Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.

Laba diena. Tokiam paviršiui reiktų naudoti medžiui skirtą gruntą. Kuris geriausias negaliu pasakyti. Galite pabandyti Pinotex gruntą.
Sėkmės

Answered question

Laba diena,
Esant galimybei susisiekite su mūsų technologu Rolansu: +370 634 32335.

Answered question
Peržiūrų: 9 Answered question

Laba diena Alvydai,
Susikiete su manimi 868521822, pabandysiu Jums jį rasti arba galite tepti ALTAX aliejų medienai. Jis yra skiediklinis su tungų aliejumi, kuris yra ypač atsparus trinčiai. Bet jei norite vandens pagrindu ir būtent Ronseal Decking oil – paskambinkite man.
Ačiū

Answered question

Laba diena Svajūnai,
Pirčiai galime pasiūlyti natūralų aliejų AMELLO Sauna Bench Protection skirtą būtent gultams, kad jie nekaistų, bei sienom Amello Wood oil. Tačiau su natūraliais linų sėmenų aliejais yra gana sudėtinga dirbti. Reikia kruoščiai dengti, kad nebūtų pertekliaus, taip pat jie ilgiau džiūna, bei turi jaučiama sėmenų aliejau kvapą – kas kai kam nelabai patinka. Taip pat galime pasiūlyti ir labiau gal net rekomenduotume SAUNA WAX, kuris greičiau džiūna, neskleidžia kvapo ir puikiai apsaugos pirties medieną. Dėl šio produkto reiktų susisiekti su mūsų technologu Rolandu: +370 634 32335. Jis Jums viską papasakos ir patrs.
Gero  dienos.

Answered question

Laba diena Deividai.
Kinivarpų naikinimui yra skirtas produktas ALTAX Hylotox plius. O pasikonsultuoti galite su technologu Rolandu. Jo numeris 863432335. Sėkmės.

Answered question

Laba diena Sauliau.
Dėl trobagrybio naikinimo reiktų, kad susisiektumėte su mūsų technologu Rolandu 863432335. Jis suteiks koncultaciją ir parekomenduos tinkamus produktus.
Sėkmės

Answered question
Peržiūrų: 67 Answered question

Laba diena Irma,
Nematome kokia spalva gavosi. Bet realiai viską galima išgelbėti, nei spalvos nebuvo labai ryškios arba labai tamsios. Tiesiog viskas priklauso nuo meistrų. Jei galite atsiųskite nuotraukas į tomas@almarunas.lt  Pasistenksime rasti sprendimą.

Answered question

Laba diena Aušra,
Paruošimas: naudokite gruntą Beton Kontakt. Galite detaliau paskaityti mūsų puslapyje.
Užbaigimas: naudokite dekoratyvini laką. Platesnė informacija, taip pat yra skiltyje “Dekorai”
Sėkmės Jums

Answered question
Peržiūrų: 82 Answered question

Laba diena,
Išeiga priklauso nuo efekto, kurį norite gauti. Bet rekomenduočiau skaičiuoti apie 1kg į 1m2.  Tad Jums reiktų apie 70kg.

Answered question

Laba diena Kestuti,
Ąžuoliniam stalvišiui rekomenduotume ALTAX aliejų medienai. Tik prieš jį naudojant – įsitikinkite ar ąžuolas yra gerai išdžiūvęs. Galite drąsiai rinktis bespalvę alyvą.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Juliau,
Lieptas – gana ekstremalus objektas, kas liečia medienos apsaugijimą. Jei nesunku, gal galite susisiekti su mūsų technologu Rolansu, kuris turi namažą patirties “bagažą” šioje temoje. Nes norint Jums parekomenduoti, tinkamus produktus, trūksta labai daug informacijos apie liepą.
Tel: +370 634 32335
El.paštas: rolans@almarunas.lt

Answered question

Laba diena Gintai,
Lieptas – gana ekstremalus objektas, kas liečia medienos apsaugijimą. Jei nesunku, gal galite susisiekti su mūsų technologu Rolansu, kuris turi namažą patirties “bagažą” šioje temoje. Nes norint Jums parekomenduoti, tinkamus produktus, trūksta labai daug informacijos apie liepą.
Tel: +370 634 32335
El.paštas: rolans@almarunas.lt

Answered question

Laba diena Deimantai,
Deja meistras parinko netinkamą produktą. Nes Altax Garden-Lasure yra netinkamas horizontaliems paviršiams ir tuo labiau terasom. Jis skirtas tvoroms, sodo elementams kurie vertikalūs ir t.t. Laukia dabar šioks toks atnaujinimo darbas. Susisiekite su mumis ir aptarsime, bei patarsime kaip toliau elgtis.
Sįkmės

Answered question
Peržiūrų: 168 Answered question

Laba diena Daiva,
Galite naudoti drąsiai Antigrybas 2. Jis tinka ant mūro paviršių ir apsaugos jį nuo grybo atsiradimo.

Answered question

Laba diena Mariau,
Visų pirma rekomenduotume naudoti antiseptiką, kuris neleistų atsirasti pelėsiui. Nes vonia, viena iš ekstramalesnių patalpų, kas liečia drėgmę ir temperatūtų skirtumus. O p antiseptiko, galite rinktis daug produktų – priklausomai nuo spalvos. Tačiau labiausiai tiktų Luxdecor Woodstain ( https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/baldai-lauko-darbai/medienos-dazyve-luxdecor-woodstain/ ). Kadangi šis pproduktas yra kartu su spalva ir laku, tad turėsite ir gražų estetinį vaizdą, bei apsaugą nuo drėgmės.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Rimantai,
Gal galite atsiųsti nuotraukų į tomas@almarunas.lt Labai įdomu, nes Altax profi Lasure yra taip pat skystas produktas, tik jis jau vandens pagrindu. O Altax garden lasure yra tirštas produktas.
Lauksiu nuotraukų.

Answered question
Peržiūrų: 229 Answered question

Laba diena,
Jei yra dar likusi Pinotex sudaroma plėvelė – tuomet ne. Kadangi aliejus neįsigers į medieną. Tačiau jei jos nėra – galite. Papraščiausias būdas patikrinti: užpilkite vandens and medienos. Ir jei vanduo gersis – plėvelės nėra ir galite aliejų tepti. O jei vanduo nubėgs kaip nuo žąsies plunksnų – plėvelė yra ir tuomet reiktų ją arbą šveisti arba tiersiog ant viršaus tepti rinktis kitą produktą.

Answered question

Sveiki,
Pietų pusė visiems impregnantams ir dažams yra pati pavojingiausia. Bet visų pirma labai įdomu, jog Luxdecor impregnantą šlifuojate prieš perdažymą. Nes jis nesudaro plėvelės ir tik nublunka, tad ir atnaujinti jį gana nesudėtinga. Reiktų paanalizuoti ar ne per storus sluoksnus tepate – išvengtumėte impregnanto sluoksniavimosi ir trūkinėjimo.
Bet tikiu, kad pasitikėjimą sunku jau atgauti šiuo impregnantu, tad ant viršaus galite tepti tiesiog medienos dažais ALTAX arba nušlifavęs galite naudoti alyvą – tačiau ją taip pat reiktų prižiūrėti kas kelis metus, nes Saulė negailestinga. Bet su dažai tikrai turėsite ilgalaikį efektą.

Answered question

Laba diena Aurelija,
Emalė vonios baldams nelabai tinka, kadangi bus valoma visokiomis cheminėmis priemonėmis, tad ji gali pageltonuoti. Taip pat nerekomenduojam ja dažyti ir metalinės kriauklės. Tai gana sudėtingi paviršiai ir reikalaujantys tikrai specialių dažų, o ne universalių, buitiškų. Medinę spintelę galma nutepti Valkokulto balinančiu laku, kuris neslėps medienos rašto. O dėl metalinės kriauklės – dėja neturime ką pasiūlyti.

Answered question
Peržiūrų: 302 Answered question

Laba diena Snaige,
Nežinau kur Jūs radote jog 1m2 paviršiaus = 1 kg impregnanto… Kažkur buvo klausimas apie betono dekorą sienoms, tai yra visiškai skirtingi klausimai ir temos. Tad būkite būdri skaitydama informaciją, kad nepadarytumėte klaidų. 🙂
Šiaip kas liečia impregnantus tai dažniausiai išeiga būna i 1 litro – 5m2 dengiant du kartus. Bet nežinau tiksliai kokia Jūsų tvorelė, tad išeiga gali skirtis. Taip pat, tvorelei siūlytume naudoti, kokią nors spalvą, nes bespalvis neapsaugo nuo saulės UV spindulių ir ji tiesiog papilkės. Tačiau galbūt ir norite tokio efekto, tad galite naudoti ir bespalvį impregnantą. Siūlyčiau rinktis iš PRIMACOL LUXDECOR arba ALTAX GARDEN LASURE. Galite juos rasti įsivedųsi per paiešką mūsų svetainėje.
Kas liečia kuolus, tai turime produktą būtent tam skirtą:

Medinių kuolų apsauga nuo ištrupėjimo Ultrament


Sėkmės.

Answered question
1 2 3 61 62