Užduokite klausimą mūsų specialistams

An account for you will be created and a confirmation link will be sent to you with the password.

Laba diena Giedriau,
Specialaus paruošimo nereikia. O praeitais metais pasikeitė Altax dekoratyvinis impregnantas į naują Altax Profi-Lasure. Dabar jis yra vandens pagrindu ir ąžuolo spalva taip pat yra. Galite tepti juo. Arba dar sandėlyje yra senojo. Nežinau kiek Jums reikia, tad galite susisiekti su manim ir pasiderinsime. 868521822 Tomas

Answered question
Peržiūrų: 42 Answered question

Laba diena Erikai,
Ačiū už pastebėjimą. Išfasavimas 4kg.

Answered question
Peržiūrų: 53 Answered question

Laba diena Loreta,
Pavyzdžius Ronseal Interior Varnish galite rasti prekybos centruose kaip Ermitažas, Moki Veži. Arba galite atvykti pas mus į saloną, kuris randasi Sietyno g. 8, Vilnius.
Kilus klausimams galite skambinti 868521822 Tomas.

Answered question

Laba diena Stasy,
Labai norėčiau viską atsakyti raštu, bet ,manau, po to dar kils daugiau klausimu. Be to yra visokiausiu niuansų Jūsų situacijoje. Paprašysiu Jūsų telefono numerio arba paskambinkite mūsų technologui Rolandui, kuris yra tiesiogiai atsakingas už Ardex produkciiją ir viską Jums nuo A iki Z papasakos ir pakonsultuos, bei patars. Jo telefono numeris +370 634 32335.
lauksime Jūsų skambučio.

Answered question
Peržiūrų: 110 Answered question

Sveiki Laura,
Gal galite susisiekti su mūsų technologu Rolandu 863432335. Manau, geriau būtų pasikalbėti gyvai ir jis patars kaip geriau daryti. Tiesiog gal labai daug tepate paviršiaus… Reiktų tepti po 1m2 ir dekoruoti, o jei tapate daugiau, gal ir nespėjate po to ,,išvedžioti”… Na bet pasiskambinkite ir sužinosite viską tiksliai. Arba nuoroda štai čia: https://www.almarunoprekyba.lt/dekoravimo-sistemos/dekoratyvinis-betonas/
Sėkmės

Answered question
Peržiūrų: 172 Edited answer

Laba diena Zita,
Boramon C30 jau kaip 5 metai nebėra prekyboje ir jis niekada nebuvo rekomenduojamas bambukui. Bet bambukui jokio nei antiseptiko nei impregnanto tikrai nereikia. Nes niekas į jį neįsigers. Nebent galite dažyti, bet tikrai to taip pat nerekomenduojame. Nes labai didelė tikimybė, jog dažai tiesiog nusilups. Tad tiesiog džiaukites egzotiška tvora ir būkute rami, jog ji nesupus.
Sėkmės

Changed status to publish

Laba diena Reda,
Dažų salonas dirba nuo pirmadienio iki penktadienio. Nuo 8 val. iki 17. Deja, savaitgaliais nedirbame.

Answered question
Peržiūrų: 131 Answered question

Laba diena Vilma,
Jūsų klausime yra nemažai detalių, kurias reiktų taip pat žinoti. Ir atsakyti konkrečiai yra gana sudėtinga, bei gali būt klaidinga. Tad jei galite susisiekite su mūsų technologu Rolandu 863432335. Su juo detaliau aptarsite problemą ir išsiaiškinsite ko tiksliai Jums reikia.
Sėkmės.

Answered question

Laba diena Natalija. Jei kalbate apie ALTAX Lakbeicą, tai Wenge spalvos galite rasti Ermitaže, Moki Veži, bei Vilniaus Lytagra turėtų turėti.
Sėkmės

Answered question

Laba diena Karolina,
Išeiga priklausys nuo efekto, kokį norite išgauti, tačiau tai bus apie 2kg į 1m2. Tad Jums tikrai reikės 2 vnt. po 8 kg šios prekės. Šviesiai pilka spalva bus pavadinimu ,,ELBRUS”. O ,,Mont Blanc” šiek tiek tamsesnė. Kelių valandų bėgyje įdėsime pavyzdžius į internetinį puslapį. Jei kils kokių klausimų, galite drąsiai skambinti 863432335 Rolandas

Answered question
Peržiūrų: 251 Answered question

Laba diena,
Dėja, šios spalvos jau nebėra prekyboje. Tačiau jei yra labai didelis poreikis, galime paklausti gamyklos.

Answered question
Peržiūrų: 249 Answered question

Laba diena Marina,
Beicais mes neprekiaujame, tačiau galime pasiūlyti medienos alyvą ALTAX, kuri turi balto pigmento. Reiktų Jums parodyti natūraliai kaip tai atrodo… Tad jei galite susisiekite su mumis ir gal pavyks rasti ko JŪS ieškote.

Answered question

Sveiki Andrej,
Siūlytume apdirbti baldus medienos alyva ALTAX. Ši priemonė turi 7 spalvas, tarp jų ir baltą. Ji nepaslėps medienos grožio ir puikiai tarnaus kaip jos apsauga. Tačiau prieš tai reiktų baldus nušlifuoti, jog paviršius būtų tolygiai švarus.
Sėkmės.

Answered question

Laba diena Sigita,
Jų spalva yra tamsiai pilka, labiau link juodos. Jei nenorite ant jų nieko dažyti, rekomenduojame magnetinius mokyklinių lentų dažus. Ant jų galėsite, ne tik klijuoti magnetukus, bet ir piešti kreidutėmis.

Answered question

Laba diena Violeta,
Problema viena iš nemaloniausių. Esu garantuotas, jog tai grybelis. Rekomenduotume ,,nuskusti” dažus. Nuvalyti su prieš pelėsiniu valikliu Primacol Anti Grybas. Tik noriu pabrėžti, jog jokia priemonė nenaikina pelėsio atsiradimo priežąsties. Būtinai reikia žiūrėti, kodėl drėgsta sienos, gal ventiliacija bloga ir t.t. Jei ką kreipkitės dėl detalesnės informacijos 868521822 Tomas

Answered question

Laba diena Aurelija,
Visų pirma, sveikinu su nauju pirkiniu. Kadangi Jūsų laukiamų darbų gama gana plati, labai daug laiko reiktų skaityti mano atsakymą ir vistiek iškils dar daugiau papildomų klausimų. Mūsų asortimente yra viskas ko reikia medienos apsaugai iš tokių gamyklų kaip ALTAX, PRIMACOL, RONSEAL ir kiekvienas produktas turi savo niuansų, o kuris niuansas Jums labaiu tiks – reiktų kalbėtis vietoje arba telefonu. Kaip pavyzdžiui – grindis norėsite aliejuoti ar lakuoti? Tiek ir tas ir tas būdas yra geras, bet aliejuojant reiks grindis dažniau prižiūrėti, lakuojant priežiūra mažesnė, bet atnaujinant bus daug vargo. Tad jei nesunku, Aurelija, paskambinkite man +37068521822 Tomas. Ir viską aptarsime. Lauksiu Jūsų skambučio.

Answered question
Peržiūrų: 183 Changed status to publish

Sveiki, skambtelkit +370 634 32335 ir gausit išsamią konsultaciją.

 

Changed status to publish
1 2 3 57 58