbH, “Medienos apsauga nuo ištrupėjimo”. Smulkesnė info telefonu 869843001.

answered

Sveiki, rekomenduočiau tai padaryti šiais metais. Rudenį ir žiemą lietus, sniegas pateks ant terasos grindų, todėl geriau, kad vanduo nubėgtų, o neįsigertų.

Rekomenduojame ALTAX aliejų. Spalvą išsirinkite pats, aš dažiau “tik” spalva, gražiai atrodo.

Jums reikės vieno 2,5ltr kibiriuko, būtinai tepkite du sluoksnius.

answered

Labas, turite ekologišką namą, tačiau jį dar reikia įsirengti, darbai turi būti atliekami tvarkingai ir kruopščiai. Per dvyliką metų daugeliui panašių klientų esame padėję. Reikėtų labai daug rašyti, kad paaiškinti kaip viską padaryti, todėl prašau paskambinkite man telefonu 869843001 atsakysiu į visus klausimus ir patarsiu.

Gintaras Jauniškis.

answered

Labas Irma, vienintelis produktas, kuris sprendžia šias problemas yra HYLOTOX Q. Paskambinkite tel 869843001 papasakosiu kaip tesingai padaryti, kad problema išnyktų.

Gintaras Jauniškis

answered

Sveiki, rekomenduoju pirmą sluoksnį tepti suomių gamyklos COLORIA gruntu AKVA POHJUSTE (impregnantas), poto dažyti ALTAX fasadiniais dažais medienai, (jeigu tiks jau esančios spalvos) arba COLORIA fasadiniais dažais medienai LINNEA TOLOMAALI TITAN spalvos pigmentuojamos.

answered

Sveiki,

Rekomenduojame naudoti Altax aliejų medienai. Jis tinka visų tipų medienai, tiek kietmedžiui, tiek minkštam medžiui. Svarbu darbus atlikti, ant išdžiuvusios medienos. Priešingu atveju Ąžuolas gali pajuoduoti.

Sėkmės.

answered

Sveiki,

Taip galite drąsiai. Tik užtikrinkite, jog grindys yra gerai paruoštos. Turiu galvoje, jei jas šlifavote, tai nušlifuota turi būti tobulai, priešingu atveju tamsi spalva labai išryškins trūkumus. Jei grindys naujos – viskas gerai. Na o kaina nuo Osmo produkcijos skiriasi, nes osmo aliejai yra natūralūs ir su vašku. Taip pat ir kito gamintojo iš kitos šalies kainodara skiriasi.

Sėkmės

answered

Sveiki,

Galėtume rekomenduoti Angliškos gamyklos produktą BOND it Mould STOP. Jus puikiai tiks ir padės atliekant samanų valymo darbus.

Sėkmės

answered

Sveiki,

Rodfarg medienos dažams specialaus pigmento nėra. Tačiau tvorai taip pat galime rekomenduoti RONSEAL gamyklos medienos apsauginį dažyvę – impregnantą ONE COAT Fencelife. Jis skirtas neobliuotai medienai apsaugoti ir yra 5 spalvų. Yra ir šviesiai ruda. Ši medienos apsaugos priemonė tepama vieną kartą, tad darbai vyks greičiau.

Geriausia būtų jei paskambintumėte ir viską detaliau papasakosiu.

Sėkmės.

answered

Laba diena,

Neapdorotas medines lentas rekomenduojame apdoroti aliejumi medienai ALTAX. Jo sudėtyje yra tungų aliejus kuris yra ypač atsparus trinčiai, tad saugos jūsų medinę terasą kuo puikiausia. Tačiau kur grindis buvo dažytos Pinotex ultra, šis produktas (Altax aliejus medienai) netiks, kadangi jam reikia į medį įsigeti. O Pinotex ultra padengiant medieną sudaro plėvelę, kuri neleidžia medienai kvėpuoti. Tad tokiu atveju reikia šlifuoti paviršių ir nuimti seną paviršių.

Kilus klausimam skambinkite.

answered
1 2 3 56 57