Bond it Mould Stop Pelėsių ir samanų valiklis, 5L

10,98 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Bond-it

Talpa

5L

Kilmės šalis

Jungtinė Karalystė

Aprašymas

Pelėsių ir samanų valiklis Mould Stop

Kodėl verta rinktis?

  • Stiprus universalus valiklis
  • Pašalina ir sunaikina kerpes, dumblius, samanas ir pan.
  • Tinka naudoti ant medžio, cemento, plastiko, akmens ir asfalto
  • Lengva naudoti, tiesiog užtepkite ir palikite išdžiūti
  • Puikiai tinka naudoti namuose, sode, kemperiuose ir laivuose, sodybose ir pan.

Pelėsių ir samanų valiklis Mould Stop pašalina visų rūšių pelėsį, kerpes, samanas, bakterijas ir užkerta kelią jų atsiradimui. Veiksmingas ant daugelio paviršių: mūro, plytų, tinko, betono, cemento, gofruotos geležies, švino, medienos, betono, asfalto, čerpių, sodo baldų, dažytų paviršių, stiklo. Gali būti naudojamas ant audinio tento, prieš tai išbandžius mažame plote. Galima naudoti patalpų viduje ir lauke.

Naudojimas: Geriausia naudoti kai nenusimato lietaus. Valiklis paruoštas naudoti, neskieskite. Galima purkšti, tepti ar užpilti iš laistytuvo. Užtepkite ar užpurkškite 2 sluoksnius. Palikite keletui dienų pilnai išdžiūti ir atlikti savo darbą. Sunaikina pelėsius ir dumblius per 2-3 dienas ir apsaugo nuo pakartotinio atsiradimo.

Nesunaikinus ar nenuvalius visko pirmu kartu procedūrą pakartokite. Prieš naudojimą rekomenduojama išbandyti mažame plote.

Produktas gali apdeginti augalus, tačiau mažas nuotekis neturėtų pakenkti šaknims. Pasistenkite, kad valiklis nepapultų į žuvų tvenkinį. Keli lašai neturėtų pakenkti, bet geriau to išvengti. Po naudojimo, siekiant išvengti korozijos, nuplaukite metalines ir marmurines dalis ant kurių galėjo patekti valiklis.

Išeiga: apie 15m2/l, priklausomai nuo paviršiaus porėtumo.

Atsargumo priemonės: Dirgina akis ir odą. Labai toksiškas vandens organizmams. Nenaudokite ant paviršiaus turinčio sąlytį su maistu. Naudokite apsaugines pirštines, akinius. Venkite kontakto su akimis. Patekus į akis nedelsiant praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Neįkvėpkite. Naudokite gerai vėdinamose vietose. Jei nėra gero vėdinimo, naudokite respiratorių. Neišpilkite į kanalizaciją. Išneškite ar uždenkite akvariumus prieš naudojimą. Laikykitės atokiau nuo apdirbtų paviršių iki jie išdžius. Prieš valgant arba baigus darbą nusiplaukite rankas. Laikykite saugioje vietoje. Saugokite nuo vaikų. Prarijus nedelsiant kreipkitės i gydytoją ir parodykite pakuotę.

Laikykite vėsioje, sausoje vietoje. Nelaikykite šalia maisto produktų. Saugokite nuo šalčio, aukštų temperatūrų ir tiesioginių saulės spindulių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bond it Mould Stop Pelėsių ir samanų valiklis, 5L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.