Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.

Laba diena Juliau,
Lieptas – gana ekstremalus objektas, kas liečia medienos apsaugijimą. Jei nesunku, gal galite susisiekti su mūsų technologu Rolansu, kuris turi namažą patirties “bagažą” šioje temoje. Nes norint Jums parekomenduoti, tinkamus produktus, trūksta labai daug informacijos apie liepą.
Tel: +370 634 32335
El.paštas: rolans@almarunas.lt

Answered question

Laba diena Gintai,
Lieptas – gana ekstremalus objektas, kas liečia medienos apsaugijimą. Jei nesunku, gal galite susisiekti su mūsų technologu Rolansu, kuris turi namažą patirties “bagažą” šioje temoje. Nes norint Jums parekomenduoti, tinkamus produktus, trūksta labai daug informacijos apie liepą.
Tel: +370 634 32335
El.paštas: rolans@almarunas.lt

Answered question

Laba diena Deimantai,
Deja meistras parinko netinkamą produktą. Nes Altax Garden-Lasure yra netinkamas horizontaliems paviršiams ir tuo labiau terasom. Jis skirtas tvoroms, sodo elementams kurie vertikalūs ir t.t. Laukia dabar šioks toks atnaujinimo darbas. Susisiekite su mumis ir aptarsime, bei patarsime kaip toliau elgtis.
Sįkmės

Answered question
Peržiūrų: 87 Answered question

Laba diena Daiva,
Galite naudoti drąsiai Antigrybas 2. Jis tinka ant mūro paviršių ir apsaugos jį nuo grybo atsiradimo.

Answered question

Laba diena Mariau,
Visų pirma rekomenduotume naudoti antiseptiką, kuris neleistų atsirasti pelėsiui. Nes vonia, viena iš ekstramalesnių patalpų, kas liečia drėgmę ir temperatūtų skirtumus. O p antiseptiko, galite rinktis daug produktų – priklausomai nuo spalvos. Tačiau labiausiai tiktų Luxdecor Woodstain ( https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/baldai-lauko-darbai/medienos-dazyve-luxdecor-woodstain/ ). Kadangi šis pproduktas yra kartu su spalva ir laku, tad turėsite ir gražų estetinį vaizdą, bei apsaugą nuo drėgmės.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Rimantai,
Gal galite atsiųsti nuotraukų į tomas@almarunas.lt Labai įdomu, nes Altax profi Lasure yra taip pat skystas produktas, tik jis jau vandens pagrindu. O Altax garden lasure yra tirštas produktas.
Lauksiu nuotraukų.

Answered question
Peržiūrų: 115 Answered question

Laba diena,
Jei yra dar likusi Pinotex sudaroma plėvelė – tuomet ne. Kadangi aliejus neįsigers į medieną. Tačiau jei jos nėra – galite. Papraščiausias būdas patikrinti: užpilkite vandens and medienos. Ir jei vanduo gersis – plėvelės nėra ir galite aliejų tepti. O jei vanduo nubėgs kaip nuo žąsies plunksnų – plėvelė yra ir tuomet reiktų ją arbą šveisti arba tiersiog ant viršaus tepti rinktis kitą produktą.

Answered question

Sveiki,
Pietų pusė visiems impregnantams ir dažams yra pati pavojingiausia. Bet visų pirma labai įdomu, jog Luxdecor impregnantą šlifuojate prieš perdažymą. Nes jis nesudaro plėvelės ir tik nublunka, tad ir atnaujinti jį gana nesudėtinga. Reiktų paanalizuoti ar ne per storus sluoksnus tepate – išvengtumėte impregnanto sluoksniavimosi ir trūkinėjimo.
Bet tikiu, kad pasitikėjimą sunku jau atgauti šiuo impregnantu, tad ant viršaus galite tepti tiesiog medienos dažais ALTAX arba nušlifavęs galite naudoti alyvą – tačiau ją taip pat reiktų prižiūrėti kas kelis metus, nes Saulė negailestinga. Bet su dažai tikrai turėsite ilgalaikį efektą.

Answered question

Laba diena Aurelija,
Emalė vonios baldams nelabai tinka, kadangi bus valoma visokiomis cheminėmis priemonėmis, tad ji gali pageltonuoti. Taip pat nerekomenduojam ja dažyti ir metalinės kriauklės. Tai gana sudėtingi paviršiai ir reikalaujantys tikrai specialių dažų, o ne universalių, buitiškų. Medinę spintelę galma nutepti Valkokulto balinančiu laku, kuris neslėps medienos rašto. O dėl metalinės kriauklės – dėja neturime ką pasiūlyti.

Answered question
Peržiūrų: 182 Answered question

Laba diena Snaige,
Nežinau kur Jūs radote jog 1m2 paviršiaus = 1 kg impregnanto… Kažkur buvo klausimas apie betono dekorą sienoms, tai yra visiškai skirtingi klausimai ir temos. Tad būkite būdri skaitydama informaciją, kad nepadarytumėte klaidų. 🙂
Šiaip kas liečia impregnantus tai dažniausiai išeiga būna i 1 litro – 5m2 dengiant du kartus. Bet nežinau tiksliai kokia Jūsų tvorelė, tad išeiga gali skirtis. Taip pat, tvorelei siūlytume naudoti, kokią nors spalvą, nes bespalvis neapsaugo nuo saulės UV spindulių ir ji tiesiog papilkės. Tačiau galbūt ir norite tokio efekto, tad galite naudoti ir bespalvį impregnantą. Siūlyčiau rinktis iš PRIMACOL LUXDECOR arba ALTAX GARDEN LASURE. Galite juos rasti įsivedųsi per paiešką mūsų svetainėje.
Kas liečia kuolus, tai turime produktą būtent tam skirtą:

Medinių kuolų apsauga nuo ištrupėjimo Ultrament


Sėkmės.

Answered question

Laba diena Audriau,
Priklauso nuo rankos ir kokio efekto norėsit, tačiau praktika rodo, jog 1kg – 1m2. +-

Changed status to publish
Peržiūrų: 146 Answered question

Laba diena Ernesta,
Bazinis spalvynas yra mūsų puslapyje. Realiai sunku perteikti visą jo grožį per nuotraukas, tačiau jei atsiųstumėte užklausą į tomas@almarunas.lt – pabandyčiau Jums suorganizuoti keletą nuotraukų.

Answered question

Laba diena Jadvyga,
Viską pasirinkote teisingai. Įdomu tik kas per židinys ir ar neįkaista labai, jog prisiliesti neįmanoma. Kadangi tai židinys, tai rekomeduotume naudoti būtent šį gruntą. Kitu atveju galima būtų apseiti ir be jo. Kas liečia beica – galite ji naudoti, bet galite ir ne. Žiūrint kokio norit efekto. Beizas tiesiog suteiktų papildomą apsaugą nuo purvo. O pigmentą galite tiesiai dėti ir į pastą, tik reikia gerai išmaišyti.
Dėl pigmento spalvos, tai patalpinau dabar spalvyną prie produkto galerijos. Galite lengviau išsirinkti.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Andriau,
Reiktų įsitikinti ar aliejus nėra susigėręs į medieną ir paviršiuje gali būti, kad jo nelikę. Jei situacija būtent tokia, reiktų aliejuoti dar kartą. Arba rekomenduočiau, tuomet paviršių vaškuoti.

Answered question

Laba diena Irma,
Sudėtingas klausimas, nes nežinome tiksliai ką norite daryti… Tačiau tai yra dekoratyvinis medienos impregnantas, kuris apsaugo nuo drėgmės, o tai neleidžia medienai pūti. Taip pat nuo saulės UV spindulių. Tačiau nuo kelnkėjų apsaugos, jau reiktų rinktis kitą produktą, kuris ir yra tam skirtas. Šiam tikslui yra produktas ALTAX Hylotox q.
O dėl metų apsaugos, tai turime objektų, kur atnaujinti dar nereikia ir po 7 metų. Bet pasitaiko ir trumpesnis laikas, tiesiog viskas priklauso nuo medienos kokybės ir jos ekplotavimo sąlygų.

Answered question
Peržiūrų: 137 Answered question

Laba diena Jūrate,
Jei atvirai, tai dar neradome tokių. Manau jei kreidelės nebus tinkamos naudoti ant tokių paviršių, kaip mokyklinė lenta ir panašiai – tuomet nenaudokite jų ir ant šių dažų.

Answered question

Laba diena Andriau,
Visų pirma, įdomu kuo buvo impregnuota prieš tuos 6 metus? Ar ant medienos dar likusi kokia plėvelė (jai buvo tepta plėveliniu impregnantu)?
Bet jei nesinori daug investuoti ir gauti tikrai gerą kokybę – rekomenduočiau LUXDECOR medienos impregnatą su spalva. Jo pigmentai labai stiprūs, tad ilgai apsaugos nuo UV spindulių. Jis neplėvelinis, tad niekas neskilinės ir netrupės. Sudėtyje turi vaško – kuris puikiai atstums drėgmę.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Donatai,
Problema ir iššūkis gana didelis. Jei dar problema aktuali rekomenduočiau paskambinti mūsų technologui Rolansui 863432335. Su tokiomis problemomis jis yra dažnai susidūręs ir tikrai Jums patars.

Answered question
Peržiūrų: 224 Answered question

Laba diena Linai,
Ačiū, kad perkate pas mus. Jūsų užsakymas paruoštas – galite atvykti. Prieš atvykstant paskambinkite telefonu: +370 524 57451.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Virginija,
Galite Hylotox Q išvirkšti ir dabar. Tikrai nieko blogo nebus. Procedūrą gali tekti kartoti. Po kokių dviejų savaičių pabandykite dar įšvirkšti ir užtepkite skylutes medienos glaistu. Tai gana ilgas procesas, tačiau Hylotox q tikrai padės kinivarpas išnaikinti.
Sėkmės

Answered question
1 2 3 60 61