Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.

Laba diena Donatai,
Problema ir iššūkis gana didelis. Jei dar problema aktuali rekomenduočiau paskambinti mūsų technologui Rolansui 863432335. Su tokiomis problemomis jis yra dažnai susidūręs ir tikrai Jums patars.

Answered question
Peržiūrų: 84 Answered question

Laba diena Linai,
Ačiū, kad perkate pas mus. Jūsų užsakymas paruoštas – galite atvykti. Prieš atvykstant paskambinkite telefonu: +370 524 57451.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Virginija,
Galite Hylotox Q išvirkšti ir dabar. Tikrai nieko blogo nebus. Procedūrą gali tekti kartoti. Po kokių dviejų savaičių pabandykite dar įšvirkšti ir užtepkite skylutes medienos glaistu. Tai gana ilgas procesas, tačiau Hylotox q tikrai padės kinivarpas išnaikinti.
Sėkmės

Answered question

Labas Ginta,
Lakuoti galite. Lakas geriausia būtų vandens pagrindu, nes ir šis impregnantas yra tokiu pagrindu. Tačiau parekomenduočiau lakuoti praėjus kokia 1 mėnesiui. Tiesiog kad impregnantas galutinai įsigertų į medieną ir išgaruotu rišamoji dalis t.y – vanduo. Tuomet drąsiai tepkite laku.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Lina,
Neobliuotai medienai puikiai tiktų impregnantas Luxdecor. Jis būtent turi Alyvmedžio spalvą – kuri galėtų Jums tikti.

Dekoratyvinis medienos impregnantas Luxdecor


Žinoma ant neobliuotos medienos išeiga impreganto gali būti iki 2 kartų didesnė, nei nurodyta ant pakuotės.
Sėkmės.

Answered question

Sveiki.
Jūsų klausime laibai daug niuansų, tad jei galėsite paskambinkite 868521822 Tomas. Pabandysime pasikalbėti ir pasikonsultuoti telefonu 🙂
Geros Jums dienos Dalia.

Answered question
Peržiūrų: 119 Answered question

Sveiki,
Viską puikiai išsirinkote. Galite drąsiai rinktis RONSEAL Hard floor varnish grindų laką. Yra bespalvis blizgus, pusiau matinis, bei baltas. Jis yra vandens pagrindu. Greitai džiūsta, nesmirda.

Answered question
Peržiūrų: 141 Answered question

Sveiki,
Šiuo produktu neprekiaujame jau kaip 5 metai. Jo nebėra gamyboje.

Answered question

Laba diena Angina,
Dažų pasirinkimas gana platus, tad rekomenduočiau susisiekti su mūsų dažų specialistais Rolandu Tel: +370 634 32335 Arba Gintaru Tel: +370 652 85519.
Jie Jums tikrai padės išsirinkti tinakmus dažus.

Answered question
Peržiūrų: 194 Answered question

Laba diena Viktorija,
Magnetiniai dažai turi tik vieną spalvą. Šviesiai pilka. Ir principas magnetinių dažų yra toks, jog ant jų dažosi Jūsų išsirinkti kiti dažai. Tad ir tarnavimas priklausys nuo jų. Magnetiniai dažai, tiesiog sukuria magnetinį sluoksnį po Jūsų pasirinktais dažais.

Answered question
Peržiūrų: 288 Answered question

Laba diena Danguole,
ALTAX Hylotox Q veiklioji medžiaga yra Permetrinas.

Answered question
Peržiūrų: 340 Answered question

Laba diena Sigita.
Išeiga apie 10-15 m2, priklausomai kaip storai tepsite. Galite tepti ir su baze, bet rezultatą sunku apibūdinti, nes nežinau koks sienos paruošimas. Geriausia pabandykite ant mažo ploto ir įsitikinsite koks bus rezultatas.
Sėkmės.

Answered question

Laba diena Asta,
Verniksą galite tiesiog tepti kaip dažus – su voleliu arba teptuku. Tiesiog nuo to priklausys efektas, bet neženkliai. Jo vandeniu skiesti nereikia, tiesiog “skeidiklis vanduo” reiškia, jog jis vandens pagrindu. Išeiga apie 8-12 m2 tepant vienu sluoksniu. Jei efektas tenkina – užtenka ir vieno. Jei norite intensyvesnės spalvos – tepkite 2.
Sėkmės.

Answered question

Sveiki. Jei tepsite viduje – galite. Lauke – nerekomenduojame, dėl to, jog nežinome kokia bus apsauga nuo UV spindulių. Jei dėsite – būtinai gerai išmaišykite, nes Luxdecor impregnantas labai tirštas. Tad geriausia būtų mechaniniu būdu (makita ir pan.)
Sėkmės.

Answered question
Peržiūrų: 366 Answered question

Sveiki. Dėja šį produktą jau esame išpardavę ir neplanuojame jo tiekti. Turime kito gamintojo Luxdecor Woodstain. https://www.almarunoprekyba.lt/parduotuve/mediniai-pavirsiai/lauko-darbai/baldai-lauko-darbai/medienos-dazyve-luxdecor-woodstain/
Galite drąsiai rinktis šį produktą.

Answered question
Peržiūrų: 338 Answered question

Laba diena Romai,
Ąžuoliniam stalvišiui rekomenduotume Altax aliejų medienai. Tik reikia tikrai patikrinti ar ąžuolas gerai išdžiūvęs – kitu atveju gali pajuoduoti.

Answered question
1 2 3 60 61