Silver Sand struktūriniai dekoratyviniai dažai, S0 bazė, 1L

20,49 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol Decorative

Silver sand spalva

Bazė (bespalvė)

Dengiamumas m²/l

10

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Talpa

1L

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Struktūriniai dažai, skirti dekoratyvinių efektų kūrimui.

Krintant šviesai ant paviršiaus, nudažyto šiais dažais, atsiranda perlamutriniai atspindžiai, sudarydami trimatį gilumos efektą. Puikūs vizualiniai efektai išgaunami ir dirbtinėje, ir natūralioje šviesoje. Dažų Silver Sand sudėtyje yra specialių struktūrinių priedų, kurie dažant sudaro vėjo pustomo smėlio įspūdį. Gaminys skirtas dažyti patalpų sienoms ir luboms. Idealiai tinka svetainėms, dienos zonos kambariams, koridoriams, taip pat konferencijų salėms, viešbučiams, restoranams. Dėl originalios, subtilios struktūros sukuriama nepakartojama bet kokio interjero struktūra. Dažai parduodami ir jau paruoštų spalvų, ir kaip bazė, spalvinama, pvz., su dažikliais Primacol decorative.

Silver sand strukturiniai dekoratyviniai dazai interjeras dizainas

Naudojimo instrukcija: Dažymo darbus reikia atlikti aukštesnėje nei 5oC temperatūroje, vengiant tiesioginių saulės spindulių ant dekoruojamo paviršiaus. Prieš naudojimą Silver sand gerai išmaišykite. Tepkite produktą plokščiu šepetėliu. Priklausomai nuo laukiamo efekto galime dažyti vertikaliai, horizontaliai, įstrižai, ar netolygiai. Dažymo būdas turi įtakos gautam dekoratyviniam efektui. Dažymą atliekame etapais, po vieną dengdami nedidelius paviršiaus fragmentus (apie 1m2). Baigę darbą, įrankius nuplaukite vandeniu ir plovikliu.

Pastaba: Prieš tęsiant dažymą, visada rekomenduojama atlikti bandymą ant bandomojo paviršiaus, kad susipažintumėte su dažymo technika ir vizualiniu efektu. Gamintojas neatsako už netinkamą gaminio naudojimą. Visam paviršiui pagaminti rekomenduojama naudoti vienos gamybos partijos gaminius. Kitu atveju visų pakuočių turinį reikia sumaišyti viename inde. Ant pakuotės nurodyta spalva dėl spausdinimo technologijos apribojimų gali skirtis nuo tikrosios spalvos ir nesudaro pagrindo skųstis.

Baigę darbą vėdinkite kambarį, kol kvapas išnyks.

Išeiga: ~10m2/l

Laikymas: Laikyti 5-25oC temperatūroje sausoje vietoje, sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje. Saugoti nuo šalčio ir tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo vaikų.

Tinkamumo laikas: Galiojimo laikas ir gamybos partijos numeris nurodyti ant pakuotės.

Daugiau dekoravimo produktų rasite čia

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Silver Sand struktūriniai dekoratyviniai dažai, S0 bazė, 1L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.