Biotualeto vandens nuleidimo bako skystis Campi Red

11,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Aleco

Talpa

2L

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Biotualeto vandens nuleidimo bako skystis Campi Red yra skirtas biotualetams su vandens nuleidimo funkcija. Suteikia gaivumo vandeniui nuleidžiamuose tualetuose.

Padidina vandens nuleidimo efektyvumą ir apsaugo nuo nuosėdų susidarymo švaraus vandens bake. Palieka apsauginį sluoksnį ant tualeto. Saugo nuo apkalkėjimo. Įrenginius, kuriuose naudojamas vanduo iš natūralių rezervuarų – apsaugo nuo dumblių kaupimosi. Kvapų kompozicija sukuria grynumo ir gaivumo įspūdį kambaryje.

Naudojimas: Įpilkite 100 ml biotualeto vandens nuleidimo bako skysčio į 15 litrų nuleidžiamo vandens bako talpą. Jei turite kitokios talpos vandens baką, tuomet laikykitės anksčiau minėtos proporcijos (pvz. į 10 litrų baką įpilkite 60-70ml bako skysčio).

Laikymas: Laikykite sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje nuo -5 iki +40 laipsnių temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tuščią pakuotę išmeskite tik ją išplovus.

Apsaugos priemonės: Biotualeto nuleidimo vandens bako skystis turi būti laikomas uždarytoje talpykloje vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Venkite patekimo ant odos ir į akis; nedelsdami skalaukite užterštas akis dideliu kiekiu vandens; prariję nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite pakuotę arba etiketę. Saugokite nuo maisto, gėrimų ir gyvūnų pašaro.

Galiojimo laikas: 3 metai nuo pagaminimo datos, nurodytos etiketėje.

Panašios prekės

Biotualeto skystis Campi Blue

11,99 

Biotualetų skystis CAMPI BLUE nešiojamiems, kasetiniams ir vakuuminiams tualetams, taip pat vakuuminėms sanitarinėms sistemoms.

Talpa: 2 litrai

Į krepšelį

Skystis biotualetams Campi Green

11,99 

CAMPI GREEN nešiojamiems ir kasetiniams tualetams.

Į krepšelį

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Biotualeto vandens nuleidimo bako skystis Campi Red”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.