Ronseal Diamond Hard grindų lakas, baltas, 2,5L

42,49 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Talpa

2.5L

Blizgumas

Pusiau matinis

Prekės ženklas

Ronseal

Dengiamumas m²/l

16 – 20

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Spalva

Balta

Aprašymas

Baltas grindų lakas Ronseal Diamond Hard

Paskirtis: Naudojamas lakuoti kietmedžio parketą, mozaikinį parketą, klijuotas ir maišytas medienos grindų lenteles, minkštos medienos grindų lentas intensyviai eksploatuojamose patalpose, įskaitant virtuvės ir vonios grindis, o ypač patalpas, kur daug vaikštoma. Lakas atsparus dilimui, smūgiams, įbrėžimams ir įskilimams. Speciali sudėties formulė suteikia puikią apsaugą nuo buitinių chemikalų poveikio. Taip pat galima lakuoti jau ankščiau lakuotą medį prieš tai jį tinkamai apdorojus. Lakas greitai džiūsta yrasilpno kvapo. Nenaudoti laminuotoms grindims.

Naudojimas: Prieš naudojimą ir naudojimo metu laką kruopščiai maišykite. Naudoti šiltoje, gerai vėdinamoje patalpoje. Lakavimui naudoti teptuką kurio plaukeliai yra sintetiniai. Lakuokite medienos rąšto kryptimi. Geriausiam rezultatui pasiekti lakuokite 2-3 kartus. Tepkite laką tolygiai ir plonu sluoksniu. Prieš lakuojant paskutinį sluoksnį švelniai pašveiskite švitriniu popieriumi (200-240 rūpumo) ir nušluostykite drėgna šluoste, ir leiskite visiškai išdžiūti. Lakavimui galima naudoti lakavimo pagalvėles ar volelį. Nenaudokite esant žemesnei kaip +10°C temperaturai ar didelei drėgmei.

NESKIESTI – produktas paruoštas naudojimui.
Naudojant Ronseal Diamond Hard Floor Clear Varnish laką gruntas nereikalingas, gruntavimo funkciją atlieka pirmas plonai nuteptas lako sluoksnis.

Dengiamumas: 2,5l -(40-50 m2) vienu sluoksniu arba 16-20 m2/ltr vienu sluoksniu; Dengiamumas priklauso nuo medienos sugeriamųjų savybių ir tipo. Norint pasiekti geriausią rezultatą, rekomenduojame nenukrypti nuo siūlomos išeigos. Darbo metu nuolat pamaišyti.
Džiūvimo laikas: sausas prisilietimui po 30 min., tepti sekanti sluoksnį po 2 val.. Saugoti nuo vandens 5 dienas. Pilnas paviršiaus subrendimas ir atsparumas dėvėjimuisi 8 dienos (nepraėjus nurodytam terminui negalima: tiesti kilimų ir apsauginių užtiesalų, naudoti buitinių chemikalų ir polirolių, stumdyti sunkius baldus). Grindimis galima vaikščioti po 8 valandų, bet masinis vaikščiojimas pageidaujamas po 72 valandų.
Sudėtis: vandeniu skiedžiamas akrilo poliuretanas.
Įrankių priežiūra: Valykite šepečius, kol jie yra drėgni, vandeniu ir valymo priemone. Prieš plaunant įrankius juos maksimaliai nuvalyti nuo lako likučių.

Laikymas: originalioje uždaroje pakuotėje, sausoje gerai ventiliuojamoje patalpoje (nuo +10°C iki  + 30°C). Saugokite nuo šalčio.
Įspėjamieji ženklai nustatantys saugaus naudojimosi sąlygas: S2 Saugoti nuo vaikų S24/25 Vengti patekimo ant odos ir į akis. S13 Laikyti atokiau nuo maisto, gėrimų ir gyvulių pašaro. S51 Naudoti tik gerai vėdinamose vietose.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ronseal Diamond Hard grindų lakas, baltas, 2,5L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.