Dekoratyvinis betonas, Mont Blanc, 8kg

49,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol Decorative

Betono spalvos

Mont Blanc

Dengiamumas m²/l

0,5 – 0,8

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Talpa

8kg

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Primacol Decorative dekoratyvinis betonas skirtas naudoti pastatų viduje. Šiuo produktu, priklausomai nuo lūkesčių ir įrengimo būdo, galima išgauti daug įdomių dekoratyvinių efektų – ir lygų, blizgantį paviršių, panašų į vibravimo būdu sutankinto betono paviršių, ir struktūrą su įdomiai atrodančiomis ertmėmis bei įdubomis, ir plytų iš architektūrinio betono imitaciją. Sienos, dekoruotos Primacol Decorative dekoratyviniu betonu, ypač dera šiuolaikiško ar pramoninio stiliaus patalpose ir puikiai dera su stiklo, medžio ar metalo elementais.

Pagrindo paruošimas

Dekoratyvinis betonas turi būti naudojamas ant tinkamai paruošto pagrindo. Pagrindas turi būti sausas, be dulkių, riebalų ir kitų teršalų. Dažų ir tinko likučius bei kitus su pagrindu nesukibusius sluoksnius reikia pašalinti, o ištrupėjusias vietas (jeigu jų yra) – užlyginti. Paskui su dažymo voleliu visą paviršių reikia gruntuoti mažiausiai vienu kontaktinio grunto „Primacol Decorative“ sluoksniu. Jo sudėtyje yra kvarcinio smėlio, tai gerokai padidina surišimo su dekoratyviniu betonu jėgą. Taip paruoštą pagrindą palikti džiūti 12 valandų.

Dekoratyviniu betonu galima dažyti cemento, kalkių bei cemento ir kalkių tinką, taip pat atitinkamai paruoštas gipskartonio plokštes.

Dėmesio! Dekoratyvinis betonas netinka gipsui. Jei įrengtas gipso tinkas ar pagrindo sudėtyje yra gipso, pvz., jis nuglaistytas gipso glaistu, būtina užtepti du preparato „Kontakt Grunt“ sluoksnius, kad paviršius būtų izoliuotas.

Dekoratyvinio betono naudojimas

Darbai turi būti atliekami esant >5 °C  temperatūrai, atokiai nuo stipriai kaitinančių šilumos šaltinių. Žiūrėti, kad betonas nepradėtų džiūti netolygiai ir pernelyg greitai.

Atidarius talpyklą reikia kruopščiai sumaišyti produktą. Betoną užtepti su dažymo voleliu, etapais, visada apdorojant ne didesnį kaip 1 m2 paviršiaus plotą. Tai leis išvengti tokios situacijos, kai dalis užteptos masės išdžius nespėjus ją dekoruoti, o kita dalis dar bus drėgna ir ją bus galima apdoroti. Džiūvimo metu betoną reikia išlyginti plastikine mentele. Kartoti šiuos veiksmus tol, kol bus padengtas visas dekoravimui skirtas paviršius. Paskui palikti sieną džiūti maždaug 24 valandas.

Praėjus tam laikui su dažymo voleliu reikia iš naujo užtepti dekoratyvinio betono, kaskart vėl maždaug ant 1m2 paviršiaus ploto, paliekant vietomis smulkius tarsi betono įtrūkimus. Kol dažai džius, reikia švelniai, braukiant žiediniais judesiais, išlyginti nudažytą paviršių su plastikine mentele, pridėta prie sienos plokštuma. Kartoti šiuos veiksmus tol, kol bus padengtas visas paviršius.

Praėjus maždaug 15–20 minučių ir įsitikinus, kad medžiaga ant sienos jau išdžiūvo tiek, kad nebelimpa prie įrankio, imti venecijietišką mentelę ir pridėjus ją prie sienos plokštuma žiediniais judesiais dar kartą išlyginti dekoruojamą plotą. Dėl to betono grūdeliai tinkamai išsidėstys ir bus galima užglaistyti visus nelygumus. Paviršiuje liks tiktai smulkūs, betonui būdingi įtrūkimai. Baigus darbą palikti sieną džiūti 24 valandas.

Praėjus parai paviršių reikia nuvalyti teptuku, pašalinant dažų likučius. Paskui su teptuku arba dažymo voleliu užtepti dekoratyvinio lako „Primacol Decorative“. Lakuojant reikia ypač žiūrėti, kad neatsirastų nuotėkių, kurie turės neigiamos įtakos galutiniam vizualiniam efektui. Esant poreikiui pakartoti veiksmus ir palikti sieną džiūti 24 valandas. Dekoratyvinis efektas susiformuoja praėjus šiam laikui.

Su dekoratyviniu betonu galima išgauti įvairius dekoratyvinius efektus, tai priklauso nuo įrengimo technikos ir įrengėjo išradingumo.

Pastabos

Galutinis efektas didele dalimi priklauso nuo įrengėjo gebėjimų ir gamintojas neprisiima atsakomybės už bet kokią žalą, atsiradusią netinkamai naudojant produktą. Prieš pradedant atitinkamus darbus iš pradžių reikia išmėginti produktą nedideliame plote. Taip pat, galite paskaityti „Dekoratyvinio betono naudojimas” patarimų skiltyje.

Dekoruojant atskirus paviršiaus plotus rekomenduojama naudoti produktus iš tos pačios gamybos partijos. Kitu atveju visų pakuočių turinį reikia sumaišyti kartu vienoje talpykloje.

Dekoratyvinio betono dengiamoji geba  priklauso nuo pagrindo įgeriamumo ir jo paruošimo, įrengiamų sluoksnių storio, išgaunamo efekto ir net nuo paties įrengėjo.

Techninė informacija

  • Įrankiai: volelis, plastikinė ir venecijietiška mentelė
  • Išeiga: 4-6 m2/ pakuotė (2 sluoksniai)
  • Laikas, per kurį visiškai išdžiūsta: 24 val.
  • Skiediklis: vanduo
  • Įrankių plovimas: vandeniu

Naudokite kartu su

Nerūdijančio plieno mentelė SilverSTAR

14,00 14,50 
10 mm
8 mm
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Primacol Dekoratyvinis lakas

11,99 
Į krepšelį

Primacol Kontakt gruntas

6,99 
Į krepšelį

Vidutinio sukibimo apsauginė juosta SunnyTOP 50 m

3,50 12,50 
12 mm
19 mm
25 mm
30 mm
+2
38 mm
50 mm
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Volelis lygiam dažymui FineStar 15

1,35 7,40 
10 cm
12 cm
25 cm
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinis betonas, Mont Blanc, 8kg”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.