Landora universalus fasado valiklis Tak-och Fasadtvätt

6,29 

Neturime

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Landora

Talpa

2.5L

Kilmės šalis

Švedija

Aprašymas

Landora universalus fasado valiklis Tak-och Fasadtvätt yra efektyvi valymo priemonė, greitai pašalinanti nešvarumus, dumblius ir pelėsį. Rekomenduojama valyti daugumą lauko paviršių: fasadai, balkonai, tvoros, stogai. Tinka naudoti ant  medinių, mineralinių ir plastikinių paviršių. Valymą galima atlikti prieš dažant arba kaip atskirą procedūrą atliekant techninę priežiūrą. Prieš tepdami gaminį, išbandykite ant nedidelio paviršiaus ploto. Fasadų valiklis  Landora & Fasadtvätt yra ekologiškas ir biologiškai skaidomas produktas.

Naudojimo instrukcija: 1. Apsaugokite nuo ėsdinimo, (uždenkite) langus, stiklinių konstrukcijų (jei yra) elementus ir kitas šarmams jautrias medžiagas (pavyzdžiui, aliuminį). Taip pat apsaugokite sodo augalus. 2. Nuplaukite apdorojamą paviršių vandeniu. 3. Tepkite valiklį teptuku, šepečiu arba purkštuvu, apdorodami medieną nenaudokite aukšto slėgio purkštuvo. Palikite 30 minučių, tada nuvalykite paviršių šepečiu. Dirbant su kietesniu paviršiumi, produktą galima palikti veikti iki 24 valandų 4. Gerai nuplaukite paviršių dideliu kiekiu vandens.

Specialistų patarimai:  fasadų valiklis yra ekologiškas ir biologiškai skaidomas, tačiau venkite purkšti koncentruotą skystį ant augalų.

TECHNINIAI DUOMENYS : Produkto naudojimo būdai: purškiamas arba tepamas teptuku.

Nepamirškite aplinkos: nepilkite produkto likučių į kanalizaciją. Produkto likučius ir pakuotes reikia pristatyti į vietinį perdirbimo centrą / utilizavimo punktą.

Landora universalus fasado valiklis Tak-och Fasadtvätt