Stambiagrūdė dekoravimo pasta, Anticco, 7kg

30,69 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol Decorative

Dengiamumas m²/l

0,5 – 1,5

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Pakuotė

7kg

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Struktūrinė stambiagrūdė dekoravimo pasta, skirta vidaus darbams yra labai plastiška ir paprasta naudoti, gali būti tepama ir formuojama su įvairiais įrankiais. Anticco dekoravimo pasta sudaro šiurkštų paviršių, todėl puikiai tinka kuriant Viduržemio jūros stiliaus interjerą. Idealus sprendimas norint išgauti smiltainio, senų sienų paviršių ir daugybę kitų nepakartojamų dekoratyvinių efektų. Puikiai tinka ornamentams, kurie įrengiami naudojantis dekoravimo šablonais.

Išdžiūvus susidaro tvirta ir nusitrynimui atspari danga, leidžianti sienai „kvėpuoti“. Dėl natūralių sudedamųjų dalių pasta yra visiškai saugus ir ekologiškas gaminys.

Stambiagrūdė pasta yra skirta tepti ant cemento, cemento ir kalkių pagrindo, gipskartonio plokščių, taip pat ir ant anksčiau dažytų.

Paviršiaus paruošimas

Anticco stambiagrūdė dekoravimo pasta skirta naudoti ant cemento, cemento-kalkių, gipso plokščių ir dažytų paviršių. Paviršius turi būti nuvalytas nuo nešvarumų, dulkių ir nuriebalintas. Jis turi būti lygus, sausas, tvirtas ir be įtrūkimų. Pašalinkite dažų, tapetų ir nestabilaus tinko likučius. Užtaisykite bet kokį skilimą. Šviežias cementinis tinkas ir cemento-kalkių tinkas turi būti prieskoniais ne trumpiau kaip keturias savaites.

Naudojimas

Esant stipriai sugeriantiems paviršiams, rekomenduojama naudoti gruntą, o esant sumažintam sukibimui – Kontakt dekoravimui skirtą gruntą. Kruopščiai sumaišykite dekoravimo pastą, kad gautumėte vienodą konsistenciją.
Tepkite pastą mentele 1–3 mm storio sluoksniais ir tuo pačiu sukurkite tekstūrą. Tekstūros modeliavimas turi būti atliekamas kaip šlapias. Galutinė paviršiaus tekstūra ir padengimas priklauso nuo naudojamo įrankio tipo, užtepto sluoksnio storio ir dengimo būdo. Jei pastos konsistencija per tiršta, ją galima atskiesti nedideliu kiekiu vandens (maks. 3%).
Išdžiūvusį paviršių padenkite dekoratyviniu laku arba Primacol Decorative beicu, nudažytu jūsų pasirinkta spalva (jei pasta nedažyta masėje).
Prieš išdžiūnant beicui ar dekoravimo lakui, nuvalykite jį drėgna kempine, kad paryškintumėte gylio efektą.
Užtepę produktą, vėdinkite patalpas, kol kvapas išnyks. Pašalinkite pastą nuo įrankių, nuplaukite juos šiltu vandeniu.

Svarbu! Prieš atliekant tinkamą darbą, rekomenduojama atlikti patikrinimą vietoje. Gamintojas neprisiima atsakomybės už netinkamą gaminio naudojimą. Visam paviršiui naudokite tos pačios partijos produktus. Darbas turi būti atliekamas maždaug žingsniais. 1 m2. Prisijunkite prie tolesnių dalių, kurios dekoruojamos kaip „šlapias ant šlapio“.

Techniniai duomenys

  • Išeiga: priklausomai nuo sluoksnio ir struktūros 0,5–1,5 m2/1kg
  • Grūdėtumas: stambiagrūdė, struktūrinės dangos, šiurkšti.
  • Skiediklis: vanduo.
  • Džiūvimo laikas: liečiant – apie 4 val., visiškai – po 12–36 val.
  • Beicavimas: mažiausiai po 24–36 val.
  • Įrankių plovimas: šiltas vanduo su detergentu
  • Sandėliavimas: Laikyti originalioje, sandariai uždarytoje talpykloje nuo 5°C iki 30°C temperatūroje. Saugoti nuo vaikų. Saugoti nuo saulės spindulių. Saugoti nuo šalčio.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Stambiagrūdė dekoravimo pasta, Anticco, 7kg”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.