Smulkiagrūdė dekoravimo pasta, Inspiro, 7kg

22,99 

Greitas pristatymas

„Venipak” kurjeriais

Prekių vieta

Vilniaus sandėlyje

Konsultuokitės

Perkant vietoje

2 - 3 darbo dienos

Pristatymo laikas

Papildoma informacija
Prekės ženklas

Primacol Decorative

Dengiamumas m²/l

0,5 – 1,5

Vidaus / lauko darbams

Vidaus

Pakuotė

7kg

Kilmės šalis

Lenkija

Aprašymas

Inspiro smulkiagrūdė pasta yra itin plastiška ir paprastai užtepama naudojantis įvairiais įrankiais, tokiais kaip mentelė, glaistiklis, struktūrinis volelis, kempinė, šukos, plėvelė. Puikiai tinka raštams, kuriais dekoruojama naudojantis šablonais.

Pastą galima spalvinti pridedant į jos masę pigmentų Primacol ar kitų bet kokios spalvos pigmentų. Taip pat ją galima dažyti dekoratyviniais beicais, laku, metalo pastomis ir kitais Primacol decorative gaminiais.

Glotni smulkiagrūdė pasta, skirta vidaus darbams.

Pasta Inspiro skirta skirta tepti ant cemento, cemento ir kalkių pagrindo, gipskartonio plokščių, taip pat ir ant anksčiau dažytų.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti nuvalytas nuo nešvarumų ir dulkių, nuriebalintas ir lygus, sausas, tvirtas ir be įtrūkimų. Dažų, tapetų ir nestabilaus tinko likučiai turi būti pašalinti ir defektai užtaisyti. Šviežias cementas ir cemento-kalkių tinkas turi būti pagardinti mažiausiai 4 savaites. Prieš darbą apsaugokite paviršius, kurie nebus padengti pasta. Esant stipriai sugeriantiems paviršiams, rekomenduojama naudoti gruntą, o esant sumažintam sukibimui – Kontakt dekoravimui skirtą gruntą. Inspiro pasta skirta naudoti ant cemento, cemento-kalkių ir gipso plokščių, įskaitant anksčiau dažytas.

Pastaba: Prieš pradėdami darbą, pirmiausia išbandykite smulkiagrūdę pastą ant nedidelio paviršiaus, kad įsitikintumėte galutiniu efektu ir susipažintumėte su dengimo technika. Gamintojas neatsako už netinkamą gaminio naudojimą. Norėdami padengti visą paviršių, naudokite produktą iš vienos gamybos partijos. Darbai turėtų būti atliekami maždaug 1 m2 etapais. Sujunkite dekoruotus fragmentus „šlapias ant šlapio“.

Naudojimas

Paruoštą paviršių nugruntuokite. Pasta turi būti kruopščiai sumaišyta iki vientisos konsistencijos. Pasta turi būti tepama 1-3 mm storiu, tuo pačiu suteikiant struktūrą. Konstrukcijų modeliavimas turėtų būti atliekamas šlapias. Galutinė tekstūra ir efektyvumas priklauso nuo naudojamo įrankio tipo, naudojamos dangos storio ir dengimo technikos. Jei pastos konsistencija per tiršta, ją galima atskiesti nedideliu kiekiu vandens (maks. 1%). Išdžiūvus, paviršių nudažykite pasirinkta spalva nudažytu laku arba dekoratyviniu beicu (jei pasta nebuvo nudažyta masėje). Prieš džiovinant beicą ar laką reikia nuvalyti drėgna kempine, kuri pabrėš gylio efektą. Panaudojus produktą, patalpą reikia vėdinti, kol kvapas išnyks. Nuvalykite įrankius nuo pastos ir nuplaukite šiltu vandeniu bei plovikliu.

Techniniai duomenys

  • Išeiga: priklausomai nuo sluoksnio ir struktūros 0,5-1,5m2/kg.
  • Skiediklis: vanduo.
  • Džiūvimo laikas: liečiant – apie 4 val., visiškas išdžiūvimas: 12–36 val.
  • Padengimas beicu: praėjus mažiausiai 24–36 val.
  • Įrankių plovimas: šiltu vandeniu su detergentu
  • Laikymas: Laikyti sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje 5 – 30°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nelaikykite ant saulės spindulių. Saugoti nuo užšalimo.
  • Galiojimo laikas: galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Smulkiagrūdė dekoravimo pasta, Inspiro, 7kg”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Privalote prisijungti, kad galėtumėte įkelti nuotraukas į apžvalgą.