Išorinis hidroizoliacinis kampas

2,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas Level+
Vidaus / lauko darbams Vidaus ir lauko
Kilmės šalis Vokietija

Aprašymas

Išorinis hidroizoliacinis kampas Level+ – tai specialus, labai elastingas sandarinimo trilaminatas. Pilkos spalvos, pagamintas iš aukščiausios kokybės skersai elastingo flizelino ir aukščiausios kokybės sandarinimo plėvelės – 100% termoplastiko elastomero. Naudojamas specialus didelės gramatūros flizelinas iš abiejų elastomerinio įdėklo pusių žymiai pagerina kampo sukibimą su visų rūšių Level+ prekės ženklo sandarinimo mišiniais – skystais, polimeriniais, polimerų ir cemento. Naudojamas aukščiausios kokybės elastomeras atsparus įprastai naudojamiems plovikliams ir valymui skirtomis cheminėms medžiagoms bei detergentams, jis taip pat atsparus UV spinduliuotei, senėjimui, grybams ir pelėsiams, ilgus metus išlieka elastingas ir termoplastiškas.

Naudojimas

Išorinis hidroizoliacinis kampas Level+ daugiausia skirtas sandarinimui, ypač tų vietų, kurias nuolatos veikia vanduo ir drėgmė hidroizoliacijos sistemose, kaip: baseinuose, saunose, fontanuose, rezervuaruose, kituose vandens telkiniuose, taip pat galima naudoti balkonų ir terasų hidroizoliacijai. Kampas puikiai tinka naudoti įvairiose patalpose – vonios kambariuose, dušo kabinose, tualetuose, virtuvėse, skalbyklose, rūsiuose. Su šia juosta galima sandarinti visus sienų ir grindų sujungimus, sienų kampus (sandūras), įrengiant jį ant vertikalių paviršių, arba sandarint iš sienas ir grindis naudojant ant horizontalių paviršių, po plytelėmis įrengiamose sandarinimo sistemose. Kampas skirtas naudoti kartu su visais Level+ skystais polimerais bei polimerų ir cemento sandarikliais.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti stabilus, lygus, sausas, švarus, be dulkių, riebalų, senų dažų, smulkių elementų, kurie galėtų silpninti sukibimą; pagrindą reikia nugruntuoti atitinkamu Level+ gruntu. Teršalus ir silpnai prikibusius sluoksnius reikia pašalinti ir tas vietas užtaisyti tinkama medžiaga. Pagrindas gali būti įrengtas iš bet kokių cemento mišinių, sujungtų su grindimis (šildomos arba nešildomos), bei kitos rūšies reikiamo standumo ir laikomosios gebos pagrindai: keraminiai mūriniai elementai, akytbetonis, cementinis ir gipsinis tinkas, gelžbetonis, gipskartonio ir gipso plaušų plokštės, OSB plokštės, gipso blokeliai ir panašiai.

Įrengimo būdas

Įrengimą reikia pradėti nuo kampų ir mandetų, sandarinančių sienas arba grindis. Iš pradžių juos įstačius reikia atmatuoti tolesnes tiesios juostos atkarpas, nepamirštant užleisti bent 40 mm ilgio juostų sujungimams ir juostų su kampais ar mandžetais sujungimui. Tada ant paviršiaus, ant kurio bus dedama juosta, reikia užtepti ploną Level+  hidroizoliacijos 09 sluoksnį, ant kurio įtaisomi kampai ir dedamos tiesios juostos atkarpos, žiūrint, kad jos būtų padėtos lygiai. Padėjus juostos atkarpą ją reikia prispausti prie paviršiaus, spaudžiant iš viršaus su minkštu voleliu, glaistikliu arba mentele, ir papildomai užglaistyti hidroizoliacija iš viršaus. Nepamiršti, kad juostos atkarpos tarpusavyje ir juostos su kampais turi būti sujungtos tiksliai (naudojant hidroizoliaciją). DĖMESIO: klijuojant juostas ir kampus reikia žiūrėti, kad su hidroizoliacija nebūtų padengta vidurinė juostos dalis (apie 20 mm) ir tokio paties pločio pagrindo dalis po ja. Taip įrengtą juostą iš abiejų pusių reikia užglaistyti Level+ hidroizoliacija 09, bent dviem sluoksniais, paliekant nepadengtą vidurinę juostos dalį (mažiausiai 20 mm). Sandarinant kompensacines siūles su užpildu – kompensacinėmis virvėmis, reikia naudoti tinkamo skersmens virvę, kuri sandariai užpildo visą išsiplėtimo tarpą ir idealiai prispaus juostą prie sienų viduje. DĖMESIO! Įrengiant juostas ir kampus griežtai draudžiama naudotis aštriais įrankiais. Tolesnius statybos darbus reikia atlikti tada, kai sandariklis išdžiūsta.

Techniniai duomenys:

 • Spalva – pilka
 • Laikančioji medžiaga – polipropileno PP neaustinis audinys
 • Sandarinimoji zona (užpildas) – termoplastiko elastomeras TPE
 • Kampas – 90°
 • Bendrasis plotis – 120 mm
 • Išsitempianti sandarinamoji zona (elastomeras) – 120 mm
 • Išplėtimo zonos plotis (audinys PP) – 120 mm
 • Bendrasis storis – apie 0,60 mm +/- 0,1 mm
 • Išsitempimas į ilgį – 100 %
 • Išsitempimas į plotį– 150 %
 • Atsparumas temperatūrai – nuo -30 °C iki + 90 °C
 • Trūkio slėgis – 1,50 bar
 • Atsparumas ozonui – 500 h
 • Oro ir pagrindo temperatūra įrengimo metu – nuo +5 °C iki +25 °C

Laikymas ir gabenimas

Produktas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, laikomas atokiai nuo šilumos šaltinių ir atviros liepsnos. Saugoti nuo vaikų. Gabenti ir laikyti originaliose uždarytose pakuotėse, sausoje vietoje, aukštesnėje negu +5 °C temperatūroje.

Pastabos

Darbus reikia atlikti laikantis techninių sąlygų, gamintojo instrukcijų, standartų ir taikomų darbų saugos taisyklių. Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą atitinka sąlygas, kai oro temperatūra yra 25 °C ± 2 °C, santykinis oro drėgnumas – 55–60 proc. Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl to, kad produktas buvo laikomas netinkamai arba neatsižvelgiant į jo naudojimo paskirtį. Prieš naudojant perskaityti išsamią informaciją apie produkto naudojimo sąlygas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Išorinis hidroizoliacinis kampas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.