Plonas dušo trapas su silikonine membrana, 40 mm

23,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Wirquin

Kilmės šalis

Prancūzija

Aprašymas

Plonas dušo trapas su silikonine membrana 40 mm yra itin plokščias dušo trapas su išmanios membranos technologija. Greitai ir lengvai montuojamas įvairiose konfigūracijose, ypač patikimas be jokios rizikos nuotekiui ir lengvai valomas.

Privalumai

Ypač kompaktiškas: dėl savo dydžio trapas idealiai tinka žemo profilio dušo padėklams.

Bekvapis: Silikoninės membranos kasetė su išorine dvipusio įpurškimo poveržle garantuoja puikų sandarumą. Daugiau jokių blogų kvapų, vamzdžių triukšmo, atgalinio sifono.

Jokių nuotekų: po dėklu dvigubai įpurškiama poveržlė užtikrina patikimą montavimą, garantuoja 100 % sandarumą. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno varžtų tvirtinimas prie dušo padėklo.

Lengva valyti: Plonas dušo trapas su silikonine membrana yra lengvai valomas iš viršaus: nepriklausomas plaukų gaudiklis nuimamas iš viršaus, neišimant kasetės, kad būtų galima greitai ir lengvai išvalyti. Norint, kad vamzdynas būtų švaresnis ir tiesioginės prieigos prie vamzdyno, galima visiškai išimti visą kasetę.

Geras nutekėjimas: Labai efektyvus srautas iki 32 l/min: geresnis nei britų standarto reikalavimai. Integruotas 2% nuolydis atliekų korpuse optimaliam drenažui.