Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.
Peržiūrų: 6 Asked question

Laba diena Natalija. Jei kalbate apie ALTAX Lakbeicą, tai Wenge spalvos galite rasti Ermitaže, Moki Veži, bei Vilniaus Lytagra turėtų turėti.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Karolina,
Išeiga priklausys nuo efekto, kokį norite išgauti, tačiau tai bus apie 2kg į 1m2. Tad Jums tikrai reikės 2 vnt. po 8 kg šios prekės. Šviesiai pilka spalva bus pavadinimu ,,ELBRUS”. O ,,Mont Blanc” šiek tiek tamsesnė. Kelių valandų bėgyje įdėsime pavyzdžius į internetinį puslapį. Jei kils kokių klausimų, galite drąsiai skambinti 863432335 Rolandas

Answered question
Peržiūrų: 127 Answered question

Laba diena,
Dėja, šios spalvos jau nebėra prekyboje. Tačiau jei yra labai didelis poreikis, galime paklausti gamyklos.

Answered question
Peržiūrų: 100 Answered question

Laba diena Marina,
Beicais mes neprekiaujame, tačiau galime pasiūlyti medienos alyvą ALTAX, kuri turi balto pigmento. Reiktų Jums parodyti natūraliai kaip tai atrodo… Tad jei galite susisiekite su mumis ir gal pavyks rasti ko JŪS ieškote.

Answered question

Sveiki Andrej,
Siūlytume apdirbti baldus medienos alyva ALTAX. Ši priemonė turi 7 spalvas, tarp jų ir baltą. Ji nepaslėps medienos grožio ir puikiai tarnaus kaip jos apsauga. Tačiau prieš tai reiktų baldus nušlifuoti, jog paviršius būtų tolygiai švarus.
Sėkmės.

Answered question

Laba diena Sigita,
Jų spalva yra tamsiai pilka, labiau link juodos. Jei nenorite ant jų nieko dažyti, rekomenduojame magnetinius mokyklinių lentų dažus. Ant jų galėsite, ne tik klijuoti magnetukus, bet ir piešti kreidutėmis.

Answered question

Laba diena Violeta,
Problema viena iš nemaloniausių. Esu garantuotas, jog tai grybelis. Rekomenduotume ,,nuskusti” dažus. Nuvalyti su prieš pelėsiniu valikliu Primacol Anti Grybas. Tik noriu pabrėžti, jog jokia priemonė nenaikina pelėsio atsiradimo priežąsties. Būtinai reikia žiūrėti, kodėl drėgsta sienos, gal ventiliacija bloga ir t.t. Jei ką kreipkitės dėl detalesnės informacijos 868521822 Tomas

Answered question

Laba diena Aurelija,
Visų pirma, sveikinu su nauju pirkiniu. Kadangi Jūsų laukiamų darbų gama gana plati, labai daug laiko reiktų skaityti mano atsakymą ir vistiek iškils dar daugiau papildomų klausimų. Mūsų asortimente yra viskas ko reikia medienos apsaugai iš tokių gamyklų kaip ALTAX, PRIMACOL, RONSEAL ir kiekvienas produktas turi savo niuansų, o kuris niuansas Jums labaiu tiks – reiktų kalbėtis vietoje arba telefonu. Kaip pavyzdžiui – grindis norėsite aliejuoti ar lakuoti? Tiek ir tas ir tas būdas yra geras, bet aliejuojant reiks grindis dažniau prižiūrėti, lakuojant priežiūra mažesnė, bet atnaujinant bus daug vargo. Tad jei nesunku, Aurelija, paskambinkite man +37068521822 Tomas. Ir viską aptarsime. Lauksiu Jūsų skambučio.

Answered question
Peržiūrų: 68 Changed status to publish

Sveiki, skambtelkit +370 634 32335 ir gausit išsamią konsultaciją.

 

Changed status to publish
Peržiūrų: 225 Changed status to publish

Laba diena.

4 kg.

Changed status to publish

Sveiki Mantai,

Luxdecor ,,eglė” spalva pagal RAL būtų kažkas panašaus kaip RAL 6011.

Changed status to publish

Sveiki,

Visų pirma norėčiau sužinoti ar tau nauja mediena ar ji jau buvo prieš tai apdirbta kokiais dažais. Jei tai nauja – šlifuoti nereikia. Galite tiesiog pasirinkti medienos impregnantą Altax Greitai Džiūstantis ir nutepti du sluoksnius. Jei tai jau senas paviršius, taip pat, siekinat išvengti sudėtingo medienos šlifavimo, galite rinktis Altax medienos dažus ir juos tepti tiesiai ant senojo paviršiaus. Su medienos priežiūra tikrai yra nemažai niuansu. Tad galėtume padiskutuoti telefonu apie geriausią jums variantą. +37068521822 Tomas.

Sėkmės.

Changed status to publish

Laba diena,

Gerai būtų gauti tikslesnį klausimą apie kokius pigmentus kalbate. Jei galite paskambinkite mums ir atsakysime į klausimą kuo detaliau.

Changed status to publish

Laba diena.

Taip. Dekupažinio papieriaus dar turime prekyboje. O dėl lankstinuku, kaip dirbti su Primacol medžiagomis, tai galite visą tai rasti mūsų puslapyje skultyje ,,Dekorai”.

Changed status to publish

Laba diena Vita,

Jei esate iš Vilniaus, galite atvažiuoti į mūsų dažų ir dekoro parduotuvę (adresas Sietyno g. 8 Karoliniškės UAB Almarūno Prekyba). Pasiūlysime ypač atsparius plovimui dažus Coloria iš Suomijos. Spalvą išsirinksite pati ir mes pagaminsime.

Turime ir kitų variantų. Galime pasiūlyti jau paruoštų spalvų dažus Luxdecor.

Dėl kosultacijos taip pat galite skambinti: 865285519 Gintaras

answered

Sveiki Vygantai,

Produktą pasirinkote teisingai. Įvertinkite tik tai, kad nutepus aliejumi, paviršius patamsės. Skirtumas tarp pušies ir liepos gali dar padidėti.

Taip, šis produktas būtent ir skirtas mediniams paviršiams prie aukštų pirties temperatūrų.

answered

Sveiki reikia nuotrauku is jusu objekto. Jas nusiusime i gamykla technologui, kad tiksliai patartu , kuris produktas geriau tinka. Klausimas labai rimtas, todel nesinori padaryti klaidos.

Nuotraukas atsiuskite : gintaras@almarunas.lt Esamu laikotarpiu darykite skersveji , kad vejas dziovintu patalpas.

answered

Yra keli variantai Jusu problemai spresti. Reiks daug rasyti. Geriau paskambinkite, tel + 370 698 43001 Gintaras. Suteiksime info.

answered
1 2 3 56 57