Medienos impregnantas LuxDecor Lazure, baltas, 2,2L

24,71 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas LuxDecor
Lazure spalva Balta
Dengiamumas m²/l 16
Vidaus / lauko darbams Vidaus ir lauko
Talpa 2.2L
Kilmės šalis Lenkija

Aprašymas

Medienos impregnantas Luxdecor Lazure – pusiau skaidri, greitai džiūstanti danga (antras sluoksnis po 1 val.), puikiai išryškinanti medienos strukturos grožį ir suteikianti spalvą. Puikiai tinka medienos apsaugai, dekoravimui ir atnaujinimui. Nudažius sudaro elastingą, netrūkinėjantį sluoksnį leidžiantį medienai „kvėpuoti“. Galima padengti visus šlifuotus ir obliuotus medienos paviršius esančius lauke ir viduje. Suteikia patvarią spalvą, atsparią UV spinduliams, orų kaitai ir drėgmės poveikiui. Produktas saugus, vandens pagrindu, be chemiškai agresyvių medžiagų ir tirpiklių.

Šiuo produktu galima apsaugoti ir atnaujinti fasadus, tvoras, pergoles, duris, sodo baldus ir kitus medinės architektūros elementus.

Naudojimas

Dažymui skirta mediena turi būti sveika, sausa (< 15%), nuvalyta (obliuota ar šlifuota). Neapsaugotą medieną nuo biokorozijos, rekomenduojama apdoroti bespalviu antiseptiku. Anksčiau dažytą paviršių reikia nušlifuoti. Darbus reikia atlikti esant ne žemesnėje kaip +10 °C aplinkos temperatūrai. Prieš naudojant produktą reikia gerai ir kruopšciai išmaišyti. Tepkite medienos struktūros kryptimi. Rekomenduojama užtepti  2 sluoksnius. Antrą sluoksnį galima tepti jau po 1 val.. Kiekvienas kitas sluoksnis užtepamas prieš tai visiškai išdžiūvus ankstesniam. Bespalvė versija neapsaugo paviršiaus nuo UV spindulių, ji naudojama viduje arba spalvų pigmentavimui. Produktas netinka grindų ir terasų dažymui.

   DĖMESIO! Netepkite veikiant tiesioginiams saulės spinduliams. Padengta įvairių     rūšių mediena gali būti skirtingų atspalvių, todėl prieš apdirbant visą paviršių visada reikia išmeginti nedideliame plote ir patikrinti spalvą.

Dangos ilgaamžiškumas priklauso nuo medienos įgeriamumo, drėgmės ir jos būklės. Taip pat nuo konkrečioje vietoje vyraujančių oro sąlygų poveikio. Jei dažomas paviršius yra veikiamas padidėjusios oro drėgmės, ilgalaikio sąlyčio su vandeniu ar sunkaus jo nutekėjimo (horizontalūs paviršiai), medienos apsaugos laikas gali sutrumpėti.

medienos impregnantas LuxDecor Lazure skirta medienos apsaugai, dekoravimui ir atnaujinimui lazūra informacija

Techniniai duomenys

  • Džiūvimo laikas: vieno sluoksnio iki 1 val. (liečiant).

  • Kitas sluoksnis: po 1 val. Pilnai išdžiūsta: po 12 val. (priklausomai nuo sąlygų);

  • Sąnaudos: apie 16 m²/l (vienu sluoksniu);

  • Reikalingi sluoksniai: 2
  • Skiedimas, įrankių valymas: vanduo;

  • Laikymas: +10 – 25 °C temperatūroje, sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje. Saugoti nuo šalčio ir vaikų.

LOJ kiekio riba (kat. A/e/FW) 130 g/l, produkte maks. 130 g/l. Sudėtyje yra 5-chlor-2-metil-4-izotiazolin-3-ono ir 2-metil-4-izotiazolin-3-ono.

Medienos impregnantas LuxDecor Lazure gali sukelti alerginę reakciją.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medienos impregnantas LuxDecor Lazure, baltas, 2,2L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.