Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.

Sveiki, atspalvis tikrai skirsis tarp nušveisto paviršiaus ir nenušveisto. Kadangi lakuotas paviršius seniai, vadinasi tikrai nebuvo vandens pagrindu lakas, todėl reikia profesionalios priemonės, kuri kibtų ant seno. Turime tokią savo fizinėje parduotuvėje, kurią užsakome tik specialiais poreikiais dažniausiai. Tai būtų Gori lakas, el. parduotuvėje mūsų nerasite, tačiau galima būtų suderinti įsigyjimą ir jei esate ne iš Vilniaus. Geriausia būtų, jei pasiskambintumėte šiuo numeriu +370 652 85519 mūsų ekspertui ir plačiau papasakotumėte situaciją, kad būtume tikrai užtikrinti, kad minėta prekė tiks ir tik jos užteks, nes Jūsų situacija yra kebli.

Edited answer
Peržiūrų: 21 Answered question

Sveiki, lagių naudojimas būtų tiesiog komplikuotesnis, nes reiktų įvertinti kas po apačia (pvz jei yra rūsys) ir kaip drėgmė patenka į Jūsų butą. Nes po laiko gali išpūti ir visas darbas nueiti veltui. O šiaip viskas jau nuo Jūsų pačių noro ir biudžeto priklauso.

Answered question
Peržiūrų: 34 Changed status to publish

Sveiki, pirmiausia reikėtų išspręsti drėgmės atsiradimo priežastį, jei siena jau yra papelijus.
Saugus variantas, jei norite išlaikyti sienos estetiką būtų išpurkšti Pelėsių ir grybų valikliu: https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mineraliniai-pavirsiai/pelesio-ir-kerpiu-naikinimas/pelesiu-ir-grybu-valiklis/.
Stipresnė apsauginė ir prevencinė priemonė būtų Anti-grybas, tačiau būtent ant gipso sienos, gali palikti plėmų: https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mineraliniai-pavirsiai/pelesio-ir-kerpiu-naikinimas/anti-grybas-2/.

Changed status to publish
Peržiūrų: 44 Answered question

Sveiki, kadangi lubos lakuotos, labai sunkiai kibs daugelis priemonių. Siūlytume mūsų dažų salone esančius Edge paint dažus, į kuriuos įdėtume nedaug balto pigmento. Taip dažai būtų pusiauskaidrūs, sukibtų su lubomis bei matytųsi medžio faktūra.

Answered question
Peržiūrų: 53 Answered question

Sveiki,
Savo puslapyje šių dažų neturime, tačiau galime pasiūlyti atlikti specialų užsakymą mūsų dažų salone, pasikonsultavus su jame esančiais specialistais. Galime pasiūlyti Jūsų atvejui padengti magnetiniais dažais, o vėliau dar markeriniais. Plačiau dėl šio atvejo kviečiame apsilankyti mūsų salone arba telefonu +370 652 85519.

Answered question

Sveiki,
Reikėtų, kad patikslintumėte tiksliai apie kurią vonios kambario vietą kalbate. Šiaip vonios betonines sienas galima impregnuoti Thomson’s impregnantu (Daugiau info čia). Tačiau jei dušo kabinos vietoje, dėl pastovaus vandens sąlyčio teks nuolat atnaujinti sienas ir neturėtume ką pasiūlyti iš savo produkcijos.

Answered question

Sveiki, šis gaminys puikiai tinka.

Answered question
Peržiūrų: 124 Answered question

Sveiki,
Tauragėje esančioje Moki Veži galite užsisakyti, kad Jums užsakytų norimą Silver Sand dažų kiekį arba tiesiog užsisakyti iš mūsų internetinės parduotuvės.

Answered question
Peržiūrų: 132 Answered question

Sveiki,
rekomenduojame Solid V dažus ( https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/fasadas/hagmans-solid-v-medienos-dazai ). Šie dažai tonuosis Jūsų pageidautina spalva ir geriausiai apsaugos medieną.

Answered question
Peržiūrų: 109 Answered question

Sveiki,
patikslinkite, kurią/kurias pavėsinės vietas norite dažyti? Visai pavėsinei reiktų skirtingų produktų dažant skirtingas jos vietas. Pvz. pavėsinės pertvaroms, kitiems elementams rekomenduotume LuxDecor Woodstain, pavėsinės grindims – Altax aliejų, vertikaliems paviršiams – Altax Garden-Lasure.

Answered question
Peržiūrų: 108 Answered question

Sveiki,
turime tam laką, jei norite lakuoti plonu sluoksniu (https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/vidaus-darbai/grindys/grindu-lakas-ronseal-diamond-hard/). Tačiau rekomenduotume atvykti į mūsų dažų saloną, kuriame galime pagaminti Jums beicą ir pasiūlyti storesniu sluoksniu besitepantį laką grindims. Čia esantis kolektyvas mielai pakonsultuos bei pasiūlys tinkamiausią sprendimą.

Answered question
Peržiūrų: 194 Answered question

Sveiki. Dėja, mediena mes neprekiaujame. Nebent turite galvoje medienos dažų/impregnanto spalvą…

Answered question

Sveiki. Įdomu kokį tiksliai produktą nusipirkote? Nes galite su to pačio produkto kita spalva maišyti, kad išgautumėte kitą atspalvį. Su kitais pigmentais, nerekomenduočiau eksperimentuoti. Bet jei tai darysite – atkreipkite dėmesį, kad bent jau sutaptų bazė. Turiu galvoje: vandens pagrindu ar skiediklio.

Answered question

Laba diena Ingrida,
Būtų malonu su Jumis susisiekti tiesiogiai ir pasikalbėti apie galimus variantus ir procesus. Būtų malonu, jog paskambintumėte telefonu 868521822 ir galėtume plačiau pasikalbėti.
Sėkmės

Answered question

Sveiki,
Jūsų klausimas reikalajauntis daugiau informacijos, tad rekomenduoju susisiekti su mūsų dažų salono technologu Rolandu. Jis pakonsultuos/parekomenduos darbų eiliškumą ir produktus. Jo numeris: Tel: +370 634 32335

Answered question

Laba diena Egle,
Rekomenduotume naudoti ALTAX aliejų medienai, tik norime įspėti/informuoti, jog ąžuolas turi būti labai gerai išdžiovintas, kitu atveju drėgnas jis gali pradėti juodoti.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Vygandai,
Drasiai galite tepti produktu “Profi Lasure” ALTAX. Detalesnę informaciją rasite čia: https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/fasadas/medienos-impregnantas-dekoratyvine-medienos-apsaugos-priemone/
Sėkmės.

Answered question

Laba diena,
Coloria dažų salonas randasi Sietyno g. 8. Vilnius. Tikslias nuorodas galite rasti skiltyje “Kontaktai”.

Answered question
1 2 3 62 63