Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.

Sveiki.
Jūsų klausime laibai daug niuansų, tad jei galėsite paskambinkite 868521822 Tomas. Pabandysime pasikalbėti ir pasikonsultuoti telefonu 🙂
Geros Jums dienos Dalia.

Answered question
Peržiūrų: 17 Answered question

Sveiki,
Viską puikiai išsirinkote. Galite drąsiai rinktis RONSEAL Hard floor varnish grindų laką. Yra bespalvis blizgus, pusiau matinis, bei baltas. Jis yra vandens pagrindu. Greitai džiūsta, nesmirda.

Answered question
Peržiūrų: 12 Answered question

Sveiki,
Šiuo produktu neprekiaujame jau kaip 5 metai. Jo nebėra gamyboje.

Answered question

Laba diena Angina,
Dažų pasirinkimas gana platus, tad rekomenduočiau susisiekti su mūsų dažų specialistais Rolandu Tel: +370 634 32335 Arba Gintaru Tel: +370 652 85519.
Jie Jums tikrai padės išsirinkti tinakmus dažus.

Answered question

Laba diena Viktorija,
Magnetiniai dažai turi tik vieną spalvą. Šviesiai pilka. Ir principas magnetinių dažų yra toks, jog ant jų dažosi Jūsų išsirinkti kiti dažai. Tad ir tarnavimas priklausys nuo jų. Magnetiniai dažai, tiesiog sukuria magnetinį sluoksnį po Jūsų pasirinktais dažais.

Answered question
Peržiūrų: 158 Answered question

Laba diena Danguole,
ALTAX Hylotox Q veiklioji medžiaga yra Permetrinas.

Answered question
Peržiūrų: 210 Answered question

Laba diena Sigita.
Išeiga apie 10-15 m2, priklausomai kaip storai tepsite. Galite tepti ir su baze, bet rezultatą sunku apibūdinti, nes nežinau koks sienos paruošimas. Geriausia pabandykite ant mažo ploto ir įsitikinsite koks bus rezultatas.
Sėkmės.

Answered question

Laba diena Asta,
Verniksą galite tiesiog tepti kaip dažus – su voleliu arba teptuku. Tiesiog nuo to priklausys efektas, bet neženkliai. Jo vandeniu skiesti nereikia, tiesiog “skeidiklis vanduo” reiškia, jog jis vandens pagrindu. Išeiga apie 8-12 m2 tepant vienu sluoksniu. Jei efektas tenkina – užtenka ir vieno. Jei norite intensyvesnės spalvos – tepkite 2.
Sėkmės.

Answered question

Sveiki. Jei tepsite viduje – galite. Lauke – nerekomenduojame, dėl to, jog nežinome kokia bus apsauga nuo UV spindulių. Jei dėsite – būtinai gerai išmaišykite, nes Luxdecor impregnantas labai tirštas. Tad geriausia būtų mechaniniu būdu (makita ir pan.)
Sėkmės.

Answered question
Peržiūrų: 225 Answered question

Sveiki. Dėja šį produktą jau esame išpardavę ir neplanuojame jo tiekti. Turime kito gamintojo Luxdecor Woodstain. https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/baldai-lauko-darbai/medienos-dazyve-luxdecor-woodstain/
Galite drąsiai rinktis šį produktą.

Answered question
Peržiūrų: 222 Answered question

Laba diena Romai,
Ąžuoliniam stalvišiui rekomenduotume Altax aliejų medienai. Tik reikia tikrai patikrinti ar ąžuolas gerai išdžiūvęs – kitu atveju gali pajuoduoti.

Answered question

Laba diena Kristina,
Apie šiuos dažus negaliu daug kalbėti, nes tai ne mūsų produktas. Tačiau galiu pasakyti, jog nusipirkote ne tą produktą. Šie pinotex dažai neskirti terasoms, tad jie ilgai ir džiūna. Bei ateityje jie greitai turėtų nusilupti… Taip pat gal per daug nutepėte. Rekomenduočiau susisiekti su atstovais arba kas Jums pardavė.

Answered question

Sveiki,
Dėl įsigyjimo Klaipėdos krašte, susisiekite su šio regiono vadovu Eduardu Tel: +370 652 70842. Jis Jus tuo pačiu ir pakonsultuos apie savybes.
Sėkmės

Answered question

Laba diena,
Dėja ši spalva visur išpirkta. Galime pabandyti užsakyti, tačiau laukimo terminas gali būti ilgas. Jei galėsite susisiekite 868521822 Tomas.

Answered question
Peržiūrų: 288 Answered question

Laba diena,
Labai įdomu būtų žinoti, kodėl sugalvojot tokį variantą? Ir ko siekiate tai padarius?

Answered question

Laba diena,
Šio produkto neturime gal jau 10 metų…  Turime antiseptiką Primacol Protector, tačiau internetinėje parduotuvėje nėra. Galite jį įsigyti tik susisiekus su mūsų technologu Rolandsu: Tel: +370 634 32335 El.paštas: rolans@almarunas.lt
Sėkmės

Answered question
Peržiūrų: 250 Answered question

Labas rytas. Adresas yra kontaktuose.
Adresas
UAB ,,Almarūno prekyba”
Sietyno g. 8, 04304 Vilnius, Lietuva

Answered question

Sveiki,
Atsakymas būtų, jog TAIP. Nes aliejus suteiks apsaugą nuo drėgmės, kuri gali pūdinti medieną. Žinoma – lauke greitai drėgmę ir išdžiovina vėjas, bei saulutė. Tačiau tikrai blogiau nebus.
Siūlyčiau rinktis šį produktą:
https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/linu-semenu-aliejus-su-pusu-derva-10-ir-terpentinu-amello/
Sėkmės

Answered question
1 2 3 59 60